MBASTUDIES

Ieškoti 4 verslo administravimo magistro programas - Konsultavimas karjeros klausimais

Verslo administravimo magistras yra dvejų metų laipsnis, kurį galima įgyti, kai baigsite bakalauro studijų programą. Tai parodo būsimiems darbdaviams, kad jūs sukūrėte gilų ir išsamų supratimą apie temos sudėtingumą.

Kas yra karjeros instruktavimas MBA? Žmogiškųjų išteklių galimybės auga, nes visuomenė pradeda suprasti savo darbuotojų kaip prekių vertę ir kaip darbuotojai pradeda suprasti jų profesinio gyvenimo vertę. Šis konkretus žmogiškųjų išteklių aspektas susijęs su tuo, kaip HR specialistai ir karjeros valdytojai bei treneriai gali padėti darbuotojams visais įmonės lygmenimis auginti ir plėtoti savo įgūdžius ir pozicijas organizacijoje.

MBA privalumai karjeros koučingo srityje dažnai yra daug ir įvairūs. Galite išmokti tokių dalykų kaip tarpasmeniniai įgūdžiai, organizacinė dinamika ir laiko valdymas, kurie gali padėti asmeniškai ir profesionaliai.

Tokios programos kaina gali priklausyti nuo daugelio veiksnių, tokių kaip švietimo kokybė ir regionas, kuriame įsikūrusi mokykla. Susisiekite su pageidaujama įstaiga, kad gautumėte išsamią informaciją apie išlaidas.

Karjeros valdymo srityje yra daug karjeros. Galite pasirinkti dirbti didelės korporacijos žmogiškųjų išteklių valdytoju, padėti ten dirbantiems asmenims išnaudoti visas savo galimybes. Arba galėtumėte ieškoti karjeros kaip žmogiškųjų išteklių įmonės konsultanto, padedančio kitoms įmonėms kurti programas ir procesus, kurie padeda jų darbuotojams augti. Taip pat galite pasirinkti eiti į vyriausybės darbą, padėti programoms, kurios atitinka dabartinių bedarbių poreikius. Karjeros instruktavimas MBA gali atverti visas šias duris ir daugiau.

Daugelis institucijų siūlo tokias programas, kaip šis, tiek internetu, tiek standartinėje klasėje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

4 Rezultatai Konsultavimas karjeros klausimais Filter

Verslo administravimo magistras: Vykdomasis instruktavimas

Queens University of Charlotte Online
MBA
<
Dalinės
<
2 metai
Anglų
Internetinės

„Queens University of Charlotte“ internetinė MBA programa yra sukurta vadovavimo principų pagrindu ir kaip jie integruojami su pagrindinėmis verslo koncepcijomis, pavyzdžiui, ...

Skaityti daugiau

MBA žmogiškųjų išteklių valdymo ir talentų valdymo

AKAD University
MBA
<
Dalinės
<
18&nbsp;-&nbsp;24 mėnesiai
Vokiečių
Internetinės

Jie domisi profesinio personalo ir personalo plėtros valdymo, su kuriuo norite išplėsti savo pirmąjį universitetinį išsilavinimą dėl geresnių karjeros galimybių? Tada jums ati ...

Skaityti daugiau

Vykdomosios Lyderystė Coaching

Center for Creative Leadership
Kursai
Vadybos kursas
<
Dalinės
<
6 mėnesiai
Universiteto miestelis

Vykdomosios Lyderystė Coaching siūlo visą atradimas, derinimą, vertinimą, atsiliepimų ir instruktavimas paketą. Tai galima įjungti kartu su kitu KKM programa arba kaip atskira ...

Skaityti daugiau

MBA Karjeros Valdymas

Eugene M. Isenberg School of Management, University of Massachusetts, Amherst
MBA
<
Dieninės
Universiteto miestelis

MBA Karjeros valdymas vaidina pagrindinį vaidmenį studentų Khanin MBA patirtį.

Skaityti daugiau