Filter
MBA
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo magistro programas - Vadybos kontrolės studijos - Europa - 2019

Verslo administravimo magistro arba MBA laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos verslo mokyklos arba ekonomikos fakulteto magistro studijų programą. Daugybė viso pasaulio verslo mokyklų, universitetų bei kitų tipų aukštojo mokslo įstaigų studentams gali pasiūlyti ne tik dienines, bet ir kur kas lankstesnes ištęstines ar internetines MBA studijų programas.

Europa, kaip įprasta, vienas iš pasaulio 's septynių žemynų. Susideda Vakarų didžiausią tašką Eurazijoje, Europoje paprastai skirstomi iš Azijos į baseino padalina iš Uralo ir Kaukazo kalnai, Uralo upe, Kaspijos ir Juodosios jūrų, ir vandenų keliai, sujungti Juodosios ir Egėjo jūras.

Peržiūrėti visas verslo administravimo magistro programas - Vadybos kontrolės studijos - Europa - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadybos kontrolės studijos, Europa

EDC Ecole des Dirigeants & Créateurs d’Enterprise

Audito ar valdymo kontrolės vadybininkas yra pasiūlymas, leidžiantis geriau valdyti riziką ir sustiprinti įmonės efektyvumą. Be pagrindinės veiklos, tai yra funkcinės ir ... [+]

Auditas ir vidaus kontrolė: esminiai sandoriai

Audito ar valdymo kontrolės vadybininkas yra pasiūlymas, leidžiantis geriau valdyti riziką ir sustiprinti įmonės efektyvumą.

Be pagrindinės veiklos, tai yra funkcinės ir valdymo funkcijos : profesinė žvalgyba , praktinis mokymas, kokybės stebėjimas ir kt.

tikslaiMokykitės audito ir apskaitos metodus bei priemones .Valdyti bendrovės biudžetą pagal rekomendacijas vyresniesiems vadovams .Rizikos nustatymas ir vertinimas, siekiant pagerinti įmonės valdymąPirmųjų metų programa - MBA 1 - Verslo finansaiVerslo įgūdžiaiVerslo aplinka: TFAS, Mokesčiai, Finansų rinkosapskaitaVertinimas: finansinė analizė, verslo plano vertinimas, privati nuosavybėįrankiaiKryžminiai įgūdžiaiValdymo pagrindai: Finansai: KPI, HRMokymasis pagal verslo žaidimusProfesinis tobulėjimas2 metų programa - auditas ir valdymo kontrolė... [-]
Prancūzija Paris
Spalis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba