MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų MBA programos buvo sukurta siekiant plėtoti žinių ir įgūdžių, reikalingų veikianti aukšto lygio profesionalių verslo vaidmenų įvairių organizacijų.

Mūsų seniai reputaciją verslo švietimo ir puikių darbdavių ryšius, teikiant meistrams lygio studijų galimybę palaikančioje ir profesionaliai orientuota aplinkoje.

Mūsų kursas mokesčiai už akademinės sesijos 2016/17 MBA bus išleistas laiku. Privalumai MBA kursas suteikia dalyviams galimybę ne tik stiprinti savo teorines ir praktines supratimą verslą teorijos ir sąvokų, bet taip pat taikyti šias žinias per didelį darbą pagrįstą projektą.

Be to, visi dalyviai pasiūlė nemažai profesinės mentorystės remti jų akademinių ir karjeros plėtros studijų metu.

Struktūra

Per pirmuosius du semestrus studijų dalyviai apie mūsų MBA kursuose mokysis iš pagrindinių modulių, įskaitant vadovavimo ir profesinės raidos spektrą.

Baigiamajame laikotarpiu, kandidatai bus pasirinkti iš variantų ir imtis verslo tyrimų modulį paruošti juos darbo pagrindu projektą.

Kredito Bendras įvertinimas: 180

Būtinos sąlygos

Kandidatai turi turėti gerą pagyrimu laipsnis (nuo MBA Finansų atveju, tai turi turėti įtraukta finansai).

Paraiškos iš kandidatų, turinčių didelę profesinę patirtį, kuris įrodo, akademinį potencialą, bus svarstomi.

Tarptautinių programų atveju, mes reikalaujame, IELTS 6.0, be žemiau 5,5 komponento.

Įvertinimas

Moduliai vertinami įvairiais būdais, įskaitant esė, ataskaitas, nematytas egzaminų ir darbo pagrindu projektus.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2015

Apie mokyklą

When you choose Leeds Trinity University, you choose a university renowned for teaching excellence, highly employable graduates and high student satisfaction. We’re committed to offering a personalise ... Skaityti daugiau

When you choose Leeds Trinity University, you choose a university renowned for teaching excellence, highly employable graduates and high student satisfaction. We’re committed to offering a personalised student experience, in a friendly and supportive environment that will allow you to thrive. Skaityti mažiau