MBASTUDIES

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Pardavimai Vokietijoje - 2021

MBA arba verslo administravimo magistro laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia su verslu glaudžiai susijusias magistro studijas. Šį laipsnį, pavyzdžiui, įgyja studentai pabaigę rinkodaros, finansų, apskaitos ar žmogiškųjų išteklių studijų programas. Šios studijos paprastai yra kuriamos taip, kad studentai galėtų įgytas akademines žinias suderinti su praktine tam tikro dalyko patirtimi.

Atsižvelgdama MBA Pardavimų, suteikiančias studentus nuolatinės kaitos ir neapibrėžtumo pasaulinėje rinkoje. Ši programa suteikia naujausias žinias, taip pat holistinį vaizdus ir programų valdymo modelių, taikomų siekiant puikių pardavimo tikslus. Įrašyta MBA savo pavadinimą, yra darbdavių nuoroda žinoti, kad esate tinkamas pardavimų vadybininkas ar vykdomosios jiems reikia.

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Pardavimai Vokietijoje - 2021

1 Rezultatai Pardavimai, Vokietija Filter

MBA Wine, Sustainability & Sales

MBA
<
Dalinės
<
4 semestrai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Master of Business Administration (MBA) with an international approach and focus on sustainable management and sales concepts, using real-world examples from today's wine indu ...

Skaityti daugiau