Filter
MBA
Bangladešas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Verslo studijos Bangladeše - 2019

MBA (Master of Business Administration) yra magistro laipsnį, kuris suteikiamas studentams, kurie įvaldę verslo tyrimą. MBA laipsnį yra laikoma viena iš labiausiai prestižinių ir surinko po laipsnių visame pasaulyje.

Bangladešas yra reguliavimo institucija, vadinama universitetas dotacijos komisija Bangladešas kuris priţiūri 34 valstybinius universitetus ir 60 privačių universitetų. It 's pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad švietimo įstaigos teikia švietimo kokybę. Jos taip pat užtikrina, kad studentas kultūra būtų laikomasi visų aukštųjų mokyklų institucijos.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Verslo studijos Bangladeše - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslo studijos, Bangladešas

Canadian University of Bangladesh

Tuo absolventas lygio, mokykla siūlo Master of Business Administration (MBA) programa, siekiant padėti plėtoti profesinius įgūdžius ir sprendimą dėl efektyvaus valdymo da ... [+]

Verslo mokykla siekiama gaminti aukštos kokybės absolventus, kurie galės atsidurti aukščiausią reitingą pozicijas vietos ir pasaulio kompanijų. Mokykla siūlo tiek bakalauro ir post studijų programas.

Pereiti lygį, Mokykla siūlo Master of Business Administration (MBA) programos padėti plėtoti profesinius įgūdžius ir sprendimą dėl efektyvaus valdymo darbo vietoje. Verslo mokykla sujungia geriausią praktiką iš akademinės bendruomenės ir pramonės ir siekia skleisti šiuolaikinę verslo praktiką savo absolventų.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Dėl Priėmimo į MBA programą, kandidatas turi atitikti šiuos reikalavimus:

Minimalus VPS 2,00 (ar trečiosios klasės / skyrius) į bakalauro laipsnius su: Minimalus VPS 2.5 tiek SSC ir SAK egzaminus arba ekvivalentu, Arba bent vienas VPS 2,00, bet bendra VPS 6,00 iš SSC ir SSK, Arba O'Level 5 dalykai, kurių minimalus VPS 2,50 & A'Level į 2 dalykus, kurių minimalus VPS 2,00 (A = 5, b = 4, c = 3, d = 2, E = 1) Arba Vidutinis 450 ženklų iš 800 Ged su penkių dalykų (žemiau 410 bet kurį dalyką neleidžiama) Arba Sūnūs / dukros laisvės kovotojų su apibendrinta VPS 5,00 iš SSC ir SSK. Programos struktūra ... [-]
Bangladešas Dhaka
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba