MBASTUDIES

Palyginti verslo administravimo magistro programas - Santykiai su klientais - jungtinėse Amerikos Gary Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2021

MBA arba verslo administravimo magistro laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia su verslu glaudžiai susijusias magistro studijas. Šį laipsnį, pavyzdžiui, įgyja studentai pabaigę rinkodaros, finansų, apskaitos ar žmogiškųjų išteklių studijų programas. Šios studijos paprastai yra kuriamos taip, kad studentai galėtų įgytas akademines žinias suderinti su praktine tam tikro dalyko patirtimi.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Gary Miestas buvo įkurtas 1907 metais ir yra įsikūręs didesnio valstybės Indiana. Garsėja pastoti garsiausių pasaulio Jackson Five, miestas taip pat yra daug pramonės šakų, ypač iš plieno gamybai. Štabas regioninį valstybinių universitetų ir kolegijų, kurios yra žinomas dėl savo efektyvių technologijų ir verslo mokymo programas.

Prašyti daugiau informacijos apie verslo administravimo magistro programas - Santykiai su klientais - jungtinėse Amerikos Gary Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2021

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Gary Filter

Greitas MBBA - verslo administravimo magistrai

Indiana University Northwest School of Business and Economics
MBA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
20 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

IU Šiaurės vakarų MBA laipsnio programa rengia kvalifikuotą kandidatą profesinei karjerai verslo vadybos.

Skaityti daugiau