MBA

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

MBA

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)

ASEBUSS ir Kennesaw State University sukurtas akademinis aljansas naudoja kiekvienos programos privalumus tiek studentų, tiek dėstytojų naudai.

Dalyvavimas šioje bendrai suprojektuotoje akademinėje veikloje rengia studentus už lyderio vaidmenį rytdienos verslo organizacijoje.

Dalyviai mokosi valdyti visas kultūrines, kalbines, technologines ir geografines ribas, dirba per tarptautines studentų komandas, siekdami užbaigti įvairias užduotis ir projektus.

Galimybė mokytis vieni iš kitų ir iš jų atitinkamų darbdavių organizacijų suteikia pirmąją patirtį, kurios negalima rasti kitose EMBA programose.

Formatas:

Dvejų metų antrosios pakopos studijų pakopa. Nuo spalio iki birželio mėnesio pamokos vyksta kartą per savaitę, keičiant penktadieniais ir šeštadieniais. Klasės tvarkaraštis leidžia tęsti savo karjerą studijuojant ir galimybę nedelsiant pritaikyti naujai įgytus įgūdžius darbo vietoje.

Mokymo planas:

Sutelkta į bendrą valdymą, įskaitant 14 skirtingų disciplinų. Kursai yra mokomi anglų kalba tik tiek Rumunijos, tiek amerikiečių dėstytojai, taikydami atvejo tyrimo metodą. Bandomieji tyrimai yra licencijuoti Harvardo verslo mokykla, taip pat rumunų kalba, siekiant pasirengti priimti kritinius verslo sprendimus ir su pasitikėjimu.

Rezidencijos savaitės:

Kursai vykdomi Neptūno profesorių komandoje iš Kennešo valstijos universiteto, Atlanta.

Tarptautinė rezidencija:

Viena savaitė Atlantoje, antraisiais metais - dalis Tarptautinės mainų programos. Vertinga tarptautinė patirtis, dėl kurios galite susidurti su pasauline verslo praktika. Patalpinta Kennesaw valstybiniame universitete.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Price
Kaina
2,000 EUR
Locations
Rumunija - Bucharest, Bucharest
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Rumunija - Bucharest, Bucharest
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla