MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Canterbury Christ Church University MBA kursai padės įgyti žinių apie naujausias tarptautinio verslo tendencijas, taip pat JK privataus ir viešojo sektoriaus organizacijas.

Turėdami pagrindinės universiteto mokslininkų komandos ir profesinės praktikos dėstytojų patirtį, mes užtikrinsime, kad MBA programa išlaikytų pragmatišką dėmesį, kad sustiprintumėte savo naują verslo karjerą.

Kursas sujungia teoriją ir praktiką. Mes stengiamės glaudžiai bendradarbiauti su regioninėmis įmonėmis ir akcentuojame su darbu susijusį mokymąsi ir įsidarbinimo galimybes. Trečiojo semestro „vadybos projektui“ atliksite su darbu susijusį mokymosi projektą arba politika pagrįstą tyrimą apie tam tikrą pramonės sektorių.

Canterbury Christ Church University MBA kursai buvo skirti neseniai absolventams (turintiems nedaug arba neturint darbo patirties) iš visų disciplinų, norintiems pradėti karjerą valstybiniame, privačiame ir nepriklausomame sektoriuose JK ir užsienyje. MBA yra verslo magistro kvalifikacinis laipsnis ir yra vertinamas kaip pagrindinis darbo medžiotojų rinkodaros turtas ir svarbus tobulėjimo laimėjimas tiems, kurie žengia karjeros laiptais.

140493_libraryreading.jpg

nuotrauka mandagumo Canterbury Christ Church University

Kuo mes išsiskiriame JK universitetuose

  • Mūsų būsimi besimokantieji gali pasirinkti savo svajonių programą iš daugybės kursų .
  • Mes didžiuojamės savo pažangiu, liberaliu ir įtraukiu miesteliu, kuriame sutelkta įvairi bendruomenė iš daugiau nei 80 šalių .
  • Kaip bendruomenė, mes stipriai suvokiame moterų įgalinimo priežastis, todėl moterys sudaro daugiau nei pusę iš 1700 mūsų sąraše esančių darbuotojų .
  • Naujajame HESA absolventų rezultatų tyrime teigiama, kad esame tarp dešimties geriausių JK universitetų (iš 102 didelių daugiadalykių universitetų) , kurie baigia dirbti .
  • Mūsų tarptautiniai apdovanojimai pripažįsta mūsų poveikį tvarių ateities kūrimo būdams, pasitelkiant novatorišką švietimą ir aplinkos apsaugą.
  • Esame tarp 20 geriausių JK kvalifikuotų mokytojų . (HESA mokytojų kvalifikuotas personalas 2017/18).

140494_humandevelopmentmindbodyspirit1.jpg

nuotrauka mandagumo Canterbury Christ Church University

Reikalavimai kursui

  • Jums reikės atitinkamo pagyrimo laipsnio (mažiausiai 2,2 arba lygiavertės kvalifikacijos).
  • Jei esate tarptautinis studentas (turite pirmąjį laipsnį ne JK aukštojoje mokykloje), taip pat turėsite įrodyti anglų kalbos mokėjimą, turėdami bendrą 6,5 IELTS balą (arba lygiavertį).

Studentų atsiliepimai

Anthony

nuotrauka mandagumo Canterbury Christ Church University

"Mano Kristaus bažnyčios laipsnis atvėrė visiškai naują pasaulį ir įkvėpė mane išnagrinėti tikrąjį savo, kaip absolvento, potencialą. Dabar žvelgiu ne tik į savo dabartinį vaidmenį, bet ir į tai, ką galiu pasiekti asmeniškai ir profesionaliai".

alt = "Antanas

Kristaus bažnyčios auklėtinis, dabar detektyvų tyrėjas, Metropoliteno policija

„Būti tarptautiniu studentu gali būti sunku ir baisu, tačiau su nuostabia parama ir nuoširdžiu priėmimu Kristaus bažnyčioje viskas buvo gerai. Kenterberyje yra viskas: menas, istorija, kultūra ir linksmybės “.

Kristiyana

Vaidybos meno studentė.

140575_kristiyana.png

nuotrauka mandagumo Canterbury Christ Church University

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

For more than 50 years, Canterbury Christ Church University has been a big part of the Kent community, providing education which makes a real and positive difference to people’s lives. Our University ... Skaityti daugiau

For more than 50 years, Canterbury Christ Church University has been a big part of the Kent community, providing education which makes a real and positive difference to people’s lives. Our University started out as a teacher training college in the 1960s in response to a national shortage of teachers. Today we continue to shape our courses and research around critical social issues both nationally and globally. Inspired by our Church of England foundation, the University’s mission is to pursue excellence in higher education: transforming individuals, creating knowledge, enriching communities and building a sustainable future. Skaityti mažiau
Kenterberis , Gillinghamas + 1 Daugiau Mažiau