MBASTUDIES

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Prabangos prekių rinkodara Italijoje - 2020/2021

MBA (Master of Business Administration) yra magistro laipsnį, kuris suteikiamas studentams, kurie įvaldę verslo tyrimą. MBA laipsnį yra laikoma viena iš labiausiai prestižinių ir surinko po laipsnių visame pasaulyje.

Iš prabangos rinkodaros programa ilgis paprastai yra nuo vienerių iki dvejų metų. Išlaidos šių programų gali skirtis priklausomai nuo institucijos, taip pat kaip studijavimo dėmesio. Specializuotos tyrimai gali būti vykdomi tokio plataus srityse kaip gemologė, tvaraus vystymosi, enologija ir finansų valdymo ataskaita.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Prabangos prekių rinkodara Italijoje - 2020/2021

1 Rezultatai Prabangos prekių rinkodara, Italija Filter

Prabangos ir mados vadybos MBA - Roma - Paryžius

Rome Business School
MBA
Lapk. 2020
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Rome Business School prabangos ir mados vadybos Rome Business School - Roma - Paryžius yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori išsiugdyti tvirtus vadybos įgūdžius, kad galė ...

Skaityti daugiau