MBASTUDIES

Peržiūrėti 3 verslo administravimo magistro programas - Teisė

Verslo administravimo magistras yra magistro laipsnis, suteikiamas asmenims, studijuojantiems verslo valdymą ir jo pakategores. Tai gali būti apskaita, finansai, verslo operacijos ir rinkodara.

Kas yra teisės magistras? Teisės studijų laipsnis skirtas suteikti verslo lyderiams ir vadovams tvirtą supratimą apie teisę ir tai, kaip jis susijęs su verslo politika ir operacijomis. Šioje programoje mokiniai gali tikėtis išnagrinėti pagrindines problemas, kurios kelia grėsmę įmonių finansavimui, strateginiam valdymui, įstatymams, organizaciniam elgesiui, konstitucinei teisei ir kitiems dalykams. Norėdami baigti savo laipsnį, studentams gali tekti parašyti išsamų disertaciją kaip būdą parodyti savo žinias apie įstatymą.

Teisės programos absolventai dažnai turi įdomių analitinio mąstymo įgūdžių, taip pat stiprią teisingą ir netinkamą jausmą. Daugelis absolventų atsisako etikos atsakomybės, kuri gerokai pranoksta kitus ". Kiekvienas iš šių bruožų gali būti vertingas verslo ir gyvenime.

Teisės magistro programos kaina skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos ir priklauso nuo daugelio veiksnių. Programos trukmė ir vieta yra du didžiausi veiksniai, turintys įtakos galutinei kainai.

Kai kurie mano, kad asmuo, kuris įgyja savo teisės laipsnį, turi tapti advokatu. Tapdamas advokatu yra absolventai, teisinis laipsnis atveria duris daugeliui kitų įdomių galimybių. Programos absolventai gali būti sėkmingi kaip profesionalūs konsultantai, konflikto sprendimo specialistai, tarpininkai, politikai, bankininkai, profesoriai ar verslininkai. Teisės studijų laipsnis yra tarpdisciplininis, ir daugeliui organizacijų vis daugiau reikia tokiems asmenims.

Daugelis aukštojo mokslo įstaigų siūlo teisės laipsnius, internetinius kursus populiarėja, nes internetiniai kursai siūlo patogumą tiems, kurie dirba visą darbo dieną arba turi kitų pareigų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

3 Rezultatai Teisė Filter

Internetinė MBA teisinė lyderystė - Kambrijos universitetas (JK)

Robert Kennedy College
MBA
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Internetinės

MBA įsitvirtino kaip labai vertinama, gerbiama antrosios pakopos studijų kvalifikacija, suteikianti kandidatui gilų supratimą apie verslo praktiką, taip pat operatyvaus valdym ...

Skaityti daugiau

JD / MBA bendra programa

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University
MBA
Teisės doktorantūros studijos (JD)
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

JD / MBA programa yra jungtinis laipsnis programa Maurice A. Deane teisės mokyklos ne Hofstra universiteto ir Hofstra universiteto Frankas G. Zarb School of Business. Programa ...

Skaityti daugiau

Magistro verslo teisės ir viešųjų ryšių

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
MBA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
16&nbsp;-&nbsp;20 mėnesiai
Anglų
Internetinės

Tuo magistro (MBA) Verslo Teisės ir viešųjų ryšių studijų programos absolventai bus sujungti teoriją su savo darbo patirtį naudoti ir rodyti išsamių žinių apie verslo teisės i ...

Skaityti daugiau