Filter
MBA
Kamerūnas

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Verslo studijos Kamerūne - 2019

Studentai dažnai stebisi, ar jų sprendimas išeiti iš verslo pasaulio ir pradėti brangus MBA buvo išmintingas. Iki šiol sunkiausia dalis MBA buvo gauti priimama geriausių verslo mokyklų. Atsižvelgdama MBA buvo tarp dviejų su puse ir ketverių metų papildomai įvertinimas patirtis ekvivalentas. Tai laikais kaip šie, kad jūs suprasite tikrąją vertę MBA.

Vakarų Afrikos tautos Kamerūnas pasigirti sparčiai augantį aukštojo mokslo sistemoje. Kolegijos ir universitetai buvo nedaug iki šiol, tačiau daugelis naujų mokyklų, siūlančių daugybę naujų studijų programų įvairovė yra labai įvairus, kad studentams šioje šalyje galimybes.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Verslo studijos Kamerūne - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos studijų galimybės Afrika

1 Rezultatai Verslo studijos, Kamerūnas

Laipsniai
Vieta
Kamerūnas
Studijų tipas
Tempas
Catholic University Of Cameroon

Ši programa skirta studentams, kurie dinamiškai derina šiuolaikines bankų, mokesčių administravimo ir finansų problemas. Toks požiūris tikrai tinka šaliai, kuri siekia ra ... [+]

Misija

Ši programa skirta studentams, kurie dinamiškai derina šiuolaikines bankų, mokesčių administravimo ir finansų problemas. Toks požiūris tikrai tinka šaliai, kuri siekia rasti savo vietą tarp kylančios ekonomikos šalių.

Tikslai

Pagrindinis šio kurso tikslas yra suteikti studentams esamas žinias, kurios susieja teoriją su šios srities praktika. Juo taip pat siekiama mokyti studentus, kurie yra kompetentingi tvarkyti pinigines ir kitas finansines pozicijas tiek vidurinėje, tiek aukštesnėje vadybinėje ekonominės veiklos vietoje.

Priėmimo sąlygos

Kiekvienas kandidatas, norintis įstoti į 2 metų MBA programą, privalo turėti bent bakalauro laipsnį (bet kurioje srityje), turinčiam mažiausiai antrosios klasės apdovanojimus (50 proc. Pažymėjimą) arba lygiavertę universiteto tarybos pripažintą kvalifikaciją.... [-]

Kamerūnas Bamenda
Rugsėjis 2019
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba