Filter
MBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus 6 verslo administravimo magistro programas - Sporto verslas

Verslo administravimo magistras yra magistro laipsnis, kurį moko studentai, siekdami aukštesniojo išsilavinimo verslo srityje. Šio tipo magistro laipsnis yra vienas iš labiausiai pripažintų laipsnių pasaulyje, o daugelis studentų, turinčių MBA, yra saugios priežiūros, pelningos verslo pozicijos.

Kas yra sporto verslo MBA? Sporto verslas yra įvairi tema, apimanti įvairių įstatymų, žiniasklaidos ir su verslu susijusių temų, susijusių su pramone ir sporto praktika, tyrimą. Studentai, turintys teisės magistro laipsnį arba verslą, dažnai siekia tokio laipsnio, kad galėtų sutelkti dėmesį į sporto klausimus, įskaitant etiką, rinkodarą, tinklų kūrimą, pajamų strategiją, viešuosius ryšius ir licencijas įmonėms ar profesionaliosioms sporto komandoms.

Sporto verslo studijų teikiama nauda yra daug ir gali būti platesnė negu mokymosi verslo terminai ir metodai. Galimos šios studijų srities įgūdžiai apima valdymo ir kūrybiškus problemų sprendimo gebėjimus, kurie gali palengvinti sėkmingą darbą ir asmeninius projektus. Šie studentai taip pat linkę būti labai strategiški ir organizuoti.

Magistro laipsnį dažnai galima mokėti naudojant finansinę paramą, stipendijas ar darbo studijų programas. Šios rūšies išsilavinimo išlaidos skiriasi atsižvelgiant į būtinų kursų skaičių, programos vietą ir institucijos tipą. Gali būti naudinga tirti įvairių programų išlaidas.

Uždirbus aukštą sporto verslo laipsnį, tai gali būti naudingas būdas sustiprinti potencialių darbo vietų atnaujinimą. Šios srities magistro studentai gali išnagrinėti karjeros galimybes, pavyzdžiui, sporto prekių parduotuvės rinkodaros vadybininką arba gamybos įmonės vadybininką. Sporto verslo studentai užėmė profesionalių sporto klubų spaudos agentų, renginių vadovų, sporto žurnalistų, poilsio centrų vadovų, sporto vadovų ir žiniasklaidos koordinatorių pareigas.

Studentams, norintiems studijuoti užsienyje, yra daug universitetų, įsikūrusių tarptautiniu mastu. Taip pat galima mokytis vietos įstaigoje arba per internetinius kursus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

6 Rezultatai Sporto verslas

Real Madrid Graduate School

Universiteto MBA "Sporto subjektų valdymas" turi aiškiai profesionalų ir tarptautinį pašaukimą. Nuo pat pradžių jį patvirtino daug sporto pramonės ekspertų, kurie apibrėž ... [+]

Universiteto MBA "Sporto subjektų valdymas" turi aiškiai profesionalų ir tarptautinį pašaukimą. Nuo pat pradžių jį patvirtino daug sporto pramonės ekspertų, kurie apibrėžė mokymą, reikalingą sėkmingai ir atsakingai valdyti įstaigas besikeičiančioje ir globalioje aplinkoje.

TIKSLAS

Magistro tikslas yra apmokyti sporto pasaulio vadovus.

KAS TINKA?

Tai ypač tinka absolventams, kurie nori vadovauti savo profesinei karjerai sporto valdymo srityje. Jis taip pat skirtas sektoriaus specialistams, kurie siekia atnaujinti savo žinias, kitų sektorių specialistai, norintys prisijungti prie sporto pasaulio, ir profesionalūs sportininkai, kurie siekia tęsti savo veiklą sporto srityje kaip vadovai.... [-]

Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Real Madrid Graduate School

Šis meistras specialiai sukurtas specialistams, kuriems reikia derinti darbą ir studijas. ... [+]

Šis meistras specialiai sukurtas specialistams, kuriems reikia derinti darbą ir studijas .

Šios programos tarptautinis pobūdis leis studentams ir sporto lyderiams, nes dalyvaus aukščiausio lygio tarptautiniai profesoriai, galėsime gauti kuo platesnę perspektyvą visuose esamuose sporto valdymo modeliuose ne tik Ispanijoje, bet ir už mūsų ribų.

Pastaraisiais metais sportas tapo drausmės riba, viršijančia anksčiau nustatytas ribas, o tai didina specializuotų profesionalų poreikį įvairiose srityse, susijusiose su sporto subjektų ir sporto pasauliu. Magistrantūros studijų magistro laipsnis "Sporto subjektų valdymas" yra 100% ispaniškas ir siūlo specialius mokymus sporto valdymo srityje.... [-]

Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Ispanų,Spanish (Spain)
Dieninės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SMS - Sports Management School

2-oji MBA sporto rinkodaros programa skirta būsimiems rinkodaros pasaulio ekspertams. Sporto vadybos magistrantūros MBA, kuris yra bendras dalykas, sutelktas į sporto ver ... [+]

2-oji MBA sporto rinkodaros programa skirta būsimiems rinkodaros pasaulio ekspertams. Sporto vadybos magistrantūros MBA, kuris yra bendras dalykas, sutelktas į sporto verslo kompetenciją, MBA 2 metų sporto marketingo srityje siekia profesinės integracijos. Ji suteikia įgūdžių, reikalingų praktikuoti šios galimybės visatoje ir įgyti supratimą bei sporto rinkodaros klausimus. Kitas mokslo metai bus spalio mėn.

Antrųjų metų sporto rinkodaros MBA turi daug privalumų:Pagrindiniai kursai, susiję su visais pagrindiniais rinkodaros klausimaisKonkretūs kursai, kurie turi būti rinkodaros priešakyjeProfesinio projekto statybaProfesinė atmintis, palaikanti profesinio projekto kūrimąAtidarymas rinkodaros pasauliuiPer šią programą galėsite įgyti šiuos įgūdžius:Tapkite profesionaliu marketingo sektoriaus ekspertuBendros žinios apie rinkodaros pasaulįĮrankių ir strategijų meistriškumasStrateginių ir operatyvinių bendravimo metodų meistriškumas naudojant DTP įrankiusStipri verslo įgūdžiaiValdymo įgūdžiai (finansiniai, apskaitos, biudžeto), taip pat biuro įrankių meistriškumasGebėjimas valdyti projektą ar grupę (projektų valdymas ir žmogiškųjų išteklių valdymas)Gebėjimas organizuoti ir planuoti rinkodaros projektąPradėkite versląTurėkite profesionalų anglų kalbos vadovavimąPadidėjęs savimonės ir profesionalumo profilisJo profesinio ir asmeninio projekto įgyvendinimasProgramos galimybės:Rinkodaros vadybininkas, produktų vadybininkas, tinklo vadovasParduotuvės tvarkyklėFederacijos ir sporto klubaiĮmonių reklamuotojai ir rinkodaros skyriaiĮmonės, rengiančios sporto renginiusTechninis direktorius, logistikos vadovas, projektų vadovas, komunikacijos vadybininkas, žiniasklaidos koordinatorius, svetingumas, rėmimas, VIP srities valdymasRinkodaros ir ryšių konsultavimo agentūros per sportąVietos ir teritorinės bendruomenėsSporto, sporto ir sporto veiklos sektoriusMBA 2 metai sporto rinkodaros srityjeVidutinės žiniosRinkodaros rinkos dalyviai ir jų ypatumaiEl. Verslo strategijaSporto rinkodaraAktyvavimo priemonės... [-]
Prancūzija Courbevoie
Spalis 2019
Prancūzų kalba
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SMS - Sports Management School

Antrųjų metų MBA sporto renginiuose skirtas būsimiems renginių pasaulio ekspertams. Po pirmojo MBA metų sporto valdymo, kuris yra pagrindinė mokymo programa, pagrįsta spo ... [+]

Antrųjų metų MBA sporto renginiuose skirtas būsimiems renginių pasaulio ekspertams. Po pirmojo MBA metų sporto valdymo, kuris yra pagrindinė mokymo programa, pagrįsta sporto verslo patirtimi, antrasis MBA renginių sporto renginys yra skirtas profesinei integracijai. Jis suteikia įgūdžių, reikalingų praktikuoti šios galimybės visatoje ir įgyti įvykio supratimą ir įgyvendinimą.

Ši programa turi daug privalumų:Pagrindiniai kursai, skirti visiems pagrindiniams renginio dalykamsKonkretūs kursai, kurie bus svarbiausi renginio metuProfesinio projekto statybaProfesinė atmintis, palaikanti profesinio projekto kūrimąAtidarymas renginių pasauliuiPer šią programą galėsite įgyti šiuos įgūdžius:Tapkite ekspertų profesionalu viso renginio industrijojeSpecializuota bendra renginių pasaulio kultūraĮrankių ir strategijų meistriškumasStrateginių ir operatyvinių bendravimo metodų meistriškumas naudojant DTP įrankius.Stipri verslo įgūdžiaiValdymo įgūdžiai (finansinė, apskaita, biudžetas), taip pat biuro automatikos įrankių meistriškumas.Gebėjimas valdyti projektą ar grupę (projektų valdymas ir žmogiškųjų išteklių valdymas)Sporto renginio organizaciniai ir planavimo gebėjimaiGebėjimas pradėti versląTurėkite profesionalios anglų kalbos žiniasPadidėjęs savimonės ir profesionalumo profilisJo profesinio ir asmeninio projekto įgyvendinimasProgramos galimybės:Įvykių tvarkyklėFederacijos ir sporto klubaiRenginio koordinatorius, svetainės tvarkytojasPranešėjai ir įmonių renginių skyriaiRenginių vadovas ir svetingumasĮmonės, rengiančios sporto renginiusTechninis direktorius, logistikos vadovas, projektų vadovas, komunikacijos vadybininkas, žiniasklaidos koordinatorius, svetingumas, rėmimas, VIP srities valdymas ...Projekto vadovasVietos ir teritorinės bendruomenėsSavivaldybės, regioninių ar departamentų tarybų sporto direktorius, sporto projektų vadovas, renginių koordinatorius ...Sporto, sporto ir sporto veiklos sektoriusMBA 2 metai sporto renginiuoseVidutinės žiniosNuo strategijos iki renginioRenginio planavimas ir logistikaRenginio administravimas ir teisės aktai... [-]
Prancūzija Courbevoie
Spalis 2019
Prancūzų kalba
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SMS - Sports Management School

Mūsų tarptautinė MBA sporto vadybos yra pritaikyta programa, derinant stiprią fone bendrojo verslo išsilavinimo su išsamiu supratimu apie sporto ekonomiką ir tarptautinę ... [+]

Sporto valdymo mokykla yra tarptautinė mokykla, kurios specializacija yra sporto valdymas Paryžiuje, Lozanoje ir Barselonoje .

Jo pozicija "Grynasis žaidėjas", orientuota vien tik į sporto verslą, suteikia realią patirtį visose srityse, susijusiose su sporto verslo pasauliu, tokiais kaip komercija ir platinimas, rinkodara, bendravimas ir renginių organizavimas.

Sporto valdymo mokykloje sukurta 2010 m. Yra daugiau nei 600 studentų ir daugiau nei 180 absolventų. Pasibaigus studijoms po 90% integracijos į sporto verslo pasaulį, faktai kalba patys už save.

Tarptautinės sporto vadybos MBA programos tikslai

Mūsų tarptautinė MBA sporto vadybos programa - tai specialiai sukurta programa, kuri apjungia stiprią bendrą verslo ugdymo foną ir gilų supratimą apie sporto ekonomiką ir tarptautinę sporto verslo aplinką.... [-]

Prancūzija Courbevoie
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EU Business School

Sporto rinka yra daugybinių milijardų dolerių pramonė, kuri patiria sparčią plėtrą tokiuose regionuose kaip Kinija, Rusija, Pietų Amerika ir Artimieji Rytai, atverdama da ... [+]

Sporto rinka yra daugybinių milijardų dolerių pramonė, kuri patiria sparčią plėtrą tokiuose regionuose kaip Kinija, Rusija, Pietų Amerika ir Artimieji Rytai, atverdama daug durelių tiems, kurie turi specialų įgūdžių rinkinį. Tai yra tarpdisciplininė programa, skirta mokyti vadybą tokiose srityse kaip; sporto marketingas ir valdymas, sporto reklama ir žiniasklaidos santykiai. Ši pramonė siūlo įvairias ir dinamiškas galimybes mokyti absolventus, pradedant nuo profesionalių sporto ir klubų valdymo iki renginių organizavimo ir įmonių rėmimo.

Trukmė: trys terminai / vieneri metai (90 kreditų)

Vietos: Barselona, ​​Ženeva, Montreux, Miunchenas

... [-]
Ispanija Barcelona Šveicarija Geneva Montreux Vokietija Munich  + 3 Daugiau
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba