Filter
MBA
Armėnija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Verslo studijos Armėnijoje - 2019

Masters of Business Administration (MBA) yra magistro studijų programų valdymu, savo lygoje. MBA yra tradicinis akademinis pasiūlymas vadybos išsilavinimą. Universitetai atsakyti į klausimus iš verslo tiksliai bei gilus kvalifikacija ateityje bei modernus vadovų pagrįstas standartizuotu pavadinimą. Jis dažnai trumpinamas kaip MBA arba magistro ir opozicijos mokslo magistras (magistro) arba menų (MA), kapitonas, be abejonės kiekis į vieną programą vien tik.

Armėnija turi aukštą kalnų klimatas su Viduržemio jūros regiono įtakos. Per metus, Armėnijos kultūros tradicijos išlaikytos švenčių laikotarpius. Šalis daugiausia žinomas dėl turizmo. Studentai ar turistai pastebėsite įkvepiantis mišinys civilizacijų ir kultūrų priimant šį Europos šalis tikrai unikalus ir palankią aplinką mokymuisi.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Verslo studijos Armėnijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslo studijos, Armėnija

American University of Armenia

Atšiaurus programa, todėl į Verslo administravimo (MBA) magistro laipsnis yra skirtas suteikti studentams su atitinkamų žinių ir praktinių įgūdžių, kurie bus suteikti jie ... [+]

Programos aprašas

Atšiaurus programa, todėl į Verslo administravimo (MBA) magistro laipsnis yra skirtas suteikti studentams su atitinkamų žinių ir praktinių įgūdžių, kurie bus suteikti jiems sukurti naują standartą kompetencijos kaip verslininkai, vadybininkai ir vadovai.

AUA MBA yra išsamūs, gerai suapvalinti programa, kuri užtikrina pusiausvyrą tarp teorijos ir praktikos, kiekybinių ir kokybinių perspektyvas, verslo ir ekonominių ir socialinių pareigų verslo lyderystės.

Programa suteikia studentams su integruotu požiūriu funkcinių sričių verslo ir ekonominių, politinių, teisinių ir socialinių aplinkų, kurios turi įtakos verslo įmonių. Programa taip pat rengia studentus naudoti up-to-data technologijas ir suprasti strateginį vaidmenį informacinių ir ryšių technologijų šiuolaikinėje verslo praktiką.... [-]

Armėnija Yerevan
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba