Filter
MBA
Prancūzija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Verslininkystė Prancūzijoje - 2019

Atsižvelgiant į MBA galia ir durys tai atsidaro, tinklas siūlo ir problemų sprendimo gebėjimai, ji moko, verslo studentai turi būti labiau užsiima jų švietimo ir dėti sąmoningas pastangas suprasti, ką jie nori gauti iš jų MBA laipsnį.

Verslumo MBA studijų programos studentus paruošia nuosavo verslo pradėjimui bei sėkmingam jo vystymui. Šias studijas pasirinkę studentai gali rinktis įvairias verslo studijų disciplinas, tokias kaip lyderystė, žmogiškųjų išteklių vadyba ar finansų planavimas, tad priklausomai nuo studentų norų bei poreikių jie gali įgyti gana visapusišką ir praktikoje lengvai pritaikomą išsilavinimą.

Prancūzija, oficialiai Prancūzijos Respublika yra unitarinė pusiau prezidentinės respublikos yra daugiausia Vakarų Europoje, su keletu užjūrio regionų ir teritorijų.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Verslininkystė Prancūzijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Verslininkystė, Prancūzija

Kitos šios studijų srities programos:
IONISx

Gaukite lyderio pozicijas, kad pagreitintumėte savo karjerą arba pradėtumėte savo verslo projektą su "Executive MBA", orientuotos į inovacijas ir verslo technologijas. ... [+]

Gaukite lyderio pozicijas, kad pagreitintumėte savo karjerą arba pradėtumėte savo verslo projektą su "Executive MBA", orientuotos į inovacijas ir verslo technologijas.

KODĖTI ŠIĄ MBA EPITECH ONLINE?

Ši internetinė MBA skirta vadovams ir būsimiems vadovams, norintiems sustiprinti savo įgūdžius, įsitvirtinti vadovaujant arba propeluoti savo verslumo projektą. Visiškai prieinama internete sukurta, kad atitiktų jūsų lūkesčius apie evoliuciją, ambicijas, laisvę ir lankstumą.

Jo programa subalansuos geriausius Epitech mokyklos vykdomosios MBA programas, kurios yra reabilituojamos, kad galėtumėte sekti savo tempu, nesvarbu, ar keliaujate, dirbate, ar namuose, iš savo kompiuterio, planšetinio kompiuterio ir išmaniojo telefono ,... [-]

Prancūzija France Online
Registracija galima
Prancūzų kalba
Ištęstinės
18 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EDC Ecole des Dirigeants & Créateurs d’Enterprise

Tapkite rytoj įmonių lyderiu. Pats akademinio kurso įgyvendinimas, kurį sudaro keturi skirtingi mokymosi blokai: orientacija, pagrindiniai kursai, koncentracija ir magist ... [+]

Tapkite rytoj įmonių lyderiuMokymosi metodikaAtvejo analizės metodasProjektu pagrįstas mokymasisTarpdisciplininis požiūrisSavarankiškas mokymasis (prieiga prie verslo turinio duomenų bazių)Programos struktūra

Pats akademinio kurso įgyvendinimas, kurį sudaro keturi skirtingi mokymosi blokai : orientacija, pagrindiniai kursai, koncentracija ir magistro darbas.

Tuo pačiu metu studentai gali naudotis paslaugomis už klasės ribų, kad jų mokymosi patirtis būtų visapusiška, pavyzdžiui, profesinės karjeros paslaugos, verslas.

Mūsų MBA svoriai 75 ECTS kreditai. Ji apima prancūzų avarijų kursus (4 dienas - 24 valandas) ir indukcijos dieną (6 val.).

Seminarai / seminarai bus paskirstyti visoje programoje.Instruktorių profilis: Ekspertai, turintys didelę pažangą pirmaujančių novatoriškų ir verslumo projektų srityje, EDC Paryžiaus verslo mokyklos pagrindiniai fakultetai (aukščiausio lygio verslo mokykla Prancūzijoje)Dalyvių tikslas: Vadybininkai ir lyderiai, norintys padidinti savo vežėją per novatorišką ir verslininkišką valdymo viziją.Mokymosi kelionė: tarptautinis 1 savaitės seminaras Barselonoje EAE verslo mokykloje (aukščiausio lygio verslo mokykla Ispanijoje).Programos trukmė: 12 mėnesių (įskaitant disertaciją).Karjeros galimybės... [-]
Prancūzija Paris
Spalis 2019
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE

Inovacijos yra magistro žodis. Prabangos elementas visada buvo kūrinys. Šiai kūrybai turi būti teikiama gera tarnyba ir geras laikas. Jis privalo visus pirkėjus papildyti ... [+]

Prabangių sektorius iš esmės keičiasi. Be istorinių prekių ženklų ir namų, kurie daro Prancūziją ir Paryžių jų lopšį, sukuriamos ir plėtojamos įmonės, kurios atneša malonumą, paslaugą ir tapatybę, kurią siekia moterys ir vyrai.

Inovacijos yra magistro žodis. Prabangos elementas visada buvo kūrinys. Šiai kūrybai turi būti teikiama gera tarnyba ir geras laikas. Jis privalo visus pirkėjus papildyti sielos priedais. Šia prasme viskas leidžiama. Šio sektoriaus verslininkas turi būti kūrybingas, griežtas, atkaklus ir skaidrus.

Jis turi sugebėti nustatyti galimybes augti savo verslą, vykdyti projektą ir dažnai komandą, sukurti vertę ir, atitinkamai, įsidarbinti, jis turi išmokti naujovių ir įvertinti riziką.... [-]

Prancūzija Paris
Lapkritis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE

Prabangos sektorius vadovauja naujovėms valdyti ir rinkodarai kelis dešimtmečius. ... [+]

MBA internete siekiama mokyti specialistus, kad jie galėtų pateikti pokyčių viziją ir prisitaikymą prie naujos socialinės ir ekonominės aplinkos prabangos sektoriaus įmonėse.

Jie galės:

Parodyti žinias apie sektoriaus ypatybes,Apibrėžti realų ir objektyvų prekės ženklo padėties nustatymą ir sukurti istoriją, kuri leistų pasiekti nustatytą tikslą,Gerbkite skirtingo prabangos sektoriaus tradicijų raktus, įtraukiant skaitmeninio amžiaus priemones, metodikas ir procesus,Vadovaukitės organizacijos pertvarkymu, kad susidurtumėte su naujais projektais ir verslumo iššūkiais.

Ši programa skirta jauniems verslininkams ir vadovams, prabangos sektoriaus įmonėms arba tiems, kurie siekia prisijungti prie jų. Ji stengiasi pasiūlyti šio sektoriaus įmonėms pridėtinę vertę:... [-]

Prancūzija Paris
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba