Filter
MBA
Monakas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus geriausių Verslo administravimo magistro programas Monake - 2019/2020

MBA arba verslo administravimo magistro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia su verslo vadyba susijusias magistro studijas. MBA studijas pasirinkę studentai paprastai susiduria su tokiais akademiniais dalykais kaip finansai, apskaita, žmogiškieji ištekliai ir t.t.

Verslo administravimo (MBA) magistro pateikiama absolventų baigus dvejų metų pažangių ir specializuotų studijų, apimanti tokias temas, kaip verslo, vadybos, finansų ir buhalterinės apskaitos. Uždirbti MBA gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo prašytojų agresyvaus darbo rinkoje.

 

Monakas, oficialiai Monako Kunigaikštystė, yra suvereni miestas-valstybė, įsikūręs Prancūzijos Rivjeroje Vakarų Europoje. Ribojasi su Prancūzijoje iš trijų pusių, viena pusė ribojasi su Viduržemio jūra.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais MBAs Monake - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

International University of Monaco

Intensyvi 10 mėnesių programa, įskaitant rankų Individualus / Bendrovių projektą, teikia visas funkcines ir praktines priemones, būtinas Fachowo valdyti funkcijas ir žmon ... [+]

Verslo administravimo magistro programos Monake - 2019/2020. Ką jūs gaunate iš savo dieninių MBA AT Vadovo? kietas valdymo įgūdžių rinkinys, kuris leidžia jums greitai tapo produktyvus ir pasitikintys vadovai. gebėjimas bendradarbiauti tikrai tarptautinėje aplinkoje. išmokti dirbti ir vadovauti dinamiška ir nenuspėjama aplinkoje, su žmonėmis iš įvairių regionų, kultūrų ir išsilavinimo. įsisavinti ne tik sunkiai įgūdžius, bet taip pat minkštųjų įgūdžių, pagrindinės prie valdymo sėkmę šiandien ir rytoj. bendros žinios apie valdymo teorijos ir praktikos, taip pat specializuotų pramonės žinios finansų, prabanga ir verslumo ir inovacijų valdymas. gyvenimą keičiančių gyvenimą ir tinklų patirtis: kurti naujas perspektyvas, pasaulio mastu tinklą ir vykstančius galimybes profesiniam augimui ir vystymuisi. JŪS: ... [-]
Monakas Monakas-Vilis
Registracija galima
Anglų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba