Filter
MBA
Jungtinės Amerikos Valstijos Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Medijų studijos Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019

Žiniasklaidos pramonė yra viena iš svarbiausių ir sparčiausiai augančių pramonės šakų šiandien. Nesvarbu, ar norite sukurti naują interneto svetainę, app, pradėti savo laikraštį ar tiesiog didžioji dalis žiniasklaidos pasaulyje, Žiniasklaida MBA JAV bus jums ten.

Be gauti tvirtą fone žiniasklaidos pati, studentai taip pat bus mokydamasis kitų dalykų, susijusių su kultūra, politika, technologijos, visuomenė ir socialiniai procesai asortimentą. Per žiniasklaidoje MBA JAV, mokiniai išmoks, kaip pagerinti savo bendravimo įgūdžius, kaip mokslinių tyrimų informaciją efektyviai, kaip analizuoti ir sintetinti informaciją ir kaip ją interpretuoti juos pasauliniu lygiu. Žiniasklaida MBA JAV teikia vieni iš geriausių mokyklų JAV, užtikrinti Jums geriausią studijų patirtį tiek ir išjungti kampusie.Be to, ši programa gali imtis imtis nuotoliniu būdu, turėtų jums reikia lankstesnį tvarkaraštį.

Domėkitės Media MBA JAV šiandien ir tapti naujosios žiniasklaidos kartos rytoj. Pažvelkite į toliau pateiktų parinkčių ir rasti programas, kad atitiktų jūsų poreikius geriausiai.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Medijų studijos, Jungtinės Amerikos Valstijos

Lynn University

Tuo tarpu jūs išmoksite reikalingus įgūdžius, kad užtikrintumėte viską nuo spaudos kampanijų iki vidinių komunikacijų. Jūs sužinosite apie glaudžius ryšius tarp žiniaskla ... [+]

Tapkite komunikatoriaus, stratego ir žiniasklaidos žinovu aukščiausiu lygiu. Vykdydami žiniasklaidos valdymo MBA, pasinaudosite naujausiomis technologijomis ir komunikacijos planavimo tendencijomis.

Tuo tarpu jūs išmoksite reikalingus įgūdžius, kad užtikrintumėte viską nuo spaudos kampanijų iki vidinių komunikacijų. Jūs sužinosite apie glaudžius ryšius tarp žiniasklaidos ir populiariosios kultūros, taip pat, kaip šią susipynusią jėgą išdėstyti organizacijos naudai. Be to, jūs dalyvausite aukšto lygio diskusijose dėl tinkamų etinių ir reguliavimo problemų, su kuriomis susiduria pramonė.

Šios specializacijos absolventai tęsia vadovavimo pareigas:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Boca Raton
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
1 - 4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Baltimore, Merrick School of Business

Skaitmeninė transformacija ir inovacijos verčia verslą greitai prisitaikyti. "Digital Business" specializacija suteiks studentams supratimą apie pagrindinius technologini ... [+]

Baltimorės MBA - galingas, lankstus ir suprojektuotas JUMS.

Baltimorės universiteto MBA yra suprojektuotas kartu su jumis (ir jūsų darbdaviu). Jūs turite galimybę paimti klases tradicinėje klasėje, internetu arba abiem - tai jūsų pasirinkimas. Kad ir ką nuspręstumėte, mokysite kartu su kitais studentais, kurie nori augti profesionaliai, kaip ir jūs.

Reikalavimai programai

36-48 kreditų programa, įskaitant "Capstone" ir 11 sričių specializaciją.

Flexible Options

Galima įsigyti internetu, tradicinėje klasėje arba kaip derinys iš abiejų.

Programos išlaidos

Mokestis yra 840 JAV dolerių už kreditą valstybėje, 1,172 JAV dolerių už valstijos ribų. Online MBA studentai ir regionų gyventojai moka valstybinį kursą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mount Vernon
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba