MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Paspartinkite savo karjeros progresą sutelktų studijų ir asmeninio tobulėjimo laikotarpiu.

Ar esate ambicingas profesionalas, siekiantis pereiti į aukštesnę vadovybę ir skatinti teigiamus verslo pokyčius? Jei tai skamba taip, kaip jūs, tada Kardifo MBA yra puikus kitas žingsnis.

Kad ir koks būtų jūsų vadovaujamas išsilavinimas, mes siūlome iššūkių reikalaujančią patirtį, kuri jus ištemps ir palaikys, plėtodama jūsų verslo žinias, didindama jūsų savimonę ir didindama jūsų, kaip efektyvaus ir įkvepiančio vadovo, galimybes.

Kardifo MBA yra skirtas žmonėms, turintiems atitinkamos darbo patirties, turintiems ambicijų paspartinti jų perėjimą prie vyresniųjų lyderių vaidmenų per tikslinį studijų ir asmeninio tobulėjimo laikotarpį. Programa siūlo iššūkių kupiną patirtį, kuri suteiks ir palaikys įvairių sričių vadovus, norinčius paskatinti teigiamus verslo pokyčius. Plėtosite savo verslo žinias, padidinsite savimonę ir sustiprinsite savo, kaip efektyvaus ir įkvepiančio vadovo, sugebėjimus. Jūs apsvarstysite platesnį sprendimų priėmimo komercinį, socialinį ir aplinkos poveikį įvairiuose praktiniuose kontekstuose.

Kardifo MBA padės jums pasikeisti.

Skiriamieji bruožai

 • Tramplinas į Kardifo MBA programą ir besimokančią bendruomenę su individualiai pritaikyta orientavimo ir komandos formavimo programa.
 • Karjeros pranašumų tarnyba: galimybė kreiptis į karjeros konsultantą ir asmeninį trenerį siekiant asmeninio profesinio tobulėjimo.
 • Individuali lyderystės ugdymo programa, apimanti jūsų sugebėjimą įvertinti savo lyderystės galimybes, sukurti asmeninio tobulėjimo kelią ir sukurti pagrindinius lyderystės įgūdžius.
 • „Cardiff Connections“ padės tapti verslo bendruomenės dalimi per renginius tinkle, galimybę susisiekti su verslo lyderiais ir absolventais, kalbančiais apie jų motyvaciją ir karjeros pasirinkimą, bei apsilankymais įmonėse.
 • Tarptautinis studijų turas, suteikiantis galimybę studijuoti verslo praktiką nepažįstamame kontekste.
 • Šiuolaikinės integruotos temos, apimančios visus modulius, pavyzdžiui, darbo ateitis, atsakingas vadovavimas ir skaitmeninė transformacija.
 • Galimybės padaryti įtaką visuomenei ir ekonomikai studijuojant ir užklasine veikla laikantis visuomenės vertės.

Įvertinimas, skirtas realaus pasaulio iššūkiams spręsti:

 • Verslo strategijos simuliatoriaus iššūkis
 • „Žmonių iššūkis“
 • Tarptautinis konsultavimo iššūkis
 • Inovacijų iššūkis
 • Didysis iššūkis
 • Krizių modeliavimo iššūkis

Greitintuvo projektas - atsakas į sudėtingą, daugialypę problemą, kurią kelia verslo klientas.

Priėmimo kriterijai

Tikimasi, kad kandidatai iš pripažintos institucijos turės 2: 1 (GPA 3.0 / 4.0) bakalauro laipsnį ir ne mažiau kaip 3 metų atitinkamą darbo patirtį. Taip pat gali būti laikomi absolventai, turintys patvirtintą profesinę kvalifikaciją ir (arba) didelę darbo patirtį.

Interviu procesas: Trumpai atrinkti kandidatai bus apklausiami asmeniškai arba per „Skype“, kad būtų galima nustatyti jų darbo patirties lygį, tinkamumą programai ir motyvaciją.

Kandidatai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, privalo gauti minimalų IELTS balą, lygų 7,0, o kiekvienoje kategorijoje - 6,0 (arba lygiavertę anglų kalbos kvalifikaciją).

Struktūra

Kardifo MBA struktūra susideda iš šešių į iššūkius orientuotų modulių, pagrįstų kryžminėmis funkcijomis ir veiksmais pagrįstų scenarijų, paprastai būdingų darbo vietoje, serija. Daugybė temų užtikrins integraciją į modulius. Tai gali būti atsakinga lyderystė, skaitmeninė transformacija ir darbo ateitis. Pasirinkimas ir specializacija yra integruoti į modulius. Pavyzdžiui, modulis „Didžiųjų iššūkių susidūrimas“ suteiks jums galimybę sutelkti dėmesį į iššūkį, kuris ypač svarbus jūsų būsimai karjerai.

Mokymasis, reikalingas norint įveikti iššūkius, yra patiriamas įtraukiančiose blokuose, skirtuose skatinti jūsų smalsumą, informuoti apie jūsų tyrimo procesą ir sustiprinti jūsų mokymosi pritaikymą.

Šis požiūris suteikia praturtinančią galimybę:

 • Keli ir ilgesni užsiėmimai, skirti pagerinti supratimą.
 • Studentų sąveika, siekiant paremti bendro jausmo formavimąsi.
 • Vadovaujamasi išsamiu tyrimu.
 • Studentų ir programos komandos bendradarbiavimas.
 • Dažnas įžvalgų ir raidos peržiūra.
 • Tikslingas mokymasis, o ne atitraukiantis kelių modulių poreikius.
 • Struktūrizuotas savarankiškas mokymasis.

Iššūkiai yra verslo strategijos modeliavimas, riboto laiko sprendimas, kurį pateikia vyresniųjų vadovų komanda, naujoviško verslo sprendimo sukūrimas ir sudėtingas daugelio suinteresuotų šalių uždavinys. Spartintuvo projektas yra realaus pasaulio projektas, vykdomas bendradarbiaujant su verslo klientu, siekiant išspręsti svarbios strateginės problemos sprendimus. Tada baigiamajame modulyje naudojamas krizių valdymo modeliavimas, siekiant atsižvelgti į įvairius dabartinių lyderystės iššūkių aspektus. Tai taip pat numato būsimą kraštovaizdį ir reikalingus transformacinius pokyčius.

Ši įtraukianti iššūkiais pagrįsta struktūra padidins jūsų galimybes keturiose tarpusavyje susijusiose srityse. Tu tai padarysi:

 • Sukurti holistinį pagrindinių verslo sričių ir procesų supratimą, remiantis kontrastuojančiomis funkcinėmis, drausminėmis ir kontekstinėmis perspektyvomis.
 • Integruokite teoriją ir praktiką, kad skatintumėte kritinį mąstymą ir problemų sprendimą.
 • Įsitraukite į sudėtingą, dinamišką ir dviprasmišką strateginių sprendimų priėmimo pobūdį.
 • Įgykite geresnių žinių apie savo asmeninį potencialą ir įgykite pažangių lyderystės įgūdžių.

Bėgimas visoje programoje yra palaikomasis veiklos paketas, kurį teikia MBA lyderystės plėtros programa. Tai tiesiogiai susiję su asmeniniais ir profesiniais įgūdžiais, kurių reikia norint efektyviai atlikti kiekvieną iššūkį ir kitame savo karjeros etape. Ypatingas dėmesys bus skiriamas tam, kad būtų atsparūs, išradingi, atsakingi ir santykiai.

Pateikti moduliai yra tipinės mokymo programos pavyzdys ir bus peržiūrimi iki 2020/21 mokslo metų. Galutiniai moduliai bus paskelbti iki 2020 m. Rugsėjo mėn.

Pagrindiniai moduliai

Modulio pavadinimas Modulio kodas Kreditai
Visuotiniai iššūkiai ir strateginių sprendimų priėmimas BST901 20 kreditų
Žmonių perspektyvos BST902 20 kreditų
Finansų ir verslo analizė BST903 20 kreditų
Kūrybiškumas, inovacijos ir verslumas BST904 20 kreditų
Didžiųjų iššūkių sprendimas BST905 30 kreditų
Greitintuvo projektas BST906 40 kreditų
Pirmaujančios permainos ir transformuojančios ateities perspektyvos BST907 20 kreditų
Lyderystės ugdymo programa BST908 10 kreditų

128695_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgPriekinis kelias / Unsplash

Mokymasis ir vertinimas

Kaip man bus mokoma?

Aktyvaus mokymosi metodas yra įtvirtintas Kardifo MBA. Mes tikime, kad efektyvus mokymasis grindžiamas dviem dalykais - jūsų dalyvavimu įvairialypėje ir iššūkių kupinoje patirtyje ir tuo, kaip jūs įprasite tą patirtį tiek individualiai, tiek kartu su kitais. Kiekvieną modulį palengvins komanda, kurią sudaro įvairių disciplinų akademikai ir praktikai, atstovaujantys įvairioms funkcijoms ir sektoriams. Tai atspindės praktiką darbo vietoje ir paskatins įvairias perspektyvas.

Jūs pastebėsite, kad kiekvienas mokymosi blokas apima daugybę įvairių veiklų, įskaitant įmonių vizitus, pramonės atstovus, riboto laiko iššūkius, vaidmenų žaidimus ir modeliavimą. Jie visi skirti persvarstyti jūsų turimą supratimą ir ištirti problemas iš skirtingų perspektyvų. Vertingas indėlis yra įvairios studentų grupės fonas.

Mes padėsime jums patobulinti jūsų aukštesnio lygio refleksijos įgūdžius, įskaitant stebėjimą, analizę ir apibendrinimą, kad padarytume išsamias išvadas apie šią patirtį.

Mes taip pat paraginsime jus mąstyti bendradarbiaujant su bendraamžiais, akademikais ir specialistais, kad mestumėte iššūkį jūsų esamoms žinių struktūroms, prielaidoms, vertybėms ir įgūdžiams. Tai taip pat leis derėtis ir kurti naujas įžvalgas apie lyderystės ir verslo praktikos pobūdį bei kurti kūrybingus verslo problemų sprendimus.

Turėsite galimybių integruoti ir pritaikyti naujus supratimus kartu su lyderystės ugdymo seminarų įgūdžiais atliekant praktines užduotis, įdėtas į kiekvieną mokymosi bloką, ir formalius kursinių uždavinių uždavinius, aplink kuriuos kuriamas kiekvienas modulis.

Kaip man bus palaikoma?

Universitetas siūlo didelę paramą magistrantams. Jie apima:

Mokymosi centras

„Mokymosi centras“ yra virtualioji universiteto mokymosi aplinka. Čia pateikiama visa programos ir modulio medžiaga, kuria studentai gali naudotis prieš paskaitas, jų metu ir po jų.

Bibliotekos

Programos dalyviams prieinamos įvairios spausdintos ir elektroninės knygų, žurnalų ir duomenų bazių kopijos. „Aberconway“ biblioteka yra pagrindinėje verslo mokyklos svetainėje, o papildomų šaltinių galima rasti kitose universiteto miestelio bibliotekose. Daugybė žurnalų ir knygų yra prieinami ir elektroniniu būdu.

Asmeninė kuratorių sistema

Kiekvienam studentui skiriamas asmeninis dėstytojas. Šis akademinio personalo narys apžvelgs jūsų mokymosi ir švietimo patirtį. Jei patiriate sunkumų, jūsų asmeninis dėstytojas padės išklausyti ir, jei įmanoma, suteikti profesionalias konsultacijas arba nukreipti jus į reikiamą paramos šaltinį.

Studentų konsultavimo tarnyba

Studentams siūlomos nemokamos, nešališkos, ne teismo sprendimo ir konfidencialios paslaugos įvairiais asmeniniais, finansiniais ir akademiniais klausimais.

Negalia

Konfidencialios konsultacijos ir pagalba teikiama studentams, turintiems negalią ar turintiems specifinių mokymosi sunkumų (pvz., Disleksija) ar turintiems ilgalaikę sveikatos būklę.

Konsultavimo tarnyba

Cardiff University konsultavimo tarnyba suteikia universiteto bendruomenės nariams galimybę išnagrinėti problemas, kurios trukdo jiems išnaudoti visą savo potencialą, ir ištirti pokyčių galimybes. Konsultavimo tarnyba yra konfidenciali ir nemokama. Jis buvo pripažintas kaip tarptautinis individualių ir grupinių konsultacijų kompetencijos centras.

Kaip man bus įvertintas?

Bloko programos struktūra suteikia daug galimybių neformaliai apmąstyti savo mokymąsi ir tobulėjimą. Kiekviename modulyje integruota trumpa žinių / įgūdžių peržiūra, siekiant padėti patikrinti pažangą ir pagerinti požiūrį į mokymąsi. Tai sustiprins jūsų pasitikėjimą savimi ir sustiprins požiūrį į formalias vertinimo užduotis.

Realios darbo problemos sudaro formalaus modulio įvertinimo pagrindą. Tikimasi, kad parodysite išsamesnį kiekvienos užduoties akademinį apmąstymą, taip pat pasirinksite įprastus verslo formatus, kad pateiktumėte savo išvadas, įskaitant žodinius pristatymus ir rašytines ataskaitas.

Vertinimo užduotys reikalauja, kad dirbtumėte individualiai ir kaip komandos dalis, lygiai taip pat, kaip tai darytumėte darbo vietoje.

Visi oficialūs vertinimai yra baigti kiekviename modulio bloke. Tai leidžia atlikti išsamesnį konsolidavimą ir pritaikymą, reikalingą sėkmingam vertinimo užduočių atlikimui, remiantis sudėtingu verslo lyderių darbu. Tai taip pat atspindi realius užduočių atlikimo grafikus darbo vietoje.

Kokius įgūdžius lavinsiu ir lavinsiu?

Šios programos mokymosi rezultatai apibūdina tai, ką galėsite padaryti baigę studijas Cardiff University . Jie padės suprasti, ko iš jūsų tikimasi.

Šios programos mokymosi rezultatus galima rasti žemiau:

Žinios

Sėkmingai baigę programą galėsite:

 • Pasinaudokite disciplinomis grįstomis žiniomis ir vadybos patirtimi, kad galėtumėte sukurti kompleksinius kompleksinių organizacinių problemų sprendimus.
 • Kritiškai vertinkite dabartines vadybos sistemas, modelius, diskusijas ir įrodymus bei integruokitės su praktika.
 • Kritiškai vertinkite kontrastingus tyrimų ir konsultavimo įgūdžius, susijusius su įvairialypėmis verslo problemomis.
 • Išanalizuokite sudėtingą aplinkos kontekstą, kuris informuoja apie strateginių sprendimų priėmimą organizacijose ir praktikoje.
 • Parodykite holistinį supratimą apie iššūkius, su kuriais susiduria verslas, įnešdamas tiek ekonominį, tiek socialinį indėlį.

Intelektiniai įgūdžiai:

Sėkmingai baigę programą galėsite:

 • Rasti ir atskirti konkuruojančius tyrimų ir konsultavimo įrodymų šaltinius.
 • Išanalizuoti pirminių duomenų ir valdymo informacijos generavimo metodus.
 • Kritiškai analizuokite ir sintezuokite kontrastingas perspektyvas ir jas pagrindžiančius įrodymus.
 • Integruoti teoriją ir įvairią darbo patirtį.
 • Sukurkite įtikinamus argumentus, kurie paremtų perspektyvius ir kūrybingus veiksmų planus, kad įtikintų ir supažindintų auditoriją.

Profesiniai praktiniai įgūdžiai:

Sėkmingai baigę programą galėsite:

 • Įvertinkite praktinius teorijos ir praktikos pritaikymo būdus, kad būtų galima sukurti praktikomis grįstus nestruktūruotų problemų sprendimus.
 • Parodykite iniciatyvumą ir sugebėjimą imtis iniciatyvos
 • Parodykite atsakingą ir etišką vadovavimą.
 • Nustatyti asmeninius ir profesinio tobulėjimo poreikius ir juos patenkinti.
 • Sukurti patikimus pirminių duomenų rinkimo metodus.
 • Gebėjimas priimti sprendimus sudėtingose situacijose.
 • Efektyviai dirbkite lyderystės komandoje.

Perleidžiami / pagrindiniai įgūdžiai:

Sėkmingai baigę programą galėsite:

 • Kūrybiškai spręskite problemas.
 • Bendraukite su įvairiomis auditorijomis per įvairias žiniasklaidos priemones.
 • Parodykite savirefleksiją ir savimonę.
 • Dirbkite savarankiškai ir bendradarbiaudami.
 • Naudokite skaitmenines technologijas.
 • Tvarkykite save ir kitus.

Karjeros galimybės

Ši programa skirta turintiems darbo patirties. Sėkmingai baigę programą, galėsite pretenduoti į aukštesnes pareigas ar siekti transformacinių karjeros pokyčių.

Mokestis už mokslą

 • JK ir ES studentams: 19 950 svarų sterlingų
 • Studentai iš už ES ribų: £ 27 650
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience fo ... Skaityti daugiau

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience for our students. Skaityti mažiau