Filter
MBA
Šri Lanka Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Verslo studijos Šri Lankoje - 2019

MBA stendai magistro verslo administravimo ir sudaro mokymo programa, kuri suteikia pagrindą į pagrindines sąvokas verslo, įskaitant valdymą, Finansai, Ekonomika, pardavimų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo ir tiekimo grandinės valdymas.

Nors yra daug galimybių aukštojo mokslo Šri Lanka, nemažai gyventojų pasirinkti nedalyvauti šių institucijų. Nors tarptautinis spaudimas padėjo kai plėtros, universitetų pasiūlymai dažnai susitiko su pasipriešinimu gyventojais.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Verslo studijos Šri Lankoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslo studijos, Šri Lanka

Hindustan University

MBA yra būtina kvalifikacija lipti į viršų karjeros laiptais. Yra didelė paklausa geros kokybės valdymo absolventų visose funkcinėse srityse Finansų HR, IT ir rinkodara į ... [+]

Vadybos studijos įkurta 1994 metais departamentas, garsėja savo aukščiausios kokybės valdymo švietimo, pasaulinio lygio infrastruktūros bei patyrusių dėstytojų. gerai suprojektuoti moderniausias oro kondicionieriai mokymosi kambarių, kompiuterių įranga Interneto ryšiu, LCD projektorius kiekvienoje klasėje, gerai įrengta pasaulinės klasės biblioteką ir daugiakultūrėje mokymosi aplinką yra katedros požymiai. Seminaras teatrai su naujausiais garso ir vaizdo įranga ir tobula akustika sukurti geriausią palankią aplinką mokymuisi.

Su siūlomų Jums daugybę MBA specializacijų, ji tampa svarbu siekti Žinoma, kad bus sinchronizuoti su jūsų asmeninių siekių ir profesinius tikslus. Nurodykite tinkamą MBA bus padaryti jūsų siekiai peržengia vien pelno.... [-]

Šri Lanka Colombo
Liepa 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba