MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„Raj Soin“ verslo kolegija yra pasiryžusi teikti kokybišką švietimą, kuris yra plataus masto ir profesionaliai svarbus; sukurti aplinką, kuri skatintų fakulteto plėtrą ir stiprintų kolegijos ryšius su išorine bendruomene; viršija aukštus asmeninio ir profesinio elgesio standartus, kuriuos pasiekė AACSB International, kuri 1979 m. akreditavo kolegijos MBA programą. Dėl šio įsipareigojimo mokymui, moksliniams tyrimams, paslaugoms ir informavimui, universiteto misija apima augimą ir plėtrą. Deitono srities ir Majamio slėnio teritorija ir tiria problemas, turinčias vietinių, valstybinių, regioninių, nacionalinių ir tarptautinių programų.

Raj Soin verslo kolegija siūlo studijų programas, suteikiančias verslo administravimo magistro laipsnį (MBA), mokslo ir taikomosios ekonomikos ekonomikos magistro laipsnį, logistikos vadybos magistro laipsnį ir magistro laipsnį. buhalterinės apskaitos (M.Acc.) laipsnis. Kiekvieno studento programa planuojama individualiai, atsižvelgiant į studento išsilavinimą, poreikius ir tikslus. Tai leidžia bet kurią programą sudaryti remiantis studento bakalauro darbu versle, menuose, moksluose, inžinerijoje ar kitose studijų srityse.

1976 m. Verslo ir administravimo kolegija įsteigė nacionalinį mokslo ir garbės srities Beta Gamma Sigma skyrių.

Priėmimo reikalavimai

Priėmimas į MBA arba magistro apskaitos programą reikalauja pateikti formą „Prašymas leisti atvykti į absolventų statusą“. Visi pareiškėjai, norintys įeiti į studijų programą, turi sumokėti paraiškos mokestį ir pateikti oficialius visų kolegijų / universitetų dokumentus. Tarptautiniai pareiškėjai privalo pateikti oficialią anglų kalbos kaip užsienio kalbos testo (TOEFL) balų ataskaitą, kurios rezultatas yra ne mažesnis kaip 550/213 arba 6,0 balų tarptautinės anglų kalbos testų sistemos testas. Pareiškėjai turi turėti įgytą bakalaureato laipsnį (arba lygiavertį) iš regioniškai akredituotos įstaigos.

Pareiškėjai M.Acc. studijų programa turėtų turėti bakalauro laipsnį, turintį didelę ar koncentruotą apskaitą, be pirmiau minėtų reikalavimų. Tiems, kurie turi trūkumų, gali prireikti sėkmingai užbaigti pasirinktus parengiamuosius kursus. Studentai, neturintys bakalauro apskaitos pagrindo, prieš pradėdami M.Acc. visi tokie studentai prieš registruodamiesi turėtų kreiptis į apskaitos skyrių.

Raj Soin verslo kolegija pripažįsta tik tuos asmenis, kurie rodo didelį pažadą sėkmingai užbaigti programą. Priėmimas į programą grindžiamas įvairiais kriterijais, įskaitant ankstesnius akademinius rezultatus, standartizuotus testų rezultatus, intelektinius gebėjimus (įskaitant analitinius ir kiekybinius įgūdžius), pasirengimą magistrantūros studijoms ir kitus veiksnius.

Reguliarus įėjimas į verslą

Pareiškėjai, kurių kumuliacinė bakalauro studijų pakopa yra 3,00 arba didesnė, bus reguliariai priimami į MBA programą. GMAT nereikalaujama. Pareiškėjai, kurie baigė bet kokią studijų programą, turi turėti ne mažiau kaip 3,0 GPA. Tarptautiniai pareiškėjai turi turėti bent 550/213 balą TOEFL.

Sąlyginis priėmimas versle

Pareiškėjai, kurių kumuliacinė bakalauro studijų pakopa yra 2.70-2.99, bus suteiktas sąlyginis priėmimas į MBA programą. GMAT nereikalaujama. Priėmimo sąlygos yra tai, kad studentas turi uždirbti ne mažiau kaip 3,00 absolvento GPA, kai baigia 9 kursų kursus. Jei jie to nepadarys, jiems bus neleista dalyvauti.

Peticijos dėl priėmimo į verslą

Pareiškėjai, kurių bendra GPA suma yra 2,50, gali pateikti prašymą priimti leidimą su patvirtinančiais įrodymais, kad jie gali įgyti išsilavinimą. Privalomi įrodymai yra GMAT balas (mažiausiai 400) arba lygiavertis GRE rezultatas. Studentams, kurių peticijos yra patvirtintos, bus suteiktas sąlyginis priėmimas ir jie turi atitikti sąlygas, reikalingas sąlyginiam priėmimui.

Laikinas priėmimas versle

Tam tikromis sąlygomis pareiškėjas gali būti laikinai priimtas (už ketvirtį), kol bus gauti oficialūs įgaliojimai. Laikinas priėmimas suteikiamas ketvirtį, kad pareiškėjas turėtų laiko, reikalingo Wright valstybei gauti oficialius dokumentus. Laikinas priėmimas nėra galutinė priėmimo kategorija. Gavus visus oficialius dokumentus, kolegija priims galutinį sprendimą dėl priėmimo.

Jei per ketvirtį, kai studentas buvo laikinai pripažintas, neįvykdomi priėmimo reikalavimai, registracija būsimiems ketvirčiams bus atmesta, o studentas neteks studijų kreditų už visus ketvirčio pabaigoje baigtus studijų kursus.

Laikinas įėjimas į apskaitą

Studentams, neturintiems pagrindinio (arba verslo laipsnio) apskaitos, bus reikalaujama užbaigti parengiamuosius kursus, kurių minimalus GPA yra 3,0, kol jie galės gauti reguliarų priėmimo statusą.

Ne laipsninis arba laikinas priėmimas versle

Pareiškėjai, kurie atitinka visus aukštojo mokslo studijų reikalavimus dėl ne laipsnio priėmimo arba laikino priėmimo, bus įtraukti į šias kategorijas. Studentai, norintys pereiti į laipsnio statusą, turi iš naujo kreiptis į Magistrantūros mokyklą tokiam statusui ir gali taikyti tik 12 kreditų valandų II pakopos reikalavimų atžvilgiu.

MBA laipsnis

Wright State MBA laipsnio programos misija yra ugdyti vadovus ir vadovus, kurių supratimas ir vizija apima visą organizaciją. Absolventai veiks efektyviai ir funkcinėse srityse, ir supras visą organizaciją bei jos aplinką. Atsižvelgiant į šią misiją, pagrindiniai programos mokymosi tikslai yra ugdyti mūsų studentų įvairiapusį organizacinių operacijų supratimą; toliau plėtoti studentų kritinio ir analitinio mąstymo įgūdžius; stiprinti studentų bendravimo žodžiu, raštu ir tarpasmeninius įgūdžius; ugdyti gebėjimą bendradarbiauti.

Dvigubas laipsnis su ekonomika

Studentai gali įgyti tiek socialinių mokslų, tiek taikomosios ekonomikos magistro laipsnį ir magistrantūros laipsnį pagal dviejų laipsnių programą, kuri leidžia bendrąjį kursinį darbą pritaikyti abiems programoms, jei kursai yra baigti per nustatytą terminą, skirtą baigti magistrantūrą. programos. Ši politika netaikoma studentams, įgijusiems ekonomikos magistro laipsnį arba ekonomikos magistro laipsnį iš mokyklų, išskyrus Wright State.

Dvigubas laipsnis su slauga

Studentai gali įgyti slaugos ir sveikatos priežiūros sistemų administravimo magistro laipsnį ir magistro laipsnį pagal dvigubo laipsnio programą, kuri leidžia abipusiai programoms taikyti bendrą kursinį darbą. Studentai, įgiję medicinos ar medicinos mokslų magistro laipsnį iš kitų nei Wright State mokyklų, negali stoti į šią dvigubo laipsnio programą.

MBA pagrindai ir koncentracijos

Baigę pagrindinius pagrindų kursus (arba jų atsisakię), studentai pradeda MBA programą su „MBA Core“, 21 kreditų valandų kursiniu darbu, būdingu visiems MBA studentams. Studentai turėtų įstoti į „MBA 7500 - Lyderystė ir etika“, kaip pirmą pagrindinį kursą. Studentai negali stoti į magistrantūros studijas, MBA 7550, kol nėra baigę visų pagrindinių MBA kursų ir negavę leidimo iš MBA programos direktoriaus. Studentai taip pat užpildo devynių kredito valandų koncentraciją, parinktą iš žemiau pateikto sąrašo.

Studentai turi galimybę pasirinkti ir struktūrizuoti koncentraciją (-as), kad pasiektų savo karjeros tikslus. Fondo kursai negali būti naudojami kaip pasirenkami koncentracijos srityje (-ose). Tikimasi, kad studentai, baigę verslo kursus, laikysis būtinų reikalavimų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools ... Skaityti daugiau

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools, and a branch campus in Celina, Ohio. Named for the Wright brothers, Wright State University offers an exceptional, affordable education in the American heartland. Skaityti mažiau