Oficialus aprašymas

Čikagoje, tai viskas apie idėją. Jūs sutelksite dėmesį į idėjų kūrimą, analizę, palyginimą ir tobulinimą. Padaryti juos geriau. Ir dar geriau. Kodėl? Kadangi trūksta atsakymų ar paprastų taisyklių verslui.

Jūs būsite klestėti bet kokiame jūsų pasirinktame karjeros plane, nes sužinosite, kaip:

- Išnagrinėti kiekvieną idėją. Ar pristatė klasiokas ar profesorius. Garsite savo paramą, savo nesutarimus, savo pasiūlymus. Čia nėra jokių klaidingų klausimų, išskyrus tuos, kurie nepripažįstami.


- Įvertinti problemas ir galimybes. Per apskaitos, ekonomikos, psichologijos, sociologijos ir statistikos lęšius. Naudodamiesi įvairiomis analitinėmis priemonėmis ir metodais, jūs galvojate naujais būdais.


- Padidinti pasitikėjimą, kad pirmautų. Sužinokite, kaip kurti santykius. Motyvuoti žmones. Poveikio rezultatai. Išbandydami save auditorijos diskusijose, studentų grupėse ir varžybose. Plius 125 valandų programavimas, skirtas vadovybei. Jūs gebėsite tobulinti įgūdžius, kad galėtumėte sėkmingai imtis bet kokių verslo problemų.


Čikagos patirtis jus gilins į problemą, išplės savo perspektyvą ir privers jus spręsti prielaidas, įskaitant jūsų pačių. Jūs išmokysite jaustis patogiai, kai nėra formulės, kuri padės jums. Nėra kelio sekti. Kadangi idėjos nėra tendencijos, kurios formuoja verslo pasaulį.

Čikagos patirtis padės jums pakelti savo karjerą į naują lygį. "Chicago Booth" rasite akademinę programą, kurios funkcijos :

- akcentuojamas problemų analizavimas, pagrindinių įžvalgų kūrimas ir kūrybiškų sprendimų įgyvendinimas. Mes pabrėžiame, kad svarbu klausinėti ir išnagrinėti idėjas. Kaip padaryti ką nors geriau. Būkite pasirengę visoms galimoms. Kadangi nėra aiškių atsakymų. Jūs gausite galingą sistemą priimant sprendimus per visą savo karjerą bet kurioje verslo situacijoje bet kurioje pramonės šakoje.


- mokymosi programa, kurią galite naudoti dabar. Kabineto dėstytojai savo auditoriją įgyja kaip konsultantus, ekspertų liudininkus, valdybos narius ar net investicinių fondų valdytojus. Jūs sužinosite, kaip įvertinti riziką, kreiptis į klientus, labiau strategiškai mąstyti ir priimti geresnius sprendimus įvairiais rezultatais. Jums reikalingos priemonės šiandien ir ateityje.


- bendradarbiavimas. Verslas - tai visi žmonės, turintys savo talentą ir gebėjimus, vienijančius problemos sprendimą, kad būtų geriau. Tą patį metodą rasite klasėje. Studijų grupėse. Fakultetas, kuris dalijasi įžvalgomis, skatina diskusijas, prašo jūsų paklausti jūsų prielaidų. Kolegai iš trijų universitetų, daugybė pramonės šakų ir daug darbo funkcijų, kurios sukuria platesnę perspektyvą. Visa verta maksimaliai padidinti mokymosi patirtį.


- bendruomenė visame žemyne, kultūroje ir papročiuose. Su studentais iš 51 šalių ir klasių trijose tarptautinėse vietose tikrai nėra ribų. Jūs susipažinsite su asmeniu, kuris žino medžiagų tiekėją Bolivijoje; kuris dirbo Mongolijoje ar Sibire; kuris jums parodys aplink Turiną kitą verslo kelionę.


- diskusija klasėje - paskaita yra tik dalis mokymosi proceso. Čikagos kabinoje jus paragins užduoti klausimus - daug jų - fakulteto ir jūsų klasės draugai. "Kodėl, jūsų nuomone, taip yra?" "Kaip tai daro įtaką biudžetui?" "Ką tai lemia geras sprendimas?" "Kokios yra jūsų alternatyvos?" Nesąmoningos ir laisvą diskusijos suteiks jums pasitikėjimo, kad pasieksite bet kokią situaciją, bet kur su bet kam.

Programos formatas yra vienodas visose trijose kampeliuose. Per 21 mėnesio progrm, jūs kartu su savo kolegomis atliksite 15 iš 17 kursų. Tuomet kiekvienas studentas pasirenka du pasirenkamuosius dalykus studijų baigimui.

Per keturias savaitines tarptautines sesijas susipažįsta studentai iš visų trijų miestelių, užsiima pamokomis, dirba kartu su studijų grupėmis, nagrinėja esamus regioninius klausimus, dalyvauja ekskursijose į vietines įmones ir kultūrines vietas. Yra dvi sesijos Čikagoje, po vieną Londone ir Singapūre.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų University of Chicago Booth School of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
21 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date