Filter
MBA
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo magistro programas - Organizacijų vadyba - Europa - 2019

Verslo administravimo magistro arba MBA laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos verslo mokyklos arba ekonomikos fakulteto magistro studijų programą. Daugybė viso pasaulio verslo mokyklų, universitetų bei kitų tipų aukštojo mokslo įstaigų studentams gali pasiūlyti ne tik dienines, bet ir kur kas lankstesnes ištęstines ar internetines MBA studijų programas.

Iš viso yra daugiau kaip 4000 aukštojo mokslo institucijų Europoje siūlo platų kursus bakalauro, magistro ir daktaro laipsnį. Su vis daugiau ir daugiau iš šių organizacijų, teikiančių anglų kaip švietimo kalba bent kai kurie iš jų studijų programas, universitetų Europoje dabar yra aukštesnės kokybės nei bet kada anksčiau. Europos universitetai siūlo draugiškai priima užsienio studentų ir suteikti žinių kursą, kuris atitinka jų profesija turi šiandienos pasaulinės paklausos.

Peržiūrėti visas verslo administravimo magistro programas - Organizacijų vadyba - Europa - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Organizacijų vadyba, Europa

Kitos šios studijų srities programos:
ISG Business & Economics School

Į organizacinės kompetencijos MBA siekiama išplėsti žinias apie dalyvių organizacinių kompetencijos srityje, taikant integruotą ir įvairių sričių perspektyvą. Kursas buvo ... [+]

Į organizacinės kompetencijos MBA siekiama išplėsti žinias apie dalyvių organizacinių kompetencijos srityje, taikant integruotą ir įvairių sričių perspektyvą. Kursas buvo sukurta siekiant suteikti naujų gebėjimų visiems profesionalams, kurie nori mokyti modelių kompetencijos organizacijomis.

Posėdžiai struktūrizuotas siekiant skatinti sprendimų priėmimo pajėgumus ir išspręsti visas sudėtingas organizacines problemas. Užsiėmimai vyksta mokytojų su tarptautine programą ir jo aukštų akademinių standumo ir mokymo įgūdžius.

Tikslai

Programos tikslas yra ugdyti bendruosius valdymo įgūdžius ir profesinį augimą studentų, teikti žinių ir įgūdžių, siekiant patenkinti veikia didelę organizaciją iššūkius.... [-]

Portugalija Lisbon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
240 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba