Filter
MBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 2 verslo administravimo magistro programas - Komunikacija

Verslo administravimo magistras yra daugelio studentų, kurie tikisi išeiti į savo karjerą po baigimo, tikslas. Šis konkretus laipsnis parodo studento žinias konkrečioje verslo srityje ir gali atverti daugybę durų, kurios gali likti uždarytos.

Kas yra MBA bendravimo srityje? Šiame laipsnyje daugiausia dėmesio skiriama įvairiems komunikacijos būdams, kurie yra būtini sėkmingam verslui, nuo viešųjų ryšių iki žiniasklaidos strategijos iki organizacinio bendravimo ir etikos. Komunikacijos MBA gali būti naudinga studentams, besidomintiems daugybe sričių, nuo sveikatos priežiūros administravimo iki vyriausybės agentūrų. Priklausomai nuo kiekvieno mokinio dėmesio, kursai gali apimti reputacijos valdymą, efektyvią virtualų bendravimą ar politinės komunikacijos pagrindus.

Studentai, besimokantys komunikacijos programos MBZ, gali tikėtis išmokti daug įgūdžių, įskaitant verslo rašymą, santykius su investuotojais ir viešą kalbą. Šie įgūdžiai gali būti išplėtoti įvairioms profesionaliems tikslams, o kvalifikuotas bendravimas visada yra naudingas net ir ne darbo vietoje.

Komunikacijos magistro programos kaina gali skirtis priklausomai nuo mokymo kursus teikiančios institucijos ir gali trukti nuo vieno iki trejų metų. Kandidatai yra raginami kruopščiai ištirti mokslo įstaigas, kad galėtų kuo geriau patenkinti jų poreikius.

Efektyvus bendravimas yra būtinas beveik bet kurioje pramonės šakoje ar versle. Todėl asmenys, įgiję komunikacijos magistro laipsnį, gali tikėtis, kad turės galimybių bet kuriai pozicijai, pvz., Komunikacijos direktoriui, rinkodaros vadybininkui ar investuotojų santykių valdytojui. Šios pozicijos gali priklausyti bet kurios rūšies bendrovei ar organizacijai, priklausomai nuo kandidato interesų.

Studentai gali užpildyti MBA bendravimo bet kurioje pasaulio vietoje per tradicines programas ar internetinius kursus. Internetiniai kursai paprastai gali būti baigti nepriklausomai nuo to, kur yra studento vieta. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Komunikacija

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Inovacinius MBA CSB magistro studijas organizuoja Krokuvos verslo mokykla CUE bendradarbiaujant su Vorsterio universiteto (JAV) klarko universitetu. Šie tyrimai yra sukur ... [+]

MBA Csb meistras

Inovacinius MBA CSB magistro studijas organizuoja Krokuvos verslo mokykla CUE bendradarbiaujant su Vorsterio universiteto (JAV) klarko universitetu.

Šie tyrimai yra sukurti visų pirma žmonėms, norintiems pradėti savo karjerą versle (jaunesnysis vadybininkas).

MBA CSB MASTER PROGRAMA:Valandų skaičius: 2 160 valandų (480 valandų užsiėmimų ir 1 680 valandų individualių projektų darbų)MBA CSP magistrantūros studijos praėjusius keturis semestrus, per kuriuos yra klasių, suskirstytų į kompetencijos sritisTaikoma kalba: anglų 100%Savaitgalio klasės vyksta penktadienį (nuo 15.00 iki 21.00 val.), Šeštadienį ir sekmadienį nuo 8.00 iki 16.00 val. Posėdžiai vyksta vieną ar du kartus per mėnesį.MBA CSP magistro programos kaina: 6 900 EUR (galimybė mokėti dalimis), 200 EUR negrąžinamas įdarbinimo mokestisPartnerių mokykla: Klarko universitetas, Vusteris (JAV)Programos tikslas... [-]
Lenkija Krokuva
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EU Business School

Ryšiai su visuomene ir viešieji ryšiai reikalingi įgūdžiai buvo iš esmės persvarstyti per socialinių ir skaitmeninių žiniasklaidos. Šios srities specialistai turi koordin ... [+]

Ryšiai su visuomene ir viešieji ryšiai reikalingi įgūdžiai buvo iš esmės persvarstyti per socialinių ir skaitmeninių žiniasklaidos. Šios srities specialistai turi koordinuoti vis sudėtingesnes viešųjų ryšių kampanijas ir apibrėžti sudėtingas strategijas bei mikroįmones, siekdami užtikrinti, kad svarbiausios organizacijos tikslinės auditorijos pasiektų pagrindines organizacijos žinutes. Ši programa suteiks studentams žinių, kaip jie turi likti prieš dabartines tendencijas ir taikyti naujausias technologijas ir komunikacijos strategijas.

Trukmė: Trys semestrai / vieneri metai (90 kreditų)

Vietos: Barselona, ​​Ženeva, Montreux, Miunchenas, internete... [-]

Šveicarija Ženeva Ispanija Barselona Montreux Vokietija Miunchenas Šveicarija internete  + 4 Daugiau
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba