MBASTUDIES

Palyginti verslo administravimo magistro programas - Santykiai su klientais - jungtinėse Amerikos Decatur Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2020/2021

MBA arba verslo administravimo magistro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia su verslo vadyba susijusias magistro studijas. MBA studijas pasirinkę studentai paprastai susiduria su tokiais akademiniais dalykais kaip finansai, apskaita, žmogiškieji ištekliai ir t.t.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Prašyti daugiau informacijos apie verslo administravimo magistro programas - Santykiai su klientais - jungtinėse Amerikos Decatur Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2020/2021

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Decatur Filter

MBA

Millikin University
MBA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
12&nbsp;-&nbsp;17 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

Mūsų Vykdomosios ir spartesnių magistrų teikia du unikalią patirtį, pritaikytus įvairių poreikių šiandienos ambicingus verslo specialistams.

Skaityti daugiau