Filter
MBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 3 verslo administravimo magistro programas - Tarptautinė prekyba

Pastaraisiais dešimtmečiais, patogu patekti į užsienio rinkas sparčiai pasikeitė būdas veikla vykdoma. Šiuolaikiniame globalizuotoje ekonomikoje, korporacijos reikia integruoti tiek užsienio patekimą į savo strategijas, prekių ir gamybos procesų, nes jie gali. Štai kodėl Tarptautinės prekybos MBA yra toks vertingas.

 

Kas yra tarptautinės prekybos MBA? Tai pažangi verslo laipsnį, kuri rengia studentus integruoti įmonių, esančių skirtingose ​​šalyse ir geografinių regionų veiklą. Studentai gauna standartinį mokymą, susijusį su verslo administravimo magistras, bet specializuojasi dalykų, susijusių su pirkimo, logistikos, tarptautinės reklamos, globalizacijos ir tvarumo. Jie taip pat mokosi strategijas, siekiant pagerinti pelningumą pasinaudojant užsakomosiomis paslaugomis, importuoti ir eksportuoti medžiagas gatavų prekių.

 

Baigęs savo tarptautinės prekybos magistro laipsnį, absolventai gerai išvystyta ryšių ir vadovavimo gebėjimus. Jie gali atlikti verslo mokslinius tyrimus ir analizuoti informaciją kritinę plėtoti strateginius planus, kaip pagerinti rezultatus. Jie turi žinių apie tarptautinius prekybos susitarimus, logistikos ir kultūrų efektyviai judėti prekėms kertant tarptautines sienas.

 

Šių programų savikaina gali skirtis. Tai iki potencialiems pareiškėjams mokslinių tyrimų institucijas jie domisi. Paslaugų ir mokslą normos galima rasti tiesiogiai susisiekę su priėmimo skyrius kolegijų ir universitetų svarstomas.

 

Absolventai yra pasirengę prisiimti vadovavimo vaidmenis didelių bendrovių ir dažnai rasti darbą logistikos, eksporto ar kelionių įmonėms. Gamybos įmonėms taip pat reikia kvalifikuotų darbuotojų, prižiūrėti pirkimo ir tiekimo valdymas.Įmonės, kurios užsako didelė dalis jų procesų užjūrio pardavėjai dažnai naudoja šiuos absolventus valdyti kritines tarptautines sutartis. Kai kurie nori išlikti nepriklausoma ir pradėti karjerą kaip nepriklausomų konsultantų ar mokslinių tyrimų analitikai. Kiti gali rasti darbą žurnalistikos, akademinės ar tarptautinių reguliavimo agentūrų.

 

Norėdami padaryti teisingą pasirinkimą apie švietimo keliu, svarbu surinkti kuo daugiau informacijos, kaip įmanoma. Studentai gali gauti naudos iš tradicinių stilių mokymosi aplinkose ar siūlomų per interneto universitetų programas. Daugelis planavimo ir transportavimo klausimai gali būti sušvelnintas su nuotolinio mokymosi programų, siūlomų. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Tarptautinė prekyba

ISEAD Business School

Kurti praktiką tvarkant logistikos verslo procesus ir strateginius įgūdžius, kad įmonė veikia pasauliniu mastu ir tarpasmeninių įgūdžių daryti transformacijos ir giliai h ... [+]

MBA TARPTAUTINĖS PREKYBOS: PATIRTIS taip, tarptautinės prekybos verslininkas

Integra praktika ir pagrindinė teorija tarptautinio verslo per realių ir konkrečių problemų tyrimą ir konceptualizavimo juos kaip naujų teorijų.

Kurti praktiką tvarkant logistikos verslo procesus ir strateginius įgūdžius, kad įmonė veikia pasauliniu mastu ir tarpasmeninių įgūdžių daryti transformacijos ir giliai humanistinę lyderystę su aiškiais kontūrais priklausymo požiūriu valstybės pareigūno.

Dota įgūdžiai plėtoti tarptautinius verslo galimybes nuo eksporto pasiūlos nustatymo ir jos projekcija į išorines rinkas ir įgyti įgūdžių spręsti, kaip įvesties ir procesų tinkamiausiu derybas užsienio rinkose. ... [-]

Ispanija Madrid Kolumbija Bogotá Jungtinės Amerikos Valstijos Miami  + 2 Daugiau
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESLSCA Business School

Todėl ši specializuota MBA suteikia reikiamų įgūdžių dirbti visose žiniasklaidos priemonėse ir visų tipų rinkose. Savo įdarbinimo būdas, pritaikytas šiai išskirtinei prof ... [+]

Finansų rinkų specialistai (prekiautojai, pardavimai, brokeriai, finansų analitikai, kvantai, struktūrizuotojai, rizikos valdytojai ir kt.) Dabar pripažįsta ir vertina MBA prekybos - rinkos finansų , 30-ąjį skatinimą 2017/2018 m. vienas iš geriausių šios srities mokymo kursų (biuro darbo vietų ir kt.).

Tai suteikia studentams išsamias žinias apie tarptautinę akcijų rinką ir finansinius metodus. Tikrasis profesinis mokymasis teikiamas naudojant prekybos kambarį su 16 PRO REAL TIME FX rinkinių; tai viena iš geriausių finansinių platformų techninėje analizėje, esanti didžiųjų Paryžiaus ir Londono bankų prekybos patalpose. Taigi, užsienio valiutos, palūkanų normų, akcijų / indeksų, prekybos prekėmis, naftos, įprastinių ir struktūrizuotų išvestinių finansinių priemonių, kredito ir klimato išvestinių priemonių, kiekybinio ir alternatyvaus valdymo (rizikos draudimo fondų) ir aktuarinių klausimų klausimai , Prekybos patalpoje taip pat yra BLOOMBERG terminalas, pasaulinė kompetencijos nuoroda finansų rinkų ir prekių pasaulyje.... [-]

Prancūzija Paris
Spalis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Meritus University

Verslo administravimo magistras yra tiek techninių, tiek ne techninių specialistų, turinčių bet kurių disciplinų laipsnius, vartai, siekiant pagerinti jų karjeros galimyb ... [+]

Pranašumas

Verslo administravimo magistras yra tiek techninių, tiek ne techninių specialistų, turinčių bet kurių disciplinų laipsnius, vartai, siekiant pagerinti jų karjeros galimybes bet kokio tipo vadovaujančiose pareigose. Ši programa rengia studentus su gilių žinių kartu su analitiniu įgūdžiu, kad būtų patenkinti iššūkiai yra veiksmingas lygis verslo vadovai.

Kai kurie iš šių programų svarbiausių dalykų yra šie:

Vadovavimas ir asmeninis tobulėjimas per patirtinės dykumos programąĮdomi mokymosi patirtis su atitinkamais pramonės partneriaisPramonės ekspertų mokymasis susipažinti su pramonės iššūkiais ir problemomisSužinokite verslo teorijų taikymą realiame praktiniame pramonės scenarijujePatirkite verslo aplinkos sudėtingumą, naudodamiesi realiu projekto pritraukimu ir verslo veikla.... [-]
Malaizija Kuala Lumpur
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba