Read the Official Description

ASEBUSS ir Kennesaw State University sukurtas akademinis aljansas naudoja kiekvienos programos privalumus tiek studentų, tiek dėstytojų naudai.

Dalyvavimas šioje bendrai suprojektuotoje akademinėje veikloje rengia studentus už lyderio vaidmenį rytdienos verslo organizacijoje.

Dalyviai mokosi valdyti visas kultūrines, kalbines, technologines ir geografines ribas, dirba per tarptautines studentų komandas, siekdami užbaigti įvairias užduotis ir projektus.

Galimybė mokytis vieni iš kitų ir iš jų atitinkamų darbdavių organizacijų suteikia pirmąją patirtį, kurios negalima rasti kitose EMBA programose.

Formatas:

Dvejų metų antrosios pakopos studijų pakopa. Nuo spalio iki birželio mėnesio pamokos vyksta kartą per savaitę, keičiant penktadieniais ir šeštadieniais. Klasės tvarkaraštis leidžia tęsti savo karjerą studijuojant ir galimybę nedelsiant pritaikyti naujai įgytus įgūdžius darbo vietoje.

Mokymo planas:

Sutelkta į bendrą valdymą, įskaitant 14 skirtingų disciplinų. Kursai yra mokomi anglų kalba tik tiek Rumunijos, tiek amerikiečių dėstytojai, taikydami atvejo tyrimo metodą. Bandomieji tyrimai yra licencijuoti Harvardo verslo mokykla, taip pat rumunų kalba, siekiant pasirengti priimti kritinius verslo sprendimus ir su pasitikėjimu.

Rezidencijos savaitės:

Kursai vykdomi Neptūno profesorių komandoje iš Kennešo valstijos universiteto, Atlanta.

Tarptautinė rezidencija:

Viena savaitė Atlantoje, antraisiais metais - dalis Tarptautinės mainų programos. Vertinga tarptautinė patirtis, dėl kurios galite susidurti su pasauline verslo praktika. Patalpinta Kennesaw valstybiniame universitete.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
2,000 EUR
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date