Filter
MBA
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo magistro programas - Kosmetologija - Europa - 2019

Masters of Business Administration (MBA) yra magistro studijų programų valdymu, savo lygoje. MBA yra tradicinis akademinis pasiūlymas vadybos išsilavinimą. Universitetai atsakyti į klausimus iš verslo tiksliai bei gilus kvalifikacija ateityje bei modernus vadovų pagrįstas standartizuotu pavadinimą. Jis dažnai trumpinamas kaip MBA arba magistro ir opozicijos mokslo magistras (magistro) arba menų (MA), kapitonas, be abejonės kiekis į vieną programą vien tik.

Europa yra šešta pagal dydį žemynas ir apima 47 šalis ir asorti priklausomos teritorijos, salos ir teritorijos. Ji ribojasi su Viduržemio jūra į pietus, Azijoje į rytus, ir Atlanto vandenyne į Vakarus.

Peržiūrėti visas verslo administravimo magistro programas - Kosmetologija - Europa - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kosmetologija, Europa

IFA Paris

„Unikali pramonei skirta unikali programa“. ... [+]

IFA Paris MBA, sertifikuota FEDE (Europos federacijos des descole)Trukmė: 15 mėnesių trukmės programa anglų kalbaCampus: ParisKitas kiekis: 2019 m. Sausio mėnECTS kreditai: 120Paraiškos mokestis: 150 EURMokestis už mokslą: 15 800 EURTik: 25 studentai

„Unikali programa unikaliai pramonei“

Įvadas

"Įtikinanti kvapo galia negali būti išjungta, ji įeina į mus kaip kvėpavimas į mūsų plaučius, jis užpildo, mus įkvepia visiškai. Nėra jokios korekcinės priemonės "

Patrick Suskind, Le Parfum

Neišvengiamas kvepiančio pykčio pranašumas labai panašus į gražiai suprojektuotos suknelės pritraukimo galią. Būtent atsižvelgiant į šią idėją buvo pastatyta naujausia IFA Paris antrosios pakopos studijų programa: ji siūlo novatorišką požiūrį į Kvepalų ir kosmetikos valdymą, integruojant savo 20 metų mados patirtį.... [-]

Prancūzija Paris
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba