MBA programos - Tarptautinės sveikatos priežiūros studijos

Ieškoti 2 verslo administravimo magistro programas - Tarptautinės sveikatos priežiūros studijos

Tarptautinės sveikatos priežiūros studijos

MBA yra magistro laipsnį verslo administravimo. Mylių vieną apima atsižvelgiant bendruosius verslo kursus, pavyzdžiui, finansų, apskaitos, vadybos, rinkodaros, teisės, informacinių technologijų, ir etiką. Tarptautinės sveikatos priežiūros MBA rengia studentus sveikatos priežiūros pramonės karjerą.

Kas yra Tarptautinės Sveikatos MBA? Ši programa orientuota į besivystančių verslumo sveikatos priežiūros vadovams, kurie įrengtos pažangios patirties ir įgūdžių, siekiant patenkinti tarptautinės sveikatos priežiūros sektoriaus poreikius. Studentai turės sukurti platų supratimą apie tarpkultūrinius klausimus, taip pat statyti tarptautinių specialistų, su kuriais jie gali kada nors sukurti pasaulines sveikatos politiką ir sistemas tinklą. Absolventai galės valdyti, planuoti ir organizuoti priežiūrą senėjimo asmenims, taip pat susidoroti su stichinių nelaimių, epidemijų ir karo.

Yra daug naudos absolventams, Tarptautinės sveikatos priežiūros MBA.Jų laipsnis suteikia jiems konkurencinį pranašumą darbo vietoje, ir jie gali reikalauti didesnio atlyginimo. Jie yra labai kvalifikuotų bendrauti ir bendrauti su specialistais ir visuomene, ir jie galėtų priimti greitus sprendimus į iššūkių akivaizdoje.

Kaip tarptautinė laipsnį, studentai gali gauti mokslus iš įvairių mokyklų visame pasaulyje. Išlaidos gali labai skirtis nuo vieno universiteto į kitą, todėl svarbu kreiptis į mokyklą tiesiogiai išsiaiškinti, kiek tai kainuos uždirbti savo MBZ.

MBA rengia studentus su pagrindinių verslo žinių, įgūdžių ir savybių, padeda jiems lengvai įsidarbinti į platų karjeros. Absolventai gali rasti darbą farmacijos, sveikatos technologijų pramonėje, ligoninėse ir labdaros ir paramos organizacijų.

Yra daug rūšių MBA programas, kad jūs galite pasirinkti iš, įskaitant visą laiką, visą laiką, pagreitinti, ir nuotolinį mokymąsi.Galite pradėti tirti tinkamą programą pagal savo poreikius dabar, susipažinimo su mūsų didelę duomenų bazę. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

MBA Tarptautinis Sveikatos Valdymas

Frankfurt School of Finance & Management
Su bendrabučiu Ištęstinės 20 mėnesių October 2017 Vokietija Frankfurtas prie Maino

Frankfurto mokyklos MBA Tarptautinės sveikatos priežiūros vadybos sutalpinti į visų sveikatos vertės grandinėje, paslaugų teikėjų, mokėtojų, reguliavimo institucijų, taip pat tiekėjų dalyviams. [+]

Kadangi sveikatos priežiūros pramonė taptų tarptautiniu, vadovai turi turėti pasaulinį praktikos-orientuotą švietimą, kartu su stipriais tarpkultūrinių įgūdžių.

Į Tarptautinės Sveikatos Vadybos MBA yra unikali savo mokymo ir praktinio požiūrio, kuriuo siekiama peržengti nacionalines sienas ir mąstymo būdus visame pasaulyje. MBA programa Tarptautinės Sveikatos Vadybos plėtoja verslumo sveikatos priežiūros vadovams įrengtos pažangios įgūdžių ir patirties įsisavinti globalizuotame sveikatos priežiūros sektoriaus iššūkius.

Per gyvenamųjų modulių pasirinkite atitinkamų vietų visame pasaulyje, programos prisijungę bus nustatyti geriausią praktiką, plėtoti platų supratimą apie tarpkultūrinius klausimus bei sukurti tarptautinį tinklą specialistų pirmaujančių diskusijas kuriant pasaulinę sveikatos apsaugos sektoriuje.... [-]


MBA Ligoninių Valdymo, Klinikų Ir Biurams

Grupo Tiradentes
Su bendrabučiu Dieninės 418 valandos March 2018 Brazilija Aracaju

Mokytojai, turintys teorinę ir praktinę patirtį Sveikatos Vadybos ir jos specifiką; Sėkmės bylos tyrimai su mažų, vidutinių ir didelių organizacijų; Infrastruktūra suderinama su standartiniu reikalavimu mūsų tikslinę auditoriją; praktinė patirtis bei kviestiniai specialistai kai kuriais moduliais buvimą. [+]

skirtumas kursai Mokytojai, turintys teorinę ir praktinę patirtį Sveikatos Vadybos ir jos specifiką; Sėkmės bylos tyrimai su mažų, vidutinių ir didelių organizacijų; Infrastruktūra suderinama su standartiniu reikalavimu mūsų tikslinę auditoriją; praktinė patirtis bei kviestiniai specialistai kai kuriais moduliais buvimą. TIKSLAI Tarp pagrindinių tikslų MBA, galime išskirti: Teikti reikiamą žinių valdymo praktikos, nukreiptos į planavimą, vykdymą ir kontrolę vykdant veiklą, susijusią su sveikatos institucijomis. Įgalinant besimokančiuosius su techninių valdymo priemonių ir nustatyti reikiamus parametrus spręsti unikalius sveikatos ekonomikos ir jos pasekmes. Tiesioginis ypatingą dėmesį kokybei, audito ir akreditavimo ligoninėse, klinikose ir biuruose. Dinamiškas ir novatoriškas būdas PASKIRTIES Šis kursas yra skirtas profesionalams, kurie atlieka pareigas, susijusias su valdymo sveikatos priežiūros įstaigose, pavyzdžiui, gydytojų, slaugytojų, administratorių, ekonomistai ir buhalteriai, kurie veikia ligoninėse, klinikose ir / ar biuruose. METODIKA Žinoma, bus sukurta per įvairius mokymo / si metodus, siekiant užtikrinti aktyvų studentų dalyvavimą žinių statybai. Profesorius pateikia monitoringo mokyklos medžiagą. Bus naudojamas pagal pobūdį ir tinkamumą kiekvienai disciplinai, įvairūs metodai, tokie kaip konkrečių atvejų tyrimus, žaidimų ir modeliavimas, konferencijas, paskaitas, seminarus, nukreiptus tyrimus, grupinis darbas, praktinių užsiėmimų laboratorijose, diskusijos ir mainai eksperimentus. [-]