Kodėl MBA iš Michigan?"Ross School of Business" yra pripažintas visame pasaulyje kaip MBA ir vykdomosios švietimo lyderis. EMBA sujungia šias kompetencijos tradicijas, kad būtų sukurta unikali lyderystės ir analizės derinio patirtis.


Labai pritaikyta mokymo programa sukurta remiantis unikaliu analitinių fondų, sprendimų pagrindu kursų ir mokymosi galimybių deriniu:


* Jo intensyvus dėmesys lyderiui yra pritaikytas pagal įsitvirtinusių vadovų poreikius.


* Jo į rezultatus orientuota mokymo programa suteikia dalyviams nedelsiant taikomos priemonės, taip pat pagrindai ilgainiui.


* Jos kartą per mėnesį formatas taip pat leidžia užimtiems vadovams subalansuoti vykdomą MBA su įsipareigojimais darbe ir namuose.


"EMBA" "virtualios komandos technologijos", kurios sudėtyje yra universitetų ir mokymosi internetu, derinys suteikia modernią galimybę vyresniesiems ir potencialiems vadovams plėtoti.


EMBA absolventai turi išskirtinę jų sugebėjimus visą gyvenimą sukurti vertę ir pasiekti rezultatų, nesvarbu, kokia ateitis gali būti. Absolventai gali tikėtis išlikti EMBA dalimi per savo profesinę karjerą visą gyvenimą trunkančią prieigą prie Verslo mokyklos, savo asmeninius ryšius su bendraklasiais ir narystę viename iš didžiausių universitetų absolventų tinklų pasaulyje.


Programos formatas

MBA programa trunka 20 mėnesių. Kiekvienais akademiniais metais prasideda dešimties dienų rezidencija Ann Arboryje, po to - 2 dienų savaitgaliais (penktadieniais ir šeštadieniais) maždaug kas keturias savaites. Kursai prasideda 8 valandos rytą penktadienį ir baigiasi šeštadienį 17:30. Rezidentūros formatu planuojama maksimaliai padidinti sąveiką su fakultetu ir bendraamžiais, tuo pat metu sudarant patogią tvarkaraštį. Klasės pasikeičia per 8 savaičių grafiką per visą programą.


Tarp rezidentų komandos įsitraukia į interaktyvų mokymąsi internetu ir komandinį bendradarbiavimą. Kandidatai naudos naujausias nuotolinio mokymosi technologijas, kurios išskiria jų intensyvius akis į akį patirties klasėje. Programa taip pat plačiai naudoja įmontuotus kompaktinius diskus, leidžiančius fakultetui skaityti video pokalbius, diskusijas, taip pat interaktyvius atvejus.


Šis internetinių ir universitetų mokymosi derinys suteikia kandidatams daugiau lankstumo išlaikyti savo grafiką ir šeimos ir šeimos pusiausvyrą. Tipiško darbo krūvio metu dalyviams bus reikalaujama 15-20 valandų per savaitę studijuoti, nors tai gali skirtis tarp žmonių ir žinoma.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan »

Šis kursas yra Campus based
Duration
20 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date