Filter
MBA
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo magistro programas - Plėtros vadyba - Europa - 2019

Studentai dažnai stebisi, ar jų sprendimas išeiti iš verslo pasaulio ir pradėti brangus MBA buvo išmintingas. Iki šiol sunkiausia dalis MBA buvo gauti priimama geriausių verslo mokyklų. Atsižvelgdama MBA buvo tarp dviejų su puse ir ketverių metų papildomai įvertinimas patirtis ekvivalentas. Tai laikais kaip šie, kad jūs suprasite tikrąją vertę MBA.

Europa yra šešta pagal dydį žemynas ir apima 47 šalis ir asorti priklausomos teritorijos, salos ir teritorijos. Ji ribojasi su Viduržemio jūra į pietus, Azijoje į rytus, ir Atlanto vandenyne į Vakarus.

Peržiūrėti visas verslo administravimo magistro programas - Plėtros vadyba - Europa - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Plėtros vadyba, Europa

Durham University Business School

Durham MBA yra skirtas padėti jums paversti pasaulinės klasės verslo lyderis. Rinkdamiesi studijuoti Durham MBA turėsite galimybę plėtoti savo strateginį, analitinį ir kr ... [+]

UCAS kodas: N1T617 Kurso trukmė: 15 mėnesių Studijų forma: visą darbo dieną Pradžios data: 2014 m. Rugsėjo 24 d

Durham MBA yra skirtas padėti jums paversti pasaulinės klasės verslo lyderis. Rinkdamiesi studijuoti Durham MBA turėsite galimybę plėtoti savo strateginį, analitinį ir kritinį mąstymą, taikant teorines koncepcijas į pasaulines verslo situacijose, taip pat sustiprinti savo gebėjimus vadovauti ir valdyti žmones.

Suasmeninkite kelią

Mūsų MBA programa apima pagrindinių modulių ir specialistų kelias, suteikiant jums galimybę plėtoti savo žinias, įgūdžius ir gebėjimus bei specializuotis konkrečiose srityse, kurios labiausiai tinka jūsų profesiniams poreikiams.... [-]

Jungtinė Karalystė Durham
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba