MBA

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Kodėl MBA iš Michigan?"Ross School of Business" yra pripažintas visame pasaulyje kaip MBA ir vykdomosios švietimo lyderis. EMBA sujungia šias kompetencijos tradicijas, kad būtų sukurta unikali lyderystės ir analizės derinio patirtis.


Labai pritaikyta mokymo programa sukurta remiantis unikaliu analitinių fondų, sprendimų pagrindu kursų ir mokymosi galimybių deriniu:


* Jo intensyvus dėmesys lyderiui yra pritaikytas pagal įsitvirtinusių vadovų poreikius.


* Jo į rezultatus orientuota mokymo programa suteikia dalyviams nedelsiant taikomos priemonės, taip pat pagrindai ilgainiui.


* Jos kartą per mėnesį formatas taip pat leidžia užimtiems vadovams subalansuoti vykdomą MBA su įsipareigojimais darbe ir namuose.


"EMBA" "virtualios komandos technologijos", kurios sudėtyje yra universitetų ir mokymosi internetu, derinys suteikia modernią galimybę vyresniesiems ir potencialiems vadovams plėtoti.


EMBA absolventai turi išskirtinę jų sugebėjimus visą gyvenimą sukurti vertę ir pasiekti rezultatų, nesvarbu, kokia ateitis gali būti. Absolventai gali tikėtis išlikti EMBA dalimi per savo profesinę karjerą visą gyvenimą trunkančią prieigą prie Verslo mokyklos, savo asmeninius ryšius su bendraklasiais ir narystę viename iš didžiausių universitetų absolventų tinklų pasaulyje.


Programos formatas

MBA programa trunka 20 mėnesių. Kiekvienais akademiniais metais prasideda dešimties dienų rezidencija Ann Arboryje, po to - 2 dienų savaitgaliais (penktadieniais ir šeštadieniais) maždaug kas keturias savaites. Kursai prasideda 8 valandos rytą penktadienį ir baigiasi šeštadienį 17:30. Rezidentūros formatu planuojama maksimaliai padidinti sąveiką su fakultetu ir bendraamžiais, tuo pat metu sudarant patogią tvarkaraštį. Klasės pasikeičia per 8 savaičių grafiką per visą programą.


Tarp rezidentų komandos įsitraukia į interaktyvų mokymąsi internetu ir komandinį bendradarbiavimą. Kandidatai naudos naujausias nuotolinio mokymosi technologijas, kurios išskiria jų intensyvius akis į akį patirties klasėje. Programa taip pat plačiai naudoja įmontuotus kompaktinius diskus, leidžiančius fakultetui skaityti video pokalbius, diskusijas, taip pat interaktyvius atvejus.


Šis internetinių ir universitetų mokymosi derinys suteikia kandidatams daugiau lankstumo išlaikyti savo grafiką ir šeimos ir šeimos pusiausvyrą. Tipiško darbo krūvio metu dalyviams bus reikalaujama 15-20 valandų per savaitę studijuoti, nors tai gali skirtis tarp žmonių ir žinoma.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2017

Apie mokyklą

Stephen M. Ross School of Business, Mičigano universiteto yra Premier švietimo įstaiga, kaip vienas iš geriausių mokslinių tyrimų universitetuose visame pasaulyje. Mūsų misija yra plėtoti lyderių mint ... Skaityti daugiau

Stephen M. Ross School of Business, Mičigano universiteto yra Premier švietimo įstaiga, kaip vienas iš geriausių mokslinių tyrimų universitetuose visame pasaulyje. Mūsų misija yra plėtoti lyderių minties ir veiksmo, kurie pasirengę kovoti nelengva, įvairių sričių problemas su kuriomis susiduria visuomenė. Lyderiai, kurie gali teikti moralinę ir pilietinę vadovavimo, ir kuri svertų jų įtaka visuomenės naudai. Tuo Mičiganas, mūsų visa apimančio stiprybė yra mūsų unikali galimybė įveikti mokslo teorijos verslo praktika. Mes tikime, tiesa vadovavimas prasideda suvokti kaip vientisą verslo. Mūsų esmė yra persekiojimas "intelektinis kapitalas, turintys įtakos." Tai yra idėjos mūsų fakultetas priima į klasę ir įrankiai mūsų absolventai naudoti formuoti pasaulį. Mus domina studentams, kurie nori bendradarbiauti su fakultetas bendrai sukurti labai individualų, tvirtas švietimo patirtimi. Mūsų strategija plėtoti studentų vadovavimo gebėjimus - be poveikio pakankamai verslo žinių ir įgūdžių - yra numatyti veiksmų pagrįstos mokymosi galimybes įsišaknijusių realaus pasaulio problemas. Su iš Mičigano Ross "Verslo mokykla MBA, Jums reikės įvesti kaip su pasitikėjimu ir išmintimi apibrėžti ir įgyvendinti savo viziją sėkmės lyderis rinkoje. Skaityti mažiau
Ann Arbor , Bengalūras , Dubajus , Bankokas + 3 Daugiau Mažiau