Filter
MBA
Italija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Prabangos vadybos studijos Italijoje - 2019

Atsižvelgiant į MBA galia ir durys tai atsidaro, tinklas siūlo ir problemų sprendimo gebėjimai, ji moko, verslo studentai turi būti labiau užsiima jų švietimo ir dėti sąmoningas pastangas suprasti, ką jie nori gauti iš jų MBA laipsnį.

Tiems, kurie nori padidinti savo karjerą prabangos gaminių sektoriuje, Prabangūs vadybos MBA yra programa, skirta jums. Jūs išmoksite tapti ekspertų šioje srityje per žinias ir įgūdžius, jūs gaunate iš specializuotų kursų, tai meistras 's laipsnį. Jūs gaunate pasiekti vadovaujantį vaidmenį prabangos pramonėje, pavyzdžiui, rinkodaros vadybininkai, prekės vadovų ir verslo konsultantai.

Italija oficialiai Italijos Respublika yra unitarinė parlamentinė respublika Europos Sąjungoje, įsikūręs Pietų Europoje. Į šiaurę, ribojasi Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija kartu Alpėse.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Prabangos vadybos studijos Italijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Prabangos vadybos studijos, Italija

Mod'Art International Paris

Nurodykite Kompetencijos MBA programą "Fashion Industry" yra suteikti galimybę integruotis tarptautiniu lygiu, lyderio poziciją mados ... [+]

Pasirinkite tobulumo MBA "mados" yra suteikti galimybę integruotis į valdymo atsakomybės poziciją iš mados. Rezultatas partneryste Mod'Art ir Perpignan universiteto ir labai stambių įmonių režimu. MBA "mados" auga ir gilina kiekvieno studento per žinias:

trejopas:

- Sukurkite bendrą vaizdą apie įvairių funkcijų, esančių mados statyti tiltus tarp vystymo, gamybos, prekybos ir vartojimo / valdymo.

- Traukinio participeants Valdymo technologijų ir metodų kompleksinio pramonėje.

- Plėtoti verslumo dvasią. MBA leidžia enclosion verslumo dvasią.

Pripažintos savybės:

- Unikali programa tiek turinio, išsilavinimo lygis ir integracija jis.... [-]

Italija Milan
Rugsėjis 2019
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba