MBA

PRIME verslo mokykla yra intelektinės ir profesinio tobulėjimo neprilygstamą masto, apimties ir griežtumo vietos. PRIME apima per savo pasaulinės klasės fakultetas, mokymosi sesijas ir per savo tarptautiniais partneriais, galimybes inkubuojama idėjas ir sprendimus, plėtoti verslą ir / ar kurti gerovę ir sukurti ypač naują vertę įmonės, visuomenės ir pasaulyje, dėl to asmeninės naudos, kad tai reiškia.


ugdomąjį


Mūsų MBA mokymosi ji yra pastatyta kartu nuo informacijos, žinių, patirties ir atspindžių, kad dalyviai ir mokytojai atnešti į klasę dinamikos konvergencijos. Šis metodas yra pasirinkta neatsitiktinai, bet reaguoja, o bandyti atkurti svarbią dalį esamų sąlygų, kuriomis verslo sprendimai priimami. Be praktikos sprendimų, kylančių iš susitikimo turima informacija, įvairūs drausminės perspektyvų įžvalgos sukurtos per patirtį ir sąveikos veikėjų, kurie siekia sukurti geriausią įmanomą sprendimą situacijose, kurios reikalauja laiku reaguoti.Pasiūlymo vertė


MBA PRIME verslo mokykla, kursų, mokyklų-PRIME diferencijavimas: Šiandien, būdamas geras nepakanka, būtina pasiekti meistriškumą per diferenciacijos. PRIME verslo mokykla Universiteto Sergio Arboleda žino šioje naujoje aplinkoje, todėl MBA programa yra sukurta taip, kad būtų skatinamas dalyvių mokymosi, kad juos motyvuoja galvoti kitaip, naujoviškai bus praturtinti savo Karjera, verslas ir gyvenimas, todėl kiekvienas dalyvis d evelop į didžiausią potencialą, nes ji yra neatsiejama. EMBA-PRIME gerokai skiriasi šiais aspektais:


• Jis grindžiamas mokymosi procesus ir praktinio pritaikymo, kurie yra intelektualiai sudėtinga, tarptautiniu mastu svarbios, ir išradingai orientuota į veiksmus. Procesas, kuris mes pavadintas "Keturi aš" Patirtis "PRIME (Intelektinė, Tarptautinis, Novatoriškas, Integruoti).

• Poilsis humanistinės ir etikos filosofijos kaip visose mokymo ir mokymosi procesų pagrindą, siekiant suformuoti neatsiejama lyderius, socialinių, verslo bei nekenkiant aplinkai
Dalyvių profilis EMBA


Absolventai EMBA-prime yra neabejotinai viduje konkurencinga pasauliniu mastu vadovas ir verslininkas gali generuoti naują ilgalaikę gerovę, ir etiškai integruota asmuo visose savo veiklos vektorių kaip asmenį, profesinės veiklos ir cosmopilita piliečio globalizuotame visuomenėje.

Profilis dalyvių EMBA-PRIME Reikalavimai programos įgyvendinimo


• lapas akademinį ir profesinį gyvenimą.

• Aukštasis universitetinis pripažino oficialių institucijų Kolumbijoje.

• Atsižvelgiant į užsienio universitetus išleistų vertybinių popierių atveju, jis turi būti tinkamai apostilled ir taikoma nuo EMBA lyderystės patvirtinimą.

• Profesinė patirtis lygi ar viršija aštuonerius metus

• verslo ar vadybos patirtį bent ketverius metus

• Asmeninis pokalbis Prime verslo mokykla


Programa mokoma:
  • Ispanų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date