MBASTUDIES

Palyginti verslo administravimo magistro programas - Pardavimai - Azijoje - 2020/2021

Studentai dažnai stebisi, ar jų sprendimas išeiti iš verslo pasaulio ir pradėti brangus MBA buvo išmintingas. Iki šiol sunkiausia dalis MBA buvo gauti priimama geriausių verslo mokyklų. Atsižvelgdama MBA buvo tarp dviejų su puse ir ketverių metų papildomai įvertinimas patirtis ekvivalentas. Tai laikais kaip šie, kad jūs suprasite tikrąją vertę MBA.

Atsižvelgdama MBA Pardavimų, suteikiančias studentus nuolatinės kaitos ir neapibrėžtumo pasaulinėje rinkoje. Ši programa suteikia naujausias žinias, taip pat holistinį vaizdus ir programų valdymo modelių, taikomų siekiant puikių pardavimo tikslus. Įrašyta MBA savo pavadinimą, yra darbdavių nuoroda žinoti, kad esate tinkamas pardavimų vadybininkas ar vykdomosios jiems reikia.

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Peržiūrėti visas verslo administravimo magistro programas - Pardavimai - Azijoje - 2020/2021

1 Rezultatai Pardavimai, Azija Filter

MBA | Rinkodara ir pardavimai

EMAS Eurasian Management & Administration School
MBA
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Rusijos
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Mokykis angliškai! Aukštesniosios pakopos (1) Dieninės universitetinės lagerio studijos (2) Mišrusis mokymas arba (3) Internetinio mokymo programa tiems, kuriems reikia įgyti ...

Skaityti daugiau