$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Rasti 2 verslo administravimo magistro programas - Ne pelno organizacijos

Verslo administravimo magistras reikalauja daugiau griežtų studijų nei bakalauro studijų programos, susijusios su verslu, tačiau taip pat suteikia absolventams daugiau profesinio ir pageidaujamo laipsnio. MBA gali orientuotis įvairiose verslo srityse, įskaitant rinkodarą, verslo etiką ir apskaitą. Kas yra NPO MBA? Visų pirma NPO reiškia ne pelno organizacijas. Todėl NPO MBA siekia s… Skaityti daugiau

Verslo administravimo magistras reikalauja daugiau griežtų studijų nei bakalauro studijų programos, susijusios su verslu, tačiau taip pat suteikia absolventams daugiau profesinio ir pageidaujamo laipsnio. MBA gali orientuotis įvairiose verslo srityse, įskaitant rinkodarą, verslo etiką ir apskaitą.

Kas yra NPO MBA? Visų pirma NPO reiškia ne pelno organizacijas. Todėl NPO MBA siekia suteikti studentams griežtą išsilavinimą svarbiose verslo srityse, kurias šie studentai naudos bendram labui. Studijų sritys yra panašios į daugelį MBA programų ir gali apimti tokias temas kaip teisė, organizacinė plėtra, lėšų rinkimas, apskaita, ekonomikos valdymas ir produktų rinkodara. Šis laipsnis taip pat gali būti orientuotas į labiau specializuotą savanorių valdymo sritį, kuri nėra būdinga daugeliui MBA studijų, tačiau glaudžiai susijusi su žmogiškųjų išteklių valdymu.

Daugelyje MBA programų studentai gali įgyti vadovavimo ir valdymo įgūdžių, kurie ne tik atveria naujas karjeros galimybes, bet ir suteikia studentams pasitikėjimą savo asmeniniu gyvenimu. Kompetentingos verslo patirties, kurias jie gali įgyti, taip pat gali leisti studentams priimti išmintingus finansinius sprendimus.

Nesvarbu, ar studentai pasirenka mokytis universitetuose ar internete, išlaidos priklausys nuo vietos ir programos. Kruopštus tyrimas ir planavimas padės mokiniams atsižvelgti į šiuos veiksnius.

Daugelis studentų, siekiančių MBA neprofesionalioje organizacijoje, nusprendžia judėti į priekį, kad taptų lyderiais ne pelno organizacijose, kaip rodo laipsnio pavadinimas. Šie vadovybės vaidmenys gali būti įvairūs; Rinkodaros vadybininkas, vyriausiasis operatyvinis pareigūnas, programos direktorius ir verslo plėtros direktorius yra visos karjeros galimybės studentams su šiuo laipsniu. Kiti studentai gali pasirinkti tapti specialybių dalykų profesoriais, pavyzdžiui, verslo lyderiais ar kūrybinėmis įmonėmis.

Šiame pasaulyje visame pasaulyje esančiame pasaulyje jūs galite nuspręsti imtis MBA internetinių kursų, o ne persikelti į naują regioną. Jūs taip pat galite pasirinkti keliauti, ir yra galimybių visame pasaulyje gauti šį laipsnį. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Rekomenduojama Naujausios Pareigos
  • Rekomenduojama
  • Naujausios
  • Pareigos
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
Rheinbach, Vokietija

AQAS akredituotas magistrantūros kursas siūlo unikalią lyderystės ir vadybos programą, skirtą paruošti studentus karjerai NVO.

AQAS akredituotas magistrantūros kursas siūlo unikalią lyderystės ir vadybos programą, skirtą paruošti studentus karjerai NVO. -
MBA
Dieninės
Dalinės
18 - 30 mėnesiai
Anglų
Spal. 2022
Universiteto miestelis
 
University of Portland, Pamplin School of Business
Portlandas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Pamplin verslo mokyklos MBA programa yra vienas iš didžiausią matricos renkamas kursinių Oregonas. Mes siūlome griežtą kursai daugeliu specializuotų sričių, kurios suteikia un ... +

Pamplin verslo mokyklos MBA programa yra vienas iš didžiausią matricos renkamas kursinių Oregonas. Mes siūlome griežtą kursai daugeliu specializuotų sričių, kurios suteikia unikalią galimybę mokymo ir mūsų antrosios pakopos studijų studentų stipendijų. -
MBA
Dalinės
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis