MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Verslo mokykla siūlo tris savo MBA skonius, kad atitiktų ambicingų specialistų, norinčių tapti problemų sprendimo lyderiais, poreikius.

Stevens MBA

„Stevens MBA“ ruošia jums vadovauti pokalbiams apie tai, kaip technologija sukuria strateginį pranašumą verslui.

Nedaugelis MBA programų apsvarsto, kaip greitai pasikeitė duomenų revoliucija, kaip vadovai supranta galimybes ir nustato tendencijas. Stevenso MBA yra dėstomas fakulteto, kuris supranta tradicinį vadybinį įrankių rinkinį - rinkodarą, strategiją ir finansus - turi papildyti technologijų ir analitikos įgūdžiai, siekiant sukurti sėkmę.

Jūsų kursuose bus pritaikytos pratybos, kurios padės jums tapti lyderiu, galinčiu greitai priimti duomenis, paremtus duomenimis. Kursinių darbų metu pabrėžiamas bendradarbiavimas per grupinius projektus ir pristatymus bei plėtoja jūsų kūrybiškumą ir kritinio mąstymo įgūdžius, įtraukiant naujas analitines priemones ir naujausias tyrimų įžvalgas.

Mokymo programa ir koncentracijos

„Stevens MBA“ yra orientuota valdymo programa, leidžianti studentams pritaikyti savo mokymąsi pagal savo konkrečius karjeros interesus. Studentai baigia kursų, kurie suteikia plačią technologijų orientuoto valdymo mokymo apžvalgą, ypatingą dėmesį skiriant lyderystei, naujovėms ir analitikai, pagrindą. Tada jie apvalina savo laipsnį per vieną iš keturių koncentracijų paklausos zonose arba pasirenka keturis pasirenkamuosius, kad sukurtų savo pasirinktos disciplinos kompetenciją. MBA programos kursai gali būti pristatyti mūsų „Hoboken“ universitete arba internete - „Stevens“ internetinė MBA reguliariai pasirodo tarp geriausių šalyje iš JAV naujienų

Būtini kursai

Trys būtini kursai yra skirti suteikti studentams tvirtą pagrindinį verslo įgūdžių pagrindą, siekiant užtikrinti jų gebėjimą prasmingai įsitraukti į aukšto lygio diskusijas su savo klasės draugais. Studentai, turintys verslo laipsnį ar foną šiose srityse, gali pasikalbėti su programos direktoriumi dėl vieno ar kelių šių kursų atsisakymo.

 • FIN 623 Finansų valdymas
 • FIN 600 Finansinė ir vadybinė apskaita
 • MGT 606 Ekonomika vadovams

Verslo kalba

Šio bloko kursai suteikia pagrindinius įgūdžius rinkodaros, operacijų valdymo ir strategijos srityse - trys svarbios sritys, suteikiančios studentams galimybę suprasti kiekvienos pramonės šakos pagrindinius dalykus.

 • MGT 641 rinkodaros valdymas
 • MGT 657 operacijų valdymas
 • MGT 699 strateginis valdymas

Lyderystė ir inovacijos

Trys šio bloko kursai padės jums mąstyti kitaip apie vadovavimą - kaip valdyti išteklius, įkvėpti komandas ir skatinti inovacijas. Gausite geresnį savo asmeninio vadovavimo stiliaus jausmą, tuo pačiu kurdami pasitikėjimą ir gebėjimus, reikalingus be baimės atakuoti misijas ir keisti variklį.

 • MGT 612 „Leader“ plėtra
 • MGT 635 Vadovavimas ir sprendimų priėmimas
 • MGT 663 Atradimas

Analitinis mąstymas

Šio bloko kursai akcentuoja labai pažangius analitikos metodus, kurie išmokys jus, kaip sėkmingi vadovai žiūri ir naudoja duomenis, kad suprastų, kaip veikia rinka, ir teikti geresnes rekomendacijas, kaip vadovauti įmonei.

 • „BIA 600 Business Analytics“: duomenys, modeliai ir sprendimai
 • „BIA 610 Applied Analytics“

Specializacija

„Stevens MBA“ mokymo programoje yra keturi pasirenkamieji kursai, suteikiantys jums lankstumą, norint išsamiai ištirti discipliną ar toliau apvalinti savo studijas. Jei ieškote daugiau struktūros, galite naudoti savo pasirenkamuosius kursus, kad pasiektumėte vieną iš žemiau nurodytų koncentracijų, kurių kiekvienas yra suderintas su atskiru pramonės poreikiu.

Įmonių inovacijos

Kaip peržengsite „naujovių“ kaip „žodžio“, kad būtų kuriami procesai, kuriais nustatomos ir apdovanojamos tikros naujovės ir puoselėjama kultūra, kuri veiksmingai verčia ribas verslo naudai? Šio bloko kursai rodo sėkmę ir išmoko jus panaudoti naujus metodus, kad gautumėte geresnių rezultatų.

 • MGT 695 pirmaujantis kūrybinis bendradarbiavimas
 • MGT 696 Žmonių centravimas
 • MIS 714 paslaugų naujovės
 • MGT 671 technologijos ir inovacijų valdymas

Finansai

Šios koncentracijos kursai viršija pagrindines finansavimo sąvokas, kad studentai galėtų pasirengti vadovavimo vaidmeniui šioje pramonės šakoje arba kitų disciplinų įmonių finansų skyriuose. Mūsų vieta, vos kelios minutės nuo „Wall Street“, yra populiarus pasirinkimas su daugeliu Stevenso studentų.

 • FIN 626 rizikos kapitalas
 • FIN 627 Investicijų valdymas
 • FIN 628 išvestinės priemonės
 • FIN 638 Corporate Finance

Informacinės sistemos

Šiandienos pasaulyje susietame pasaulyje informacinės sistemos yra neatsiejama įmonės veiklos dalis. Ši koncentracija susieja tiek strategines, tiek taktines perspektyvas, suteikdama jums įgūdžių, kurie leidžia jums pereiti prie aukščiausio rango įmonių IT skyriuje.

 • MIS 699 Atsirandančių informacinių technologijų valdymas
 • MIS 710 proceso inovacijos ir valdymas
 • MIS 714 paslaugų naujovės
 • MIS 730 integravimo informacinių sistemų technologijos

Projektų valdymas

Sėkmingų kompanijų bruožas yra projekto vykdymo kompetencija. Ši koncentracija suteikia jums įgūdžių vadovauti sudėtingiems projektams ir programoms organizacijose. Tai skatina naujas strateginių projektų valdymo ir vadovavimo koncepcijas, kurias sukūrė Verslo mokykla ir pasiekė tarptautinį pripažinimą.

 • MGT 609 projektų valdymo pagrindai
 • MGT 610 Projektų valdymo strateginės perspektyvos
 • MGT 614 Išplėstinis projektų valdymas
 • MGT 619 Vykdant projektus

Capstone

Baigę likusį mokymo programą, studentai gali pasirinkti vieną iš trijų akmenų kursų:

 • MGT 678 technologijos komercializavimo praktika.
 • MGT 810 lauko konsultavimo programa.
 • MGT 798 taikymas ir technologijų valdymo integravimas.

Kiekvienas iš šių kursų reikalauja pamokų analizės, vadovavimo ir naujovių, mokomų per visą mokymo programą. Technologijų komercializacija Praktika - tai galimybė studentams naudoti tai, ką jie sužinojo apie verslumą, pradėti verslą arba sukurti produktą. „Field Consulting“ programa suteikia studentams realią patirtį, nes jie dirba su įmonės vadovais pramonės problema, baigiant oficialia rekomendacija įmonių vadovams. Taikymo kursas yra intensyvus verslo modeliavimas, kuriame studentai valdo visą verslo spektrą, nes bando augti per neramius rinkos pokyčius.

Priėmimo sąlygos

„Stevens MBA“ yra sukurta taip, kad atitiktų ne visą darbo dieną dirbančių studentų poreikius, ypač per savo apdovanojimus pelniusius internetinius pasiūlymus, taip pat visą darbo dieną dirbančius studentus, kurie ieško vertingos ankstyvosios karjeros skatinimo savo profesinėms perspektyvoms. Jei esate aistringas dėl technologijų vaidmens versle ir esate pasirengę sunkiai dirbti, kad įsilaužtumėte į vadybą, „Stevens“ programa bus apdovanota už tai, kad jis akcentuoja taikomąjį mokymąsi ir geresnį sprendimų priėmimą per duomenis ir technologijas.

„Analytics“ MBA

Verslo pasaulyje, kuris apdovanoja technologijas, duomenis ir analitiką, tradicinis valdymo įrankių rinkinys gali tapti pasenęs.

Taigi sukūrėme naują MBA.

„Stevens“ „Analytics“ MBA yra STEM programa, skirta neseniai baigusiems koledžo absolventams, kurie studijavo techninę discipliną, neturi profesinės patirties ir nori greitai uždirbti aukštesnį laipsnį, kad galėtų konkuruoti dėl įdomiausių darbo vietų pasaulyje prestižinėse įmonėse - kur vis dažniau patenka į darbą - aukštas darbas reikalauja magistro.

Čia dėstytojai pateikia tradicines temas, pavyzdžiui, strategiją, rinkodarą, finansus ir apskaitą per analitinį, problemų sprendimo objektyvą, ypatingą dėmesį skiriant intensyvių duomenų apdorojimo metodų taikymui pramonės iššūkiams. Programos struktūra skatina asmeninį ir profesinį tobulėjimą per karjeros paramą, mentorystę ir verslo panardinimą.

Executive MBA (EMBA)

Vykdomosios magistro programos yra puiki investicija į jūsų karjerą, tačiau nedaugelis pabrėžia technologijas ir duomenis, pvz., „Stevens“ vykdomąją MBA.

Kaip ir dauguma EMBA programų, Stevensas siūlo kruopščią darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą siekiantiems lyderiams. Ir jūs perėjote per tą pačią profesionalų grupę, suteikdami jums neįtikėtinai galingą tinklą ir praturtindami klasės diskusijas su įvairių pramonės šakų perspektyvomis.

Tačiau „Stevens EMBA“ pripažįsta, kad vykdomojo lygio kursai turi pasiūlyti stiprią technologijų perspektyvą, kuri būtų aktuali sparčiai kintančiame pasaulyje. Čia rinkodaros, finansų, strategijos ir operacijų kursai pabrėžia analitinių priemonių, kuriomis keičiasi sprendimai dėl šių disciplinų, naudojimą. Klasės projektai skatina kreiptis į tokias problemas, kaip verslininkas, ir naudoti naujas technologijas, kad taptumėte novatoriumi, kuris atneša didesnį sudėtingumą ir efektyvumą sunkiausiems sprendimams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Seven thousand students, 300 faculty. One jewel of a campus, beside one amazing city, in a top-3 college town. Countless ideas. Infinite questions. And answers that matter. This is Stevens.

Seven thousand students, 300 faculty. One jewel of a campus, beside one amazing city, in a top-3 college town. Countless ideas. Infinite questions. And answers that matter. This is Stevens. Skaityti mažiau