MBA programos - Tarptautinės sveikatos priežiūros studijos

Ieškoti verslo administravimo magistro programas - Tarptautinės sveikatos priežiūros studijos

Tarptautinės sveikatos priežiūros studijos

MBA yra magistro laipsnį verslo administravimo. Mylių vieną apima atsižvelgiant bendruosius verslo kursus, pavyzdžiui, finansų, apskaitos, vadybos, rinkodaros, teisės, informacinių technologijų, ir etiką. Tarptautinės sveikatos priežiūros MBA rengia studentus sveikatos priežiūros pramonės karjerą.

Kas yra Tarptautinės Sveikatos MBA? Ši programa orientuota į besivystančių verslumo sveikatos priežiūros vadovams, kurie įrengtos pažangios patirties ir įgūdžių, siekiant patenkinti tarptautinės sveikatos priežiūros sektoriaus poreikius. Studentai turės sukurti platų supratimą apie tarpkultūrinius klausimus, taip pat statyti tarptautinių specialistų, su kuriais jie gali kada nors sukurti pasaulines sveikatos politiką ir sistemas tinklą. Absolventai galės valdyti, planuoti ir organizuoti priežiūrą senėjimo asmenims, taip pat susidoroti su stichinių nelaimių, epidemijų ir karo.

Yra daug naudos absolventams, Tarptautinės sveikatos priežiūros MBA.Jų laipsnis suteikia jiems konkurencinį pranašumą darbo vietoje, ir jie gali reikalauti didesnio atlyginimo. Jie yra labai kvalifikuotų bendrauti ir bendrauti su specialistais ir visuomene, ir jie galėtų priimti greitus sprendimus į iššūkių akivaizdoje.

Kaip tarptautinė laipsnį, studentai gali gauti mokslus iš įvairių mokyklų visame pasaulyje. Išlaidos gali labai skirtis nuo vieno universiteto į kitą, todėl svarbu kreiptis į mokyklą tiesiogiai išsiaiškinti, kiek tai kainuos uždirbti savo MBZ.

MBA rengia studentus su pagrindinių verslo žinių, įgūdžių ir savybių, padeda jiems lengvai įsidarbinti į platų karjeros. Absolventai gali rasti darbą farmacijos, sveikatos technologijų pramonėje, ligoninėse ir labdaros ir paramos organizacijų.

Yra daug rūšių MBA programas, kad jūs galite pasirinkti iš, įskaitant visą laiką, visą laiką, pagreitinti, ir nuotolinį mokymąsi.Galite pradėti tirti tinkamą programą pagal savo poreikius dabar, susipažinimo su mūsų didelę duomenų bazę. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Mba / Mph Su Jaile Visuomenės Sveikatos Mokykloje

Yale School of Management
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos New Haven New York, NY + 1 daugiau

"Yale School of Public Health" MPH programa skirta labai motyvuotiems studentams, kurie labai domina visuomenės sveikatą [+]

"Yale School of Public Health" MPH programa skirta labai motyvuotiems studentams, kurie labai domina visuomenės sveikatą. Nors kai kurie studentai pradeda programą tiesiogiai iš bakalauro ir magistrantūros įstaigų, kiti yra susiję su visuomenės sveikatos darbo patirtimi ir (arba) profesiniu laipsniu. Apskritai, MPH programa reikalauja keturių semestrų gyventi, per kurį 20 kursų turi būti baigtas. Visi MPH studentai baigia pagrindinius kursus biostatistikos, epidemiologijos, aplinkos sveikatos, sveikatos politikos ir socialinių bei elgsenos mokslų. Studentai taip pat turi atitikti kiekvienai akademinei programai būdingus dalinius reikalavimus. Be to, studentai baigia stažuotę tarp pirmojo ir antrojo dieninio studijų ir magistro baigiamojo darbo ar netradicinio kurso. Bendrojo laipsnio pareiškėjai... [-]