Filter
MBA
Gibraltaras Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Verslo studijos Gibraltare - 2019

MBA stendai magistro verslo administravimo ir sudaro mokymo programa, kuri suteikia pagrindą į pagrindines sąvokas verslo, įskaitant valdymą, Finansai, Ekonomika, pardavimų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo ir tiekimo grandinės valdymas.

Gibraltaras yra puiki vieta siekti aukštojo mokslo, nes jis taip anglišką mokymo modelis. Nors kažkada buvo keletas aukštosioms mokykloms šalyje, naujausi valdžios reglamentai lėmė šių institucijų kūrimą.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Verslo studijos Gibraltare - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslo studijos, Gibraltaras

University of Gibraltar

University of Gibraltar MBA yra šiuolaikinė ir į karjerą orientuota valdymo programa, kurios tikslas - iššūkis ir įkvėpimas. Nesvarbu, ar siekiate padidinti savo karjeros ... [+]

Apie šį kursą

University of Gibraltar MBA yra šiuolaikinė ir į karjerą orientuota valdymo programa, kurios tikslas - iššūkis ir įkvėpimas. Nesvarbu, ar siekiate padidinti savo karjeros perspektyvas, ar pakeisti jos kryptį, MBA yra elitinė profesinė kvalifikacija, kuri suteiks jums verslo valdymo įgūdžius, kurie jus išskirs nuo konkurencijos.

Mūsų mažesni klasių dydžiai reiškia, kad prisijungsite prie glaudžių ambicingų specialistų bendruomenės ir galėsite labiau pritaikyti asmeninę patirtį, suteikdami geresnę prieigą prie dėstytojų ir darbuotojų.

University of Gibraltar MBA yra vienerių metų dieninės arba dvejų metų ne visą darbo dieną pagreitintas kursas, kuris prasidės 2019 m. Rugsėjo mėn. Universiteto Verslo mokykloje.... [-]

Gibraltaras Gibraltar
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba