Filter
MBA
Afganistanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Verslo studijos Afganistane - 2019

Atsižvelgiant į MBA galia ir durys tai atsidaro, tinklas siūlo ir problemų sprendimo gebėjimai, ji moko, verslo studentai turi būti labiau užsiima jų švietimo ir dėti sąmoningas pastangas suprasti, ką jie nori gauti iš jų MBA laipsnį.

Afganistanas (kuris pažodžiui reiškia Land of Afganistano) yra kalnų išėjimo į jūrą šalis, esanti Centrinėje Azijoje. Jis turi savo istoriją ir kultūrą, kuri eina atgal per 5000 metų.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Verslo studijos Afganistane - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslo studijos, Afganistanas

American University of Afghanistan

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad "American University of Afganistane dabar priiminėti paraiškas dėl prestižiškiausių verslo laipsnį Afganistane, AUAF Master of Business ... [+]

Verslo administravimo magistras

&nbsp

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad "American University of Afganistane šiuo metu priima paraiškas dėl prestižiškiausių verslo laipsnį Afganistane, AUAF verslo administravimo magistras, su pasaulinio lygio mokymo programas ir griežtas pamokas tarptautiniu kvalifikuota fakulteto turinčių patirties pasaulio verslo praktikos.

AUAF Verslo administravimo magistras programą sudaro 15 kreditų kursus, kurie suteikia išsamų vaizdą apie bendrą verslo valdymą. Klasės leidžiama prekiauti kohortos pagrindu. Kiekviena kohorta progresuoja per nustatytą seką kursus, kad pirmiausia parengti sąvokas, įrankius ir metodus, naudojamus geriausios praktikos organizacijos. Tada jie sujungiami vystyti analitinio mąstymo įgūdžius. ... [-]

Afganistanas Kabul
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba