Oficialus aprašymas

Tikslas didesnis. Pasiekti daugiau.

Įsimenkite skatinamą, interaktyvią mokymosi patirtį, kur jūs keičiate idėjas su Vašingtono universiteto Vašingtone vykdomos MBA programos Michael G. Foster verslo mokyklos 40-50 patyrusiais kolegomis.

Programos apžvalga

Vašingtono universiteto Vašingtone vykdomos MBA programos (EMBA) nacionaliniu lygmeniu užimta mokslinių tyrimų universiteto tarptautinės reputacijos programa suteikia griežtą verslo išsilavinimą vidutinio ir vyresnio amžiaus vadovams ir vadovams. Patyrę profesionalai iš visos Šiaurės Amerikos pasirinkti UW Executive MBA programą, nes tai leidžia jiems dirbti visą darbo dieną ir uždirbti MBA tik 21 mėnesį.

Aukščiausio lygio verslo mokykla
Vašingtono universiteto Mičigano G. Fostero verslo mokykla turi ekspertų fakulteto narius ir yra viena iš keturių JAV verslo mokyklų, kad galėtų organizuoti tarptautinį EQUIS sertifikavimą iš Europos valdymo plėtros fondo. "Foster School of Business" yra akredituota "AACSB International" - asociacija, skirta universitetų kolegijose.

Patyręs ir novatoriškas
Pasinaudokite 20 metų žinių, galinčių valdyti vadovus ir vadovus už puikų vadovavimą. UW EMBA siūlo pažangiausius verslo įrankius ir tyrimus bei jungia studentus su įvairiomis įtakingiausių verslo lyderių ir absolventų tinklu. Dalyvaukite integruotame, išsamiame bendrosios vadybos švietime, kuriame pabrėžiamas vadovavimas ir strateginis mąstymas. Pašalinkite žinias, įrankius ir komandinio darbo įgūdžius nedelsdami kreipkitės į savo darbo vietą.

Generalinis direktoriaus požiūris
Sužinokite, kaip galvojate kaip vadovai, daugiausia dėmesio skiriant joms, kurios formuoja organizacijas, prekyvietes ir pasaulio ekonomiką. Sužinokite, kaip planuoti, įvertinti situacijas, vadovauti komandoms, priimti pagrįstus sprendimus ir įvertinti rezultatus.

Formatuotas, kad atitiktų jūsų gyvenimą
Tęskite savo karjerą, kai užsiimate MBZ per 21 mėnesį (rugsėjis - birželis, vasarą). Pasirinkite savaitės regioninį grafiką arba mėnesio kalendorių Šiaurės Amerikoje, kad subalansuotumėte savo studijas su darbo ir šeimos įsipareigojimais.

Neįvykdyti patogumai ir palaikymas
Su EMBA darbuotojais susitelkiama į mokymąsi. Teikiamos knygos, medžiagos, kursų registracija ir būsto apgyvendinimas (kas mėnesį mokantiems studentams), nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir daugelis patiekalų.

Gyvenimo

21 mėnesių mokymo programa sukuria tvirtą pagrindą verslo pagrindai. Bandomieji ir grupiniai projektai jungia teoriją su dabartine verslo praktika. Temos, pagrįstos dabartinėmis verslo tendencijomis, įskaitant technologijų poveikį ir globalizaciją, yra įtrauktos į visą mokymo programą.

Studentai dažnai naudoja savo organizacijas kaip laboratorijas, taikydamos klasėje išmoktas pamokas ir paskui grąžindami rezultatus į klasę tolimesnei diskusijai.

Tarptautinis studijų seminaras

Pasaulinėse rinkose vadovai turi pirmines žinias apie operacines naujoves, naujas verslo praktikas ir svarbius ekonominius klausimus, turinčius įtakos kitų šalių verslui. Norėdami pabrėžti šią pasaulinę perspektyvą, Executive MBA programa siūlo kulminacinį tarptautinį tyrimo seminarą. Vertingi ryšiai, įžvalgos ir viešai neatskleistos informacijos studentai grįžta iš studijų kelionių, todėl ši funkcija suteikia jiems ir jų remiančioms organizacijoms didelę grąžą.

Tarptautinis seminaras yra neprivalomas. Tai paprastai vyksta tarp antrųjų metų žiemos ir pavasario ketvirčių. Studento kaina yra apie 3000 JAV dolerių plius lėktuvų.

Tikslinė auditorija


Suprojektuota vidutinio ir vyresnio lygio vadovams ir vadovams, turintiems dešimt ar daugiau metų darbo patirties, "Executive MBA" programa orientuota į verslo pagrindus iš lyderio perspektyvos.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų University of Washington Foster School of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2019
Duration
21 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019