Filter
MBA
Ispanija Alicante Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo magistro programas - Vadybos studijos - in Alicante Ispanijoje - 2019

Studentai dažnai stebisi, ar jų sprendimas išeiti iš verslo pasaulio ir pradėti brangus MBA buvo išmintingas. Iki šiol sunkiausia dalis MBA buvo gauti priimama geriausių verslo mokyklų. Atsižvelgdama MBA buvo tarp dviejų su puse ir ketverių metų papildomai įvertinimas patirtis ekvivalentas. Tai laikais kaip šie, kad jūs suprasite tikrąją vertę MBA.

Vadybos MBA studijų metu studentai įgyja patirties, žinių ir įgūdžių, kurie yra reikalingi sėkmingam vadovaujančiam darbui verslo industrijoje. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiamos įvairios verslo paskaitos, kurios yra derinamos su praktiniais vadybos užsiėmimais. Tad šių studijų metu studentai mokosi, kaip efektyviai vystyti tam tikrą verslą bei vadovauti įvairioms žmonių komandoms.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Atsižvelgdamas gyventojų daugiau nei 300.000 gyventojų, Alicante didmiesčio Ispanijoje. Jis turi keletą festivaliuose kaip Moros i Cristians. Alikantė yra Alikantės universiteto namo.

Prašyti daugiau informacijos apie verslo administravimo magistro programas - Vadybos studijos - in Alicante Ispanijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadybos studijos, Alicante

Laipsniai
Vieta
Ispanija
Alicante
Studijų tipas
Tempas
Fundesem Business School

MBA MBA VADOVAS FBS buvo sukurta tiems profesionalams ir vadovams, kurie supranta nuolatinį poreikį išplėsti savo valdymo žinias prisitaikyti prie nuolatinių profesinių i ... [+]

Geriausi profesionalai yra tie, kurie žino, kad visada galite tobulėti

FBS MBA vadybininkas yra skirtas tiems specialistams ir vadovams, kurie supranta nuolatinį poreikį plėsti savo valdymo žinias, kad galėtų prisitaikyti prie nuolatinių profesinių iššūkių, kuriuos kelia rinka.

FBS magistro laipsnis yra formavimo patirtis, sukurta derinti klases su profesiniu studentų gyvenimu.

FBS mes pritaikėme 2019 m. Spalio mėn. MBA vadovą su naujomis temomis, kad pritaikytume ją prie įmonės realybės. Taigi įtraukėme su skaitmenine transformacija susijusius dalykus ir pritaikėme kitas temas.

Mes taip pat įtraukėme prieš ir po magistro mokymo laikotarpį. Tokiu būdu studentai gali pasiekti lyginimo laikotarpį prieš pradedant programą. Ir kai jie yra absolventai, jie gali išplėsti žinias kai kuriuose specialybėse.... [-]

Ispanija Alicante
Spalis 2019
Ispanų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba