Filter
MBA
Argentina Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Verslo studijos Argentinoje - 2019

Atsižvelgiant į MBA galia ir durys tai atsidaro, tinklas siūlo ir problemų sprendimo gebėjimai, ji moko, verslo studentai turi būti labiau užsiima jų švietimo ir dėti sąmoningas pastangas suprasti, ką jie nori gauti iš jų MBA laipsnį.

Ši šalis įgyvendino įstatymą, kuris įpareigoja visi studentai, lankantys universitetinį išsilavinimą kreiptis į vyriausybę sudaryti sąlygas jiems pasiekti savo akademinius svajones. Tai pagerino aukštesnio lygio išsilavinimą šioje šalyje, todėl jį vienu iš geriausių šalimis, siūlančiomis tarptautinius kursus Pietų Amerikos žemyne. Kadangi yra keli universitetai, pavyzdžiui, Tarptautiniam biurui kalba, kuri siūlo kalbų kursai, kalbos barjeras, nėra milžiniškas iššūkis studentams, norintiems tęsti tarptautinę karjerą Argentinoje.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Verslo studijos Argentinoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Verslo studijos, Argentina

Mente Argentina

Mente Argentina MBA programa skirta studentams iš viso pasaulio, kurie ne tik nori įgyti verslo administravimo magistro laipsnį, bet ir siekia ypatingo ... [+]

Tarptautinė MBA programa Buenos Airėse

"Mente Argentina" MBA programa skirta studentams iš viso pasaulio, kurie ne tik nori įgyti verslo administravimo magistro laipsnį, bet ir siekia nepaprastos mokymosi patirties Buenos Airėse, Argentinoje.

Atsižvelgdami į tai, MBA programa siūlo ne tik aukščiausios kokybės verslo išsilavinimą vienoje iš labiausiai prestižinių verslo mokyklų Argentinoje.

Vadovaujantis prestižiškiausiomis tarptautinėmis verslo mokyklomis, "Mente Argentina" MBA programa siūlo mokymus pagal atvejų metodą. Šis požiūris yra pagrįstas patenkinti verslo lyderių, ieškančių darbuotojų ir kolegų, kurie yra specialistai, turintys tvirtus sprendimų priėmimo įgūdžius ir gebėjimą efektyviai taikyti teoriją praktinėms problemoms, poreikius.... [-]

Argentina Buenos Aires
Vasaris 2020
Anglų,Ispanų
Dieninės
10 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IAE Business School

Vienerių metų MBA yra intensyvus tarptautinis mokymosi kursas, kuris rengia jums daugybę iššūkių, su kuriais susidursite įmonėms visame pasaulyje. Jei esate patyręs, įdom ... [+]

Vienerių metų MBA yra intensyvus tarptautinis mokymosi kursas, kuris rengia jums daugybę iššūkių, su kuriais susidursite įmonėms visame pasaulyje. Jei esate patyręs, įdomus žmogus, kuris nori tobulėti ir nustebinti save, tai yra jūsų MBA.

Kodėl verta rinktis MBA IAE ?Pasaulinė vizija, daugiausia dėmesio skiriama Lotynų Amerikai

Verslo pasaulis tampa vis labiau tarptautiniu mastu. Štai kodėl mes rengiame savo moksleiviams pasaulinį mąstyseną, reikalingą bendrauti su skirtingų kultūrų žmonėmis ir kurti verslą visame pasaulyje.

Globalizacija nereiškia, kad viskas vyksta vienodai. Manau, kad IAE Business School yra ypatingų sunkumų Lotynų Amerikos verslo kontekste, pvz., Makroekonominis kintamumas, pastebimi vartotojų skirtumai, finansinės rizikos aspektai ir asmeninių ryšių svarba. Mes tikimės, kad turėsime patirties, patirties ir kontaktai, kad mūsų studentai galėtų parengti šias problemas Lotynų Amerikoje ir už jos ribų.... [-]

Argentina Pilar
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
11 - 15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba