Filter
MBA
Airijos sala Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Verslo studijos Airijoje - 2019

Studentai dažnai stebisi, ar jų sprendimas išeiti iš verslo pasaulio ir pradėti brangus MBA buvo išmintingas. Iki šiol sunkiausia dalis MBA buvo gauti priimama geriausių verslo mokyklų. Atsižvelgdama MBA buvo tarp dviejų su puse ir ketverių metų papildomai įvertinimas patirtis ekvivalentas. Tai laikais kaip šie, kad jūs suprasite tikrąją vertę MBA.

Airija pastaruoju metu įgyvendinami įstatymo, kuris įpareigoja visi studentai, lankantys universitetinį išsilavinimą kreiptis dėl vyriausybės paskolos, kad galėtų pasiekti savo aukštojo mokslo svajones. Pirma oficiali kalba yra airių, taip pat žinomas kaip Airijos gėlų, bet anglų kalba (antra oficiali kalba) yra naudojami plačiau. Nacionalinio kapitalo yra Dublinas. Airija garsėja švenčia Šv Patriko diena (kovo 17 d) visame pasaulyje.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Verslo studijos Airijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslo studijos, Airijos sala

Trinity College Dublin - Business School

"Trinity MBA" - tai įsimintinoji programa, skirta iššūkį mąstyti ir realizuoti savo potencialą. Jums bus suteikta žinių ir įgūdžių, kaip paspartinti ir pakeisti savo karj ... [+]

Trejybės MBA

"Trinity MBA" - tai įsimintinoji programa, skirta iššūkį mąstyti ir realizuoti savo potencialą. Jums bus suteikta žinių ir įgūdžių, kaip paspartinti ir pakeisti savo karjerą.

Programos akcentai

Vadovavimo ir profesinio tobuljimo modulis

Padidinkite savo savimonę ir išsiplėskite už komforto zonos ribų, kad sužinotumėte savo unikalias lyderio savybes. Visiškai kvalifikuoti treniruokliai, grupiniai dirbtuvės ir psichometriniai testai yra tik keletas būdų, kaip mes galime padėti jums realizuoti savo potencialą.

Įmonės konsultaciniai projektai

Tiesioginis mokymasis su realiomis kompanijomis yra pagrindinė "Trinity MBA" dalis. Visoje programoje dirbate tiesiogiai su vyresniaisiais vadovais bendrovių visose pramonės šakose, sprendžiant realius strateginius verslo klausimus.... [-]

Airijos sala Dublin
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba