$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti verslo administravimo magistro programas - Mados dizainas

MBA yra magistrantūros laipsnis, suteikiamas studentams, kurie siekia aukštojo mokslo verslo vadybos. Daugelis žmonių pasirenka aukštesnįjį išsilavinimą, kad išplėstų jų darbo užmokesčio potencialą ir padidintų jų pageidavimus darbo rinkoje. Kai kurie asmenys, turintys verslo administravimo magistro, eidami, kad gautų savo Ph.D. ar daktaro laipsnį. Kas yra mados dizaino MBA?… Skaityti daugiau

MBA yra magistrantūros laipsnis, suteikiamas studentams, kurie siekia aukštojo mokslo verslo vadybos. Daugelis žmonių pasirenka aukštesnįjį išsilavinimą, kad išplėstų jų darbo užmokesčio potencialą ir padidintų jų pageidavimus darbo rinkoje. Kai kurie asmenys, turintys verslo administravimo magistro, eidami, kad gautų savo Ph.D. ar daktaro laipsnį.

Kas yra mados dizaino MBA? Ši konkreti mados programa orientuota į tai, kad mokiniams būtų suteikta įgūdžių, reikalingų dizaino prabangių drabužių, rinkodaros prekių ženklų ir sėkmės mados industrijoje. Be to, kad sužinoję apie stilių tendencijas ir kaip sukurti ilgalaikius prabangius drabužius, studentai taip pat gali rengti kursus, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama supirkimui ir prekybai, eksponavimui, dizaino ir stiliaus tendencijoms. Kursai taip pat gali būti orientuoti į piešimą, tekstilės naujoves, viešuosius ryšius ir stilių.

Modelio dizaino laipsnis gali suteikti studentams keletą pageidaujamų įgūdžių, įskaitant, bet neapsiribojant gebėjimą analizuoti tendencijas ir kurti novatoriškus ir unikalius dizaino sprendimus. Be to, programos absolventai linkę gerai suprasti klientų elgesį. Kiekvienas iš šių bruožų gerai verčiamas dirbti įvairiose srityse.

Mados dizaino MBA kaina tikrai priklauso. Vieta ir programos trukmė yra du pagrindiniai veiksniai, galintys paveikti galutines išlaidas. Prieš užsiregistruodamas programoje, studentas turi atlikti išsamų tyrimą.

Mados pramonė vis auga, todėl pramonės lyderiai visada ieško dizainerių ir novatorių. Programos absolventai turi galimybę išbandyti daugybę įdomių karjeros galimybių, kurių pavadinimai yra mados dizaineris, stilistas, tendencijų prognozė, prekybininkas, žurnalo žurnalistas, renginių vadybininkas, viešųjų ryšių vadybininkas ir mažmeninės prekybos pirkėjas. Daugumai žmonių suteikiama galimybė dirbti tarptautiniu mastu.

Tie, kurie nori siekti mados laipsnio, turi daugybę mokymosi įstaigų galimybių. Daugelis universitetų siūlo patogias internetines klases. Norėdami sužinoti daugiau apie savo galimybes, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Rekomenduojama Naujausios Pareigos
  • Rekomenduojama
  • Naujausios
  • Pareigos
IFA Paris
Paryžius, Prancūzija

Kokia yra mados ateitis ir kaip technologija paveiks pasaulinę mados sistemą? Tai pirmasis natūralus kursas paruošia jus iššūkius, su kuriais susiduria madų pramonė.

Kokia yra mados ateitis ir kaip technologija paveiks pasaulinę mados sistemą? Tai pirmasis natūralus kursas paruošia jus iššūkius, su kuriais susiduria madų pramonė. -
MBA
Dieninės
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės