MBASTUDIES

Palyginti verslo administravimo magistro programas - Santykiai su klientais - jungtinėse Amerikos Viena Austrijoje - 2020/2021

Verslo administravimo magistro arba MBA laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos verslo mokyklos arba ekonomikos fakulteto magistro studijų programą. Daugybė viso pasaulio verslo mokyklų, universitetų bei kitų tipų aukštojo mokslo įstaigų studentams gali pasiūlyti ne tik dienines, bet ir kur kas lankstesnes ištęstines ar internetines MBA studijų programas.

Austrija, oficialiai Austrijos Respublika, yra federacinė respublika ir išėjimo į jūrą šalis maždaug 8.470.000 žmonių Centrinėje Europoje.

Viena yra sostinėje Austrijoje ir turi daug patogumų, atitinka šį statusą. Mokymo centrai yra puikios būklės ketina kiek turintys tarptautinių mokyklų, tokių kaip American International School Vienna ir tarptautinio universiteto Vienoje.

Prašyti daugiau informacijos apie verslo administravimo magistro programas - Santykiai su klientais - jungtinėse Amerikos Viena Austrijoje - 2020/2021

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Viena Filter

Verslo administravimo magistras (MBA)

Webster Vienna Private University
MBA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
2&nbsp;-&nbsp;3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Verslo administravimo (MBA) magistro programa numato mokymą verslo studentams, besidomintiems suprasti darbo pobūdį verslo konkurencinėje aplinkoje.

Skaityti daugiau