$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti verslo administravimo magistro programas - Mados rinkodara

MBA yra magistrantūros laipsnis, siūlomas asmenims, baigusiems verslo administravimo kursus, negu bakalauro studijų programa. Gauti verslo administravimo magistro gali atverti daug daugiau karjeros galimybių arba paruošti kelią doktorantūros laipsniui. Kas yra mados marketingo MBA? Mados programos siūlomi kursai yra įvairūs ir gali būti sutelkti į viską, nuo artėjančių mados tend… Skaityti daugiau

MBA yra magistrantūros laipsnis, siūlomas asmenims, baigusiems verslo administravimo kursus, negu bakalauro studijų programa. Gauti verslo administravimo magistro gali atverti daug daugiau karjeros galimybių arba paruošti kelią doktorantūros laipsniui.

Kas yra mados marketingo MBA? Mados programos siūlomi kursai yra įvairūs ir gali būti sutelkti į viską, nuo artėjančių mados tendencijų iki klientų santykių valdymo, nuo vaizduojamųjų menų istorijos iki to, ko reikia, norint sukurti savo mados liniją. Studentai gali sužinoti apie įmonių strategiją, komandų kūrimą, intelektinės nuosavybės teises ir licencijas, skaitmeninę rinkodarą, el. Reputaciją, prekės ženklo valdymą, vartotojų elgesį ir daugybę kitų vertingų temų.

Asmenys, kurie siekia mados rinkodaros laipsnio, linkę įgyti daugybę vertingų įgūdžių, įskaitant mąstymo, duomenų analizės ir rinkodaros kūrimą. Kiekvienas iš šių bruožų gali būti vertingas ne tik mados industrijoje, bet ir daugelyje kitų sektorių.

Bet kokio laipsnio studijų kaina skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos ir vietos į vietą. Jei studentai nori siekti mados rinkodaros laipsnio, jie turėtų pasikalbėti su patarėju ir atlikti tinkamus tyrimus.

Mados pramonė yra įdomi, pilna daugelio jaudinančių karjeros galimybių žmonėms, turintiems laipsnį šioje srityje. Individas, turintis mados marketingo MBA, gali turėti vieną iš daugelio įdomių darbo sričių, įskaitant, bet neapsiribojant, prekybininkas, vizualinis prekybininkas, mažmeninis pirkėjas, stilistas, mados dizaineris, mados žurnalistas, renginių vadybininkas ir viešųjų ryšių vadybininkas.

Kur galima įgyti laipsnį, priklauso nuo vietos, biudžeto ir esamų pareigų. Online laipsniai suteikia lankstumo, kuris gali pasirodyti patogus tiems, kurie turi keletą įsipareigojimų. Norėdami sužinoti daugiau apie jūsų siūlomus kursus, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Rekomenduojama Naujausios Pareigos
  • Rekomenduojama
  • Naujausios
  • Pareigos
Sacred Heart University
Bauru, Brazilija

Mados verslo vadybos magistro kursas papildo specialistų mokymą, be kita ko, mados dizaino, dizaino, administravimo, reklamos, viešųjų ryšių srityse ir suteikia pagrindinių ži ... +

Mados verslo vadybos magistro kursas papildo specialistų mokymą, be kita ko, mados dizaino, dizaino, administravimo, reklamos, viešųjų ryšių srityse ir suteikia pagrindinių žinių apie mažmeninės prekybos valdymą ir paslaugas įvairiais lygmenimis ir mastais, siekiant tobulinti. mados produktų versle nuo gamybos iki rinkodaros. -
MBA
Anglų, Ispanų, Portugalų
Kov. 2022