MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„Hitotsubashi ICS“, įsteigta 2000 m., Inovacijų verslo grupėje, buvo pirmoji pasaulinė, visapusiška anglų kalbos MBA programa . Šiandien tai yra pasaulinis viešosios Hitotsubashi universiteto verslo mokyklos (HUB) veidas ir siūlo tiek laipsnių, tiek ir ne studijų programas.

HitotsubashiICS_MBA_No1BusinessSchooloinJapan

Hitotsubashi ICS“ klasėje verslumo dvasia iškelia verslo švietimo ribas . Mokykla, vykdydama individualius parašų kursus, nuolat atnaujindama pagrindines mokymo programas ir pritaikydama asmenines karjeros plėtros paslaugas, įsipareigoja mokytis kiekvienam studentui .

Vienerių metų ar dvejų metų programa

Vienerių metų MBA programa yra hihgly populiarus tarp studentų, kurie paprastai ieško vertikalaus karjeros pakeitimo po MBA ar yra įmonės rėmėjų.

Vienerių metų programos studentai dalyvauja „Hitotsubashi ICS“ rugsėjo viduryje ir pabaigoje ir baigia kitų metų rugpjūtį. Ši parinktis geriausiai tinka įmonių remiamiems ir „ YLP“ (Jaunųjų lyderių programos) stipendijų teikėjams, nes manoma, kad jie baigs savo pradinę įmonę ar organizaciją. Vienerių metų studentai gali dalyvauti visuose akademiniuose akademiniuose kursuose ir programose, taip pat intensyviose akademinėse programose, teikiamose ir ne universitetuose, jie negali dalyvauti ilgalaikes mainų programas ar dalyvauti įmonės stažuočių programose.

HitotsubashiICS_StudentBoard_Classof2018

Dvejų metų MBA programos studentai yra tie, kurie ieško vaidmenų ar pramonės karjeros pokyčių po MBA arba nori būti veikiami platesnės ar išsamesnės MBA lygio mokymosi galimybės ir patirtis.

Tiems studentams, kurie dalyvavo „Hitotsubashi ICS“ dvejų metų MBA programoje, per pirmuosius metus turi būti imtasi visų reikalingų kursų, o individualus dizainas - sukurti savo antrąjį kursą pagal savo interesus ir tikslus. Antrus metus dvejų metų studentai gali dalyvauti šiose veiklose:

  • „Exchange“ (aukščiausioje verslo mokykloje)

  • Dvigubo laipsnio programa (pasirinkti iš 3 programų)

  • Ar stažuotis Japonijoje ar užsienyje;

  • Atlikti individualius mokslinių tyrimų projektus, kurie gali apimti verslo bylos arba konsultacinės ataskaitos rašymą arba naujo verslo verslo plano kūrimą.

Akademinis kalendorius

Studentai, dalyvaujantys 1 ir 2 metų programose, pirmaisiais metais seka tą patį akademinį kalendorių . Mokslo metai prasideda rugsėjo mėn. Ir suskirstyti į keturis terminus. Šių pertraukų metu nėra būtinų kursų, tačiau gali būti pasirenkamieji kursai ir kita pasirenkamoji akademinė veikla.

HitotsubashiICS_QSRankings

Paraiškų pateikimo terminai

„Hitotsubashi ICS“ priėmimų skyriuje pateikiama mūsų priėmimo proceso apžvalga, įskaitant informaciją apie mokslą, finansinę pagalbą, tarptautinius priėmimo reikalavimus ir mūsų paraiškų paketą. Norėdami įsitikinti, kad jūsų paraiška yra baigta, galite perskaityti programos paketą ir apsilankyti mūsų žiniatinklyje . 2019 m. Įeinančiai klasei yra du paraiškų teikimo etapai, čia yra terminai ir interviu datos: Priėmimai

Paraiškos terminas

Sprendimas dėl priėmimo

1 RAŠTAS

2018 m. Lapkričio 26 d. - 2019 m. Sausio 3 d

2019 m. Vasario 14 d

2 RAŠTAS

2019 m. Vasario 4 d. - 2019 m. Kovo 7 d

2019 m. Balandžio 16 d

Svarbu atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

Galite kreiptis tik į 1 metų ar 2 metų programą. Priėmus vieną programą, negalėsite pereiti prie kitos programos. Visi paraiškos dokumentai, išskyrus TOEFL / IELTS ir GMAT oficialius balus, turi būti pateikti per ICS Online Application System. Pareiškėjai raginami pateikti savo paraišką kuo anksčiau kiekviename raunde. Tarptautinių kandidatų stipendijų sprendimai priimami tik po to, kai kandidatas yra priimtas. Kadangi stipendijos yra ribotos, pirmojo etapo kandidatai šiuo atžvilgiu turi pranašumą.

HitotsubashiICS_Graduates_CareerSession

Karjera

Karjeros paslaugų biuras suteikia studentams, kurių darbdaviai nėra rėmę, individualaus konsultavimo, padedančio jiems kurti savo karjeros raidą ir sukurti strategiją, kad galėtų imtis kito žingsnio savo profesiniuose keliuose.

Studentams, norintiems dirbti Japonijoje, reikia atsižvelgti į tai, kad dauguma Japonijos pozicijų reikalauja japonų kalbos, todėl, turėdamas šį kalbos įgūdį, šalyje bus daug daugiau karjeros galimybių ir gerokai padidės jūsų galimybės įsidarbinti. Studentai, turintys mažą arba mažą japonų kalbą, gali norėti apsvarstyti galimybę vartoti japonų kalbos kursus kitoje institucijoje arba Hitotsubashi ICS, nes siūlome japonų kalbos kursus.

Graduates Placement Figures

Pirmiau pateiktos figūros yra „Hitotsubashi ICS 2017“ MBA absolventų, kurie ieškojo pozicijų Japonijoje,%.

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 2019

Apie mokyklą

Hitotsubashi ICS seeks to develop global leaders who are experts on Japan, immersed in Asia and able to make significant impacts on the world. Our School, a center of excellence for the creation, man ... Skaityti daugiau

Hitotsubashi ICS seeks to develop global leaders who are experts on Japan, immersed in Asia and able to make significant impacts on the world. Our School, a center of excellence for the creation, management, and dissemination of knowledge, acts as an international Skaityti mažiau