Filter
MBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus verslo administravimo magistro programas - Prabangos prekių ar paslaugų verslo studijos

Kai jis ateina į pasiekti sėkmės verslo pasaulyje, verslo administravimo magistras gali būti pirmasis žingsnis siekiant realizuoti savo galutinio karjeros siekius. MBA laipsnių suteikti studentams už labai visavertį ir pelningas karjeros pagrindas. Kursinių dėmesys skiriamas specializuotų verslo srityje, taip pat daugiau bendrų studijų, pavyzdžiui, finansų, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių.

Jums gali būti įdomu, "Kas yra Luxury Business MBA?" Šie tyrimai yra visi prabangos sritis nuo intymių žinių švelniavilnių vyno ir spiritinių gėrimų, į tyrimus, kurie sutelkti dėmesį į tokius dalykus kaip kosmetikos ir kitų aukštos klasės elementų. Kitos dėmesys yra prabanga prekių valdymą, mados ir dizaino ir valdymo viešbučių ir kito nekilnojamojo turto. Tiems, kurie domisi valdymas prabangos verslą, pavyzdžiui, kursinių darbų yra labai svarbus kuriant tvirtą pagrindą.

Daugelis pozicijas prabangos srityje linkę būti gana pelningas, kuri suteikia studentams galimybę uždirbti didelę gyvenimo netrukus po baigimo. Šios pozicijos yra prieinamas daugelyje skirtingų vietų visame pasaulyje. Tai leidžia studentams keliauti plačiai siekti karjeros.

Daugeliu atvejų, bendras studijų išlaidos vienam MBA priklauso nuo studijų dėmesio, taip pat regione, kuriame yra įsikūrusi mokykla. Pavyzdžiui, studijuoja prestižinėje tarptautinėje mokykloje laipsnį gali kainuoti šiek tiek daugiau nei laipsnių, gautų valstybinėse kolegijose.

Absolventai MBA programas orientuota į prabangių verslo gali siekti patrauklių karjeros asortimentą.Tiesiog keletas apimti ir pozicijas su aukšto lygio mados prekių ženklų, vykdant šias paslaugas: ne pasaulinio garso viešbučių, pozicijas su aukščiausio rango prekybos įmonėms skirtų ženklų prabangos daiktai, be daugelio kitų įdomių karjeros. Daugeliu atvejų, karjeros tikslas yra teikti klientams geriausią produktą ar paslaugą, kad pinigus galima nusipirkti. Tai reiškia ambicingą žinias studijų srityje.

 

Tiems, kurie klausia: "Kas yra Luxury Business MBA?" Teisė švietimas yra pirmasis žingsnis siekiant sėkmės prabangos srityje. Paieška jūsų programoje žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo biurą, kad jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Prabangos prekių ar paslaugų verslo studijos

ISC Paris Business School

Pasibaigus programai, dalyviai galės analizuoti savo aplinką ir spręsti susijusias problemas, kartu demonstruodami išskirtinius vadybinius gebėjimus ir tarpdalykines žini ... [+]

Pagrindiniai MSC ISC Paris aspektai:

12 ar 16 mėnesių trukmės pilna darbo programa (6 mėnesių praktinė užduotis)AACSB akredituotasPartnerių tinklas (DE BEERS DIAMOND JEWELLERS, LOUIS VUITTON, RALPH LAUREN, KENZO, G. ARMANI ir kt.)Bendrovių ryšių departamentas ir 60 000 darbo pasiūlymų kiekvienais metaisDaugiau nei 16 000 ISC Paris absolventų tinklo stiprumasTarptautinis aspektas: aukšta kultūrinė įvairovė ir profiliai, aukšto lygio tarptautinis fakultetasPilnas anglu kalbaCampus: Paris

3 parinktys:

MadaArtKvepalai

REIKALAVIMAI DĖL REIKALAVIMŲ

ne trumpesnio kaip 3 metų aukštojo mokslo (bakalauro arba jam prilygintas)

KARJERA

TIKSLAI Mūsų tikslas yra gaminti sėkmingai vadovaujamus lyderius. ISC Paris ir jos partneriai suvienijo neprilygstamą fakulteto komandą: mados ir prabangos patirties patyrusius praktikus, kurie pakaitomis su aukšto lygio akademikais. Pasibaigus programai, dalyviai galės analizuoti savo aplinką ir spręsti susijusias problemas, kartu demonstruodami išskirtinius vadybinius gebėjimus ir tarpdalykines žinias, kad galėtų sėkmingai dirbti itin reikliame "Luxury Business".... [-]

Prancūzija Paris
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
12 - 16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba