MBASTUDIES

Palyginti 4 verslo administravimo magistro programas - Ryšiai su visuomene

Verslo administravimo magistras taip pat žinomas kaip MBA. Tai yra magistrantūros laipsnis, kuris giliai įsiskverbia į verslo koncepcijas nuo rinkodaros iki valdymo. Magistro kvalifikacinis laipsnis gali padėti asmenims išsiugdyti savo karjerą.

Kas yra viešųjų ryšių MBA? Studijų programa gali padėti studentams pagerinti organizacijų matomumą ir reputaciją. Mokymo programa paprastai orientuota į tokias sritis kaip komunikacijos strategijos, vartotojų pasitikėjimas, prekės ženklo valdymas ir verslo rezultatai. Kursų temos gali būti susijusios su finansais, apskaita, tarptautinėmis rinkomis ir vidaus prekyba. Studentai taip pat gali išmokti viešųjų ryšių pranešimų kūrimą privačioms, verslo ir ne pelno organizacijoms. Tai galėtų apimti socialinės žiniasklaidos kampanijas ir spaudos pranešimus. Paprastai programai reikia intensyvaus tyrimo ir rašymo. Tyrimai paprastai vyksta per vieną ar dvejus metus.

Studentai, kurie siekia verslo administravimo magistro viešųjų ryšių srityje, dažnai turi stiprių bendravimo, vadovavimo ir rašymo įgūdžių. Mokymo įgūdžiai gali padėti jiems sėkmingai veikti šiuolaikinėje verslo aplinkoje. Šie įgūdžiai taip pat gali padėti jiems pajusti savo asmeninį gyvenimą.

Mokymas ir mokesčiai už viešųjų ryšių MBA skiriasi priklausomai nuo mokyklos. Registracijos trukmė taip pat yra veiksnys. Studentai yra raginami tyrinėti savo interesų institucijas.

Visuomenės santykių srities specialistų paklausa didėja. Absolventai, turintys viešųjų ryšių MBA, gali rasti darbo su viešųjų ryšių firmomis, reklamos firmomis, korporacijomis ir ne pelno organizacijomis. Yra keli galimi karjeros būdai, kuriuos asmuo gali įeiti. Keletas labiausiai paplitusių pozicijų yra projekto vadybininkas, paskyros vykdytojas, rinkodaros tyrėjas, bendruomenių santykių koordinatorius ir ryšių su visuomene specialistas. Nors tai yra sparčiai auganti profesija, ji taip pat yra labai konkurencinga.

Meistras verslo administravimo viešųjų ryšių programas siūlo visame pasaulyje. Studentai gali įgyti savo laipsnį priimdami internetines klases. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

4 Rezultatai Ryšiai su visuomene Filter

MBA komunikacijos ir viešųjų ryšių srityje

EU Business School
MBA
Spal. 2020
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Ryšiai su visuomene ir viešieji ryšiai reikalingi įgūdžiai buvo iš esmės persvarstyti per socialinių ir skaitmeninių žiniasklaidos. Šios srities specialistai turi koordinuoti ...

Skaityti daugiau

Verslo administravimo magistras renginių valdymo ir viešųjų ryšių srityje

Nest Academy, India
MBA
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Verslo administravimo magistras (renginių vadyba ir viešieji ryšiai) paruošia studentus sėkmingai renginių vadybos karjerai, suteikdamas jiems gerai suplanuotą ir daugiadalykę ...

Skaityti daugiau

Vykdomosios magistro verslo teisės ir viešųjų ryšių

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
EMBA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
12&nbsp;-&nbsp;24 mėnesiai
Anglų
Internetinės

Ši vykdomoji magistras (EMBA) Verslo Teisės ir viešųjų ryšių studijų programos yra idealiai tinka studentams, kurie dirbo tiesiogiai po vidurinės mokyklos mažiausiai 5 metų va ...

Skaityti daugiau

Magistro verslo teisės ir viešųjų ryšių

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
MBA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
16&nbsp;-&nbsp;20 mėnesiai
Anglų
Internetinės

Tuo magistro (MBA) Verslo Teisės ir viešųjų ryšių studijų programos absolventai bus sujungti teoriją su savo darbo patirtį naudoti ir rodyti išsamių žinių apie verslo teisės i ...

Skaityti daugiau