MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Mūsų novatoriškas MBA yra skirtas ambicingiems verslo profesionalams - ir neseniai bet kurią discipliną baigusiems studentams, kurie nenori laukti, kol turės didelę darbo patirtį, prieš imdamiesi pirmųjų žingsnių į vadybos karjerą.

Išskirdami jus į konkurencingą darbo rinką, gausite tiesioginę trijų mėnesių stažuotės patirtį ir holistines verslo žinias, galimybes ir pažangiausias skaitmenines žinias, kurių reikalauja šiandienos darbdaviai.

Sparčiai besikeičiančioje globalioje verslo aplinkoje darbdaviai reikalauja aukštos kvalifikacijos, skaitmeninę kompetenciją turinčių absolventų, turinčių rafinuotą verslo ir jo kintančio konteksto supratimą, kuris apima tradicines verslo disciplinas, apimančias žmogiškuosius išteklius, valdymą ir rinkodarą. Norint pasisekti, reikia „didelio paveikslo“ požiūrio. Jūs turite sugebėti prisitaikyti prie naujų verslo modelių, kurti naujas įmones, efektyviai vadovauti ir valdyti žmones bei tobulinti procesus skaitmeniniais sprendimais.

Vestminsterio verslo mokykloje mes pripažįstame, kad būsimiems verslo specialistams reikalingi visi techninio ir asmeninio tobulėjimo įgūdžiai - atsakingesni, atsparesni, pritaikomi ir universalūs nei bet kada anksčiau. Mūsų tikslas yra padėti jums tapti siekiančiu lyderiu ir verslininku, tokiu, kuris gali suteikti pridėtinės vertės bet kokio tipo organizacijai. Tačiau mes manome, kad būtina, kad šis pertvarkos procesas prasidėtų anksti, kol neturėsite didžiulės darbo patirties arba nepriimsite požiūrio į konkretų darbdavį ar verslo sektorių. Pradėjus šį procesą anksti, daug lengviau išsiugdyti savo įgūdžius, išmokti mąstyti už lango ribų ir savarankiškai vadovauti pokyčiams verslo pasaulyje - kad ir kur bevažiuotum. Tai taip pat sako mūsų darbdavio kontaktai.

Reaguodamas į besikeičiančią rinką, „Westminster MBA“ siūlo praktiškai orientuotą, tarpdalykinį, pažangų šiuolaikinio verslo išsilavinimą: jame derinamas akademinis griežtumas, pagreitintos studijos, skatinamas mokymo požiūris ir praktinė verslo lyderystės patirtis, įskaitant trijų mėnesių stažuotę. Mes palaikysime jus jūsų kelyje į naujos kartos sėkmingų įmonių vadovų ir verslininkų dalį.

Mes supažindinsime jus su naujausiais verslo metodais ir technologijomis taip, kad tiksliau atspindėtų įmonės ir verslininkystės aplinką - pasitelkdami tarpdisciplininius, gebėjimų stiprinimo teminius modulius, apimančius viską nuo inovacijų ir dizaino mąstymo iki šiuolaikinių iššūkių, tvarumo, valdymo sudėtingumo. , duomenų analizė ir finansai. Tuomet mokymąsi pritaikysite praktikose grindžiamose verslo problemose ir gyvuose verslo projektuose ir tai darydami įgysite reikalingų minkštųjų įgūdžių, tokių kaip kūrybiškumas, kritinis mąstymas, asmeninis judrumas, pritaikomumas ir atsparumas.

Pripažindami didėjančią technologijos svarbą ir ruošdami karjerą 2020 m. Skaitmeniniame pasaulyje, išnagrinėsime kai kuriuos naujausius pokyčius, įskaitant „blockchain“, didelius duomenis, dirbtinį intelektą, debesų technologiją, AR / VR, žlugdančias naujoves, ekosistemos ir dalijimosi ekonomika.

Mes tikimės, kad mūsų MBA absolventai ketina užsitikrinti vadybą ir lyderystę įmonėse, pradedančiose įmonėse, MVĮ, viešajame sektoriuje ir ne pelno organizacijose.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

 • Šis MBA yra idealus neseniai baigusiems studijas ir ambicingiems ankstyvos karjeros profesionalams, turintiems ryžtą siekti vadybos karjeros.
 • Tapkite pasirengę verslui per intensyvią praktinę patirtį ir pagreitintus tyrimus.
 • Trijų mėnesių stažuotė „Veiksmas valdyme“ arba projektas namuose ar užsienyje, siekiant pagerinti jūsų CV.
 • Savaitę trunkantis tarptautinis konsultavimo projektas, pagrįstas užsienio klientais su kliento įmone.
 • Karjeros kursai ir meistriškumo kursai padidina jūsų pasaulinę perspektyvą ir įsidarbinimo galimybes.
 • Dėstomi darbuotojai, turintys strateginio valdymo, verslumo, dizaino, inovacijų, rinkodaros, vartotojų įžvalgos, socialinės žiniasklaidos, operacijų, skaitmeninio verslo, psichologijos, žmogiškųjų išteklių, organizacinio elgesio, ekonomikos, finansų, vadybos apskaitos ir lyderystės žinių.
 • Įspūdingi mokymo ir mokymosi metodai su gyvų atvejų tyrimais, modeliavimu, vaidmenų žaidimų dirbtuvėmis ir hakatonais.
 • Įdomūs vertinimo metodai, įskaitant modeliavimą, verslo iššūkius, tiriamąsias apžvalgas, grupines užduotis ir vaizdo pristatymus.
 • Puikios galimybės yra „MBA“ posėdžių salė, skaitmeninės auditorijos ir moderniausias „Bloomberg“ virtualus prekybos kambarys.

„StockSnap“ / „Pixabay“

Kurso struktūra

MBA seka tvirtą pasakojimą su atradimų kelione, pradedant verslo problemų / problemų diagnozavimu, inovatyvių sprendimų projektavimu, pasinėrimu į skaitmenines programas ir skatinant plėtrą, atsparumą ir diplomatiją kaip studento asmeninio augimo dalį. Be modulio įvertinimo, išmoktos galimybės yra pritaikomos vykdant verslininkystės mąstysenos, tarptautinių studijų konsultavimo ir vadybos praktikoje klientų praktinius projektus. Studijuosite problemų sprendimo ir gebėjimų ugdymo modulius, kurių bendra suma yra 180 kreditų.

1 semestras (rugsėjis – gruodis)

Mes pradedame mokytis, kaip atlikti verslo diagnostiką, ugdyti įgūdžius analizuoti finansinius, veiklos ir rinkos duomenis, taip pat kritinį mąstymą. Išmoksite užtikrintai nustatyti nepakankamo efektyvumo simptomus ir analizuoti verslo problemas, naudodamiesi savo nuožiūra priimdami pagrįstus sprendimus, kad ateityje pagerintumėte rinkos veikimą. Mes išnagrinėsime, kaip dizaino mąstymas ir kūrybiškumas gali iš naujo įsivaizduoti verslo modelius ir padėti kurti naujus produktus, paslaugas ir procesus. Taip pat geriau suprasite skaitmenines informacines sistemas ir jų įtaką verslo operacijoms, verslo paslaugoms ir našumui.

 • Verslo diagnozė (20 kreditų)
 • Projektavimo vertė (20 kreditų)
 • Skaitmeninės galimybės (20 kreditų)
 • Verslumo mąstysena (10 kreditų, bloko savaitė)

2 semestras (sausis – balandis)

Mes pereiname prie verslo struktūros ir šiuolaikinių strategijų besikeičiančiame pasaulyje, taip pat apie bruožus, elgseną ir valdymo procesus, reikalingus atsparias, lanksčias organizacijas. Jūs apsvarstysite kai kuriuos šiuolaikinius iššūkius, su kuriais susiduria verslas, nuo tvaraus pasaulinio augimo nuopelnų iki globalios verslo plėtros perspektyvos ir jautraus, bendradarbiaujančio darbo poreikio daugiakultūrėje projektų aplinkoje. Prieš dalyvaudami savaitės trukmės tarptautiniame konsultaciniame projekte, kuriame patariate užsienio klientams (-ams) išspręsti strateginę problemą ar problemą, išnagrinėsite naujausias naujovių ir naujų verslo modelių įžvalgas.

 • Atsparios organizacijos ir komandos (20 kreditų)
 • Tvarus globalus augimas (20 kreditų)
 • Strateginės naujovės skaitmeniniame pasaulyje (20 kreditų)
 • Tarptautinės studijų konsultacijos (10 kreditų, bloko savaitė)

3 semestras (gegužė – rugpjūtis)

„Management in Action“ stažuotės ar projekto metu ištirsite problemą / problemą, susijusią su naujovėmis ir (arba) skaitmeninimu, kliento organizacijai JK ar užjūryje - pradedant nuo skaitmeninio startuolio, gali konkuruoti su skaitmeniniais / įprastais konkurentais, į skaitmeninimo poveikį organizacijos veiklai ir rezultatams. Tai ideali proga parodyti savo išradingumą ir sugebėjimą „mąstyti ant kojų“.

Patekimo reikalavimai

Mažiausiai aukštesnės antrosios klasės pagyrimo laipsnis (2: 1) bet kurioje disciplinoje. Darbo patirtis nėra būtina, tačiau yra laukiama. Sėkmingi studentai asmeniniame pranešime pademonstruos siekį ir sugebėjimą tobulėti vadovaujančiose pozicijose didelėse įmonių organizacijose, mažose ir vidutinėse įmonėse (MVĮ) ar savo pradedančioje įmonėje. Taip pat galime apklausti pareiškėjus asmeniškai arba per „Skype“.

 • Pareiškėjai privalo pateikti vieną nuorodą.
 • Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, turėtumėte IELTS 6.5 ir bent 6.5 rašydami ir kalbėdami.

Andrea Piacquadio / Pexels

Karjera

Mūsų į ateitį orientuoto MBA esmė yra sutelkti dėmesį į pasiruošimą šiuolaikiniam, technologijomis grindžiamam darbo pasauliui, pasitelkiant labai praktinę ir patirtinę programą, vykdomą bendradarbiaujant su daugybe „klientų“ organizacijų.

Dėstoma Londono širdyje, arti daugelio miesto nacionalinių, tarptautinių ir pasaulinių darbdavių, mūsų dėmesys įgūdžiams, galimybėms ir savybėms - turintiems daugybę galimybių viso kurso metu pritaikyti šias galimybes realioms verslo problemoms - suteiks tiesioginę darbo patirtį patobulinkite savo CV ir pasakojimą, kai pretenduojate į naujas pareigas. Šie taikomi projektai ir galutinė stažuotė / projektas ne tik išplės jūsų profesinius tinklus, bet ir tiesiogiai padidins ankstyvo įsidarbinimo perspektyvas baigus studijas.

Didžiausią dėmesį sutelkdami į verslui paruoštus, tvirtus ir minkštus įgūdžius, tikimės, kad mūsų absolventai sudomins daugybę darbdavių. Turėsite galimybių ir pasitikėjimo savimi prisitaikydami prie greitai besikeičiančio verslo pasaulio, kuriam būdingas skaitmeninimas, hiperkonkurencija, išteklių trūkumas, nepastovumas, sudėtingumas ir nuolatinis verslo modelio ardymas.

Pramonės nuorodos

Vestminsterio verslo mokykla yra vienas iš pirmaujančių Londono verslo mokymo centrų, esančių Londono centre ir jo politinių, žiniasklaidos bei finansinių paslaugų srityje.

Darbuotojai, kurie šiuo metu moko šį kursą, turi didelę profesinę patirtį, apimančią tokius vaidmenis:

 • „McKinsey & Company“ vyresnysis konsultantas
 • „Savoy Hotel Group“ vadybininkas
 • „Labaronne-CITAF“ eksporto vadybininkas
 • QSR franšizės vystymo grupės generalinio direktoriaus pavaduotojas
 • „Bergstrom Capital“ akcijų ir struktūrizuotų finansų analitikas

Darbo vaidmenys

Šis kursas paruoš jus tokiems vaidmenims kaip:

 • Verslo projektavimo lyderis
 • Verslo plėtros vadovas
 • Verslo / finansų analitikas
 • CMS vadybininkas
 • CRM vadybininkas
 • Skaitmeninio rinkodaros vadybininkas
 • Skaitmeninio produkto savininkas
 • Valdymo konsultantas
 • Sprendimų architektas
 • Pradžios verslininkas
 • UX vadybininkas

Absolventų darbdaviai

Vestminsterio verslo mokyklos absolventai įsidarbino organizacijose, įskaitant:

 • "Amazon"
 • Citibank
 • Finansinio elgesio tarnyba
 • Paribas
 • Santanderis
 • „Sberbank“
 • Société Générale
 • Standard Chartered
 • Pasaulio ekonomikos forumas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Skaityti daugiau

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Skaityti mažiau