Iš studijų programa misija susideda iš atotrūkio tarp akademinės bendruomenės ir rinkoje per rinkos iššūkius paversti savo programą integracijos skirtumus; jos programas į atsirandančius poreikius vietos ir regioninių rinkų reakciją, teikti į rinką su visų sprendimų per programų orientuotą švietimą, Vadovų mokymo, konsultavimo ir mokslinių tyrimų. Keletas studijų programos buvo sukurtos apima platų plotas koncentracijos ir poreikius.

Graduate Management Admission Test arba MBA programa yra novatoriškas, rinkos veikiamus programa, skirta kurti lyderiai, kurie bus sukurti pridėtinę vertę sau ir savo organizacijoms dėl nepaliaujamo pokyčių metu. Tai užraktas žingsnis, 39 kredito valandos, kad yra visiškai akredituota aukštojo mokslo ministerijoje. Mokosi mokiniai turės strateginius įgūdžius ir viziją pasiekti reikalingų organizacinių ir asmeninių tikslų.

Programos labai taikomi mokymo programa yra pastatytas aplink unikalios analizės pagrindams, tirpalas pagrindu kursus ir veiksmų mokymosi galimybes. Studentai turi galimybę pasirinkti bendras ar bet kurioje koncentracijos srityse, kurios yra unikalus Libane ir visame regione, ty valdymo, rinkodaros ir reklamos, finansų, valdymo informacines sistemas, svetingumo ir turizmo valdymo, taip pat MS Rinkodara, reklama galimybę ir Finansai.

Graduate Management Admission Test arba MBA vadovų programos skirta ne akademinių asmenims, įgijusiems profesinius įgūdžius ir nori remti savo patirtimi su moksliniu pagrįstą metodą, kuri numato jiems tapti verslo orientuota lyderiai.

Bendros programos buvo sukurtos su Davenport universiteto ir Université de Toulouse 1 -Capitole kurio teikiamas kiekvienam partneriui ir AUT vienu laipsnių.

Studentas gali pasirinkti bet kokį toliau išvardytą programą.

A. MBA laipsnį su tokiomis koncentracijomis:

  1. Valdymo 39 kreditai
  2. Rinkodara ir reklama 39 kreditai
  3. Finansuoti 39 kreditų
  4. Valdymo informacinės sistemos 39 kreditai
  5. Transporto valdymas ir logistika 39 kreditai

B. MBA vadovų 39 kreditų C. MBA - ekonomikos tarptautinio turizmo bendradarbiaujant su Université de Toulouse 39 kreditų

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date