MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

" Executive MBA" yra baigtas per dvejus metus ir yra lanksčiai pristatytas per ilgą savaitgalį, kad atitiktų darbo įsipareigojimus. Programa sujungia įvairių privačių, viešųjų ir savanoriškų sektorių organizacijų vadovus, leidžiančius jums mokytis ir dalintis patirtimi su įvairiais verslo specialistais.

Į darbą orientuoti elementai programoje suteikia mokymosi ir organizacines pranašumus, sprendžiant realius klausimus ir pridėdami didelę vertę įdarbinant organizacijas, taip pat asmeninę ir valdymo plėtrą.

Ką studijuoti


Visi "Hull MBA" dalyviai, mokantys visą arba ne visą darbo dieną, pasinaudoja tuo pačiu teminiu požiūriu, atspindėdami programos holistinį pobūdį. Vykdomojoje programoje yra keletas neesminių skirtumų, kad atitiktų ne visą darbo dieną dirbančių dalyvių poreikius.

Asmeninio ir profesinio tobulėjimo elementas nėra kreditas, tačiau profesinio tobulinimo įgūdžiai yra sukurti visą kursą. Vietoj neprivalomų modulių, dalyviai turės galimybę sustiprinti lyderystės gebėjimus ir keisti arba tobulinti specialistų supratimą logistikos ir tiekimo grandinėje arba viešojo sektoriaus valdyme.

Executive MBA užsienyje


Mūsų Executive MBA taip pat pristatoma

  • Bahreinas ir Omanas
  • Honkongas ir Singapūras

Dalyviai tose vietose gali mokytis vietos ir vis dar remtis mūsų visuotinai akredituotos programos ir mūsų tarptautiniu mastu pripažintų fakulteto žiniomis. Programa perduodama verslo mokyklos personalo, o ją lengvina agentai, įsikūrę kiekvienoje vietoje. Šios mokyklos visiškai remia mokyklos, todėl mes galime išlaikyti aukštą MBA programos kokybę.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Hull University Business School is a leading UK business school dedicated to the development of responsible leadership for a complex world.

Hull University Business School is a leading UK business school dedicated to the development of responsible leadership for a complex world. Skaityti mažiau