Filter
MBA
Azerbaidžanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Verslo studijos Azerbaidžiane - 2019

MBA stendai magistro verslo administravimo ir sudaro mokymo programa, kuri suteikia pagrindą į pagrindines sąvokas verslo, įskaitant valdymą, Finansai, Ekonomika, pardavimų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo ir tiekimo grandinės valdymas.

Azerbaidžanas aukštasis mokslas ne tik pritraukė šalies piliečius, bet ir užsienio studentams ypač iš Artimųjų Rytų ir Azijos. Dauguma mokymo programas mokoma arabų kalba. Tai pašalina bet kokią kalbą kliūtis užsienio studentams, Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje, kur arabų kalba.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Verslo studijos Azerbaidžiane - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslo studijos, Azerbaidžanas

Khazar University

MBA programa plėtoja bendrus valdymo gebėjimus ir suteikia pažangias žinias ir įgūdžius įvairiose verslo veiklos srityse, priklausomai nuo koncentracijos. ... [+]

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Verslo studijos Azerbaidžiane - 2019.

MBA programa plėtoja bendrus valdymo gebėjimus ir suteikia pažangias žinias ir įgūdžius įvairiose verslo veiklos srityse, priklausomai nuo koncentracijos . Profesionalai, turintys MBA laipsnį, rodo didelius konkurencinius pranašumus visų tipų organizacijose. Programos absolventų įgytos kvalifikacijos yra labai svarbios, kad taptų verslo bendruomenės lyderiu.

Aukščiausiu verslo kvalifikacijų lygiu, Khazar University MBA programa siūlo intensyvaus valdymo plėtros kelią. MBA programoje sukaupti įgūdžiai ir žinios yra taikomos visoms organizacijos formoms ir yra naudingos tiek profesionaliems vadovams, tiek verslininkams.

Khazar University MBA programa buvo sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su Vakarų verslo mokyklomis. Siekiant sustiprinti savo mokomuosius įgūdžius, beveik visi SEM fakulteto nariai turėjo kvalifikacijos kėlimo kursus ir dėstytojų rengimą pirmaujančiuose Europos ir JAV universitetuose.... [-]

Azerbaidžanas Baku
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba