MBA programos - Sveikatos priežiūros MBA/Magistras

Peržiūrėti visus 2 verslo administravimo magistro programas - Sveikatos priežiūros MBA/Magistras

Sveikatos priežiūros MBA/Magistras

Gauti dvigubą laipsnį MBA / magistras sveikatos yra puiki pradžia į karjeros valdymo sveikatos priežiūros specialistų ar medicinos įstaigose. Ne tik šių prestižinių laipsnių pasiruošti iš anksto įdomių pasaulio sveikatos, bet jie taip pat gali padėti jums gauti aukštesnę poziciją su didele darbo užmokesčio padidėjimą.

Dual Laipsnis: MBA / magistras sveikatos yra puiki programa, darbo sveikatos priežiūros specialistams, kurie norėtų plėtoti savo vadovavimo gebėjimus ir verslo talentus. Absolventai su šiuo gerbiamas dvigubas laipsnis gali valdyti ir formuoti įkvepia ateitį sveikatos pramonėje jų taikomųjų žinių ir gebėjimų tiek verslo ir sveikatos priežiūros.Verslo mąstančių sveikatos priežiūros specialistai yra būtina, veikia sėkmingai ligoninėse, slaugos ligoninė įrenginius, slaugos namuose, teikėjo tinklais, bei draudimo bendroves, ir šie konkurencingas programos padeda formuoti ateities lyderių sveikatos pramonėje.

Įtraukiant į šį dvejopą studijų programą, galite sužinoti iš abiejų medicinos ekspertų ir verslo strategų. Ši unikali struktūra mokymuisi suteikia gerai suapvalinti išsilavinimą per trumpesnį kredito metu nei ji būtų imtasi uždirbti savo MBA ir magistro sveikatos atskirai.

Yra daugelio tarptautinių universitetų, siūlančių šias intensyvios ir orientuota programas ir kaina svyruoja tarp kiekvieno unikalaus institucija. Prieš įtraukiant į bet kokio mokymosi priemonę, įsitikinkite, kad paklausti apie visus mokesčius, reikalingų baigimo.

Absolventai, kurie uždirbo tiek MBA ir magistro Sveikatos galėtų įsigyti galingi karjeros ligoninės administracija ir valdymas. Šie įspūdingi studentai taip pat gali eiti uždirbti Darbas vykdomosios valdžios lygmeniu daugelyje klinikų, laboratorijų, draudimo bendrovių, ir kitos svarbios sveikatos priežiūros įstaigose.

 

Pasirinkę išskirtinę dvigubo laipsnio programa yra paprasta, kaip tiek daug universitetų siūlo konkurencingas programas visame pasaulyje. Studentams, kurie nori tęsti savo dabartinę kasdienybę, interneto klases galima pritaikyti švietimą į savo užimtas gyvenimą. Paieška jūsų programoje žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo biurą, kad jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Verslo Administravimo Magistras Ir Mokslo Magistras Slaugos Lyderystėje Sveikatos Priežiūros Sistemose (tiltas)

Grand Canyon University
Internetinės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos JAV Prisijungę

Grand Canyon University (GCU) tiltas (verslo administravimo magistras ir mokslo magistras slaugos lyderystėje sveikatos priežiūros sistemose) yra skirtas suteikti tiek patyrusiems slaugytojams, kurie įgijo bakalauro laipsnį ne slaugos, bet nori pereiti prie magistro lygio laipsnis slaugos metu. Ši "MSN" nuotaka programa užpildo spragą, leidžiančią pasiekti norimą "MSN" laipsnį. [+]

Siūlo: Slaugos ir sveikatos priežiūros profesijų kolegija

Apžvalga

Verslo naujovių diegimas į pacientų orientuotą kompetenciją

Sveikatos priežiūros lyderiai šiandienos konkurencingoje rinkoje, be slaugos kompetencijų, turi verslo žinias. Grand Canyon University (GCU) tiltas (verslo administravimo magistras ir mokslo magistras slaugos lyderystėje sveikatos priežiūros sistemose) yra skirtas suteikti tiek patyrusiems slaugytojams, kurie įgijo bakalauro laipsnį ne slaugos, bet nori pereiti prie magistro lygio laipsnis slaugos metu. Ši "MSN" nuotaka programa užpildo spragą, leidžiančią pasiekti norimą "MSN" laipsnį.

Ką Jūs išmoksite

Per šį "MSN" ir "MBA tilto" programą jūs turėsite kritiškai apžvelgti pažangios slaugos praktikos ir vadovavimo pagrindus. Tai reiškia, kad dalyvaujate šešiuose aukštesniojo lygio kursuose, kuriuose kuriate savo:... [-]


Dvigubos MSN / MBA - Verslo Administravimo Magistras Ir Magistro Slaugos

Seidman College of Business, Grand Valley State University
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids

Bendras MSN / MBA yra skirta parengti pakopos slaugytojų profesinių galimybių Heath priežiūros pristatymo sistemų [+]

Seidman kolegijos Verslo ir Kirkhof kolegija Slaugos pasiūlyti bendrą Master of Business Administration ir magistro Slaugos (MSN / MBA). Asmenys, norintys šį laipsnį, turi atitikti priėmimo reikalavimus abiejose mokyklose, išskyrus tai, kad patenkinamas našumą tik Magistras Įrašų egzaminas (GRE), o ne GMAT, yra privalomi. Pareiškėjai MSN / MBA gali būti įtraukti į bendrą programą arba abiejų MSN arba MBA, priklausomai nuo kiekvienos kolegijos priėmimas komiteto peržiūros ir sprendimo priėmimo. Bendras MSN / MBA yra skirta parengti pakopos slaugytojų profesinių galimybių Heath priežiūros paslaugų teikimo sistemą.

Master Of Science Slaugos / Master of Business Administration programa... [-]